:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dopłata za bachora - paragon z hotelu w Karpaczu

Turystyka, Dopłata bachora paragon hotelu Karpaczu - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 23/07/2019 11:24

Na naszej grupie na facebooku pojawiło się dziś (23 lipca) zdjęcie internautki, na którym widnieje paragon z hotelu Green Mountain w Karpaczu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie szokujący komentarz...

"Hotelowa dopłata za bachora - 165 zł" - taki komentarz zawierał paragon z hotelu Green Mountain w Karpaczu. Otrzymała go Pani Agnieszka, która spędzała tam swój urlop. "Paragon za pobyt córki. Brak mi słów..." - napisała załączając zdjęcie paragonu. Kierownictwo hotelu Green Mountain zareagowało szybko wydając oświadczenie : 

"Pani Agnieszko, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Wydruk to wynik niefrasobliwego i nietaktownego komentarza jednego z naszych pracowników i wypadek poniżej wszelkiej krytyki, który absolutnie nie powinien mieć miejsca. Jesteśmy kompleksem nastawionym na rodzinne pobyty, a dzieci to nasi goście VIP, dlatego zależy nam, by czuły się u nas jak najlepiej – potwierdzają to liczne pozytywne opinie i wysokie noty wystawiane przez naszych gości po pobycie. Zapewniamy, że niestosowny komentarz, który pojawił się na wydruku w najmniejszym stopniu nie licuje z polityką i ofertą Green Mountain Hotel & Apartments, zaś w stosunku do autora wyciągniemy stosowne konsekwencje, aby taki incydent nie miał szans ponownie się wydarzyć" 

Nie wiadomo czy komentarz, który pojawił się na paragonie jest efektem żartu pracownika hotelu czy też nastąpiła pomyłka i na paragonie znalazł się komentarz, który powinien być widoczny tylko dla pracowników obsługi. 

 

Link do profilu Pani Agnieszki - https://www.facebook.com/agnieszka.bojeskuta

Reklama

Dopłata za bachora - paragon z hotelu w Karpaczu komentarze opinie

  • gość 2019-07-23 11:52:33

    W tym Hotelu (jak i w całej sieci (dumnie nazwanej \"Górskie Resorty\")) tak się traktuje gości. i nie tylko - bo pracowników jeszcze gorzej.

  • gość 2019-07-23 12:13:16

    Cała wina zostanie zrzucona na recepcjonistę.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 12:27:05

    Hahahahaha :D o jakie straszne płaczmy bo madka została urażona

  • gość 2019-07-23 12:27:58

    Powinno być napisane \" dopłata za bąbelka \"

  • Edek - niezalogowany 2019-07-23 12:52:59

    Trzeba być debilem aby to łyknąć

  • gość 2019-07-23 13:04:55

    Co ma wspólnego recepcjonista z fiskalizacją kasy i z jej zaprogramowaniem ??? NIC !!! Jeśli ktoś jest winny to tylko pracownik firmy ,która sprzedała hotelowi kasę fiskalna lub program fiskalny/operacyjny.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 13:33:12

    Kobieta powinna mieć darmowy pobyt z dzieckiem za taki incydent.

  • gość 2019-07-23 14:00:46

    Już raz był taki paragon z kościoła w Karpaczu.\nZnowu ściema.

  • gość 2019-07-23 14:09:59

    Cudowna nazwa usługi ... jaka prawdziwa w ostatnich czasach :)

  • gość 2019-07-23 14:23:31

    Taki paragon to ja sobie mogę wydrukować na drukarce fiskalnej kupionej za dwie minuty i nieufiskalnionej \nbrak nr nip, brak nr ewidencyjnego i unikatowego urzadzenia, brak znaku fiskalnego - to jest populistyczne nadużycie mające na celu postawienie hotelu w złym świetle, jest to pomówienie i hotel powinien dochodzić swoich roszczeń na drodze sądowej.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 15:02:29

    Niestety to prawda A nie fake...

    To na pewno bezdzietna lambadziara wystawiła:p

  • gość 2019-07-23 15:03:08

    Proszę Państwa, słowo bachor może mieć wiele znaczeń. Na przykład \"brzuch\", \"młodzieniec żydowski\", \"strażnik więzienny\", \"kiernoz, stadnik\", \"bosak, hak rybacki\" i \"zwykły zawodnik w palancie\". Być może goście hotelowi grali w palanta i zabrakło im jednego zawodnika, więc dopłacili. Ja bym nie demonizował :) To coś wyjątkowego i niespotykanego na skalę kraju. W jak wielu hotelach w Polsce można zagrać w palanta? )

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 15:03:12

    Jestem byłym pracownikiem tego „hotelu” i jeżeli ktokolwiek myśli ze zostaną komuś wyciągnięte za to konsekwencje to jest w błędzie, ponieważ tam już nie ma komu pracować. Poza tym tam się tak traktuje i gości i pracowników. Liczy się sztuka.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 15:07:45

    Najwięcej maha do powiedzenia Ci co nie znają obsługi kasy , byli w dupie i gowno widzieli

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 15:22:57

    Podoba mi się ten hotel

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 15:53:31

    Właśnie wróciłem z kilkudniowego pobytu w tym hotelu. Super miejsce i bardzo dobra obsługa. Nawet jeżeli ten paragon jest prawdziwy, to słowo "bachor" może miało oddać zachowanie dziecka. Może mają dopłatę do dziecka i do bachora. Większość dzieci (a wiele ich można spotkać w stołówce i na basenie) zachowywało się normalnie... Były jednak i bachory, rozpuszczone i niewychowane. 500 plus widocznie zabrania niektórym rodzicom kontroli nad pociechami, a totalna swoboda uniemożliwia wychowanie. Mam nadzieję, że pani dziecko było grzeczne, a paragon omyłkowy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 18:06:58

    Wstyd widać kto tam prscuje

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-07-23 18:32:42

    Jak się nie podoba niech więcej tu nie przyjeżdżają mniejszy tłok na ulicy będzie.)

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 18:49:51

    Wiadomo kto tam pracuje niie tylko w hotelu ale także na apartamentach brak slow

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 19:05:04

    No i słusznie bachory są okrutne

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 19:15:39

    Bachor powinien w ramach rekompensaty pojechać na singletracka w Piechowicach (szampańska zabawa dla całej rodziny)i by był problem z głowy

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 19:23:06

    Ciekawe czy pracownicy swoje dzieci nazywają bachorami co one są winne że nabrudza taka to praca

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 19:31:15

    Dziś dzieci niestety nie wychowuje tylko hoduje i stąd mamy takie nieprzyzwoite zachowania wśród dzieci

  • Gość2 - niezalogowany 2019-07-23 19:32:49

    Zdecydowanie za tanio. 500+ to minimum. Za bieganie po korytarzach i darcie dzioba.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 20:13:45

    W końcu nazwano rzecz po imieniu

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 20:55:19

    Zwykły żart. Jak zwykle nasze sztywne społeczeństwo nie umie się pośmiać.... Rany więcej luzu Na świecie ludzie mają prawdziwe problemy!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 20:59:53

    Hahahaha a może faktycznie dał tak popalić że ktoś nazwał rzeczy po imieniu heheheheh. Wszyscy wiemy jakie są obecnie dzieci. Jakaś przyczyna jest

  • Artur S. - niezalogowany 2019-07-23 22:22:49

    A mi się podoba :-) - chyba wykupie tam pobyt ?

  • gość 2019-07-23 22:30:16

    Na paragonie powinno być \"za nieodpowiedzialnych rodziców\" bo co bachor winny.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 23:05:13

    Patrząc na niektóre dzieciaki i ich rodziców, to ta dopłata jest stanowczo za niska.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-23 23:17:44

    Patrząc na niektóre " bachory" i ich rodziców, to dziwię się że taka niska ta dopłata

  • AlexHexe - niezalogowany 2019-07-23 23:21:12

    Do Gość 2 "Zdecydowanie za tanio. 500+ to minimum. Za bieganie po korytarzach i darcie dzioba."
    Jeśli dzieci tak strasznie przeszkadzają, to zawsze można wybrać hotel, gdzie nie ma możliwości pobytu z dzieckiem. Wtedy nikt nie będzie darł dzioba na korytarzu.
    Rozumiem też, że pan/ pani byl/a cichym, grzecznym i spokojnym dzieckiem i ani razu w miejscu publicznym, wśród ludzi nie krzyknęło??? Hahah

  • Anty gość - niezalogowany 2019-07-23 23:31:52

    Juz widac pracowników hotelu którzy piszą tu takie brednie ze sie czytac nie da . Tak sie sklada ze byłem w tamtym momencie kiedy ta kobieta otrzymala paragon a dziecko bylo spokojne i grzeczne a nawet jak bys sie zachowywalo zle to nie oznacza ze mozna je tak nazywac . Wiec przestancie tu wypisywac ze nic sie nie stało , ponieważ jest ro hanba i mam nadzieje ze cala polska o ttm usłyszy. Tak zachowuja sie ludzie ktorzy sa traktowani przez swoich zwierzchników bo akurat tam tak jest , brak szacunku dla pracownika i smieszne stawki , a szczycą sie tym ze 5 gwiazdek ma hotel . Hańba

  • Gość - niezalogowany 2019-07-24 05:33:40

    Może lepiej rozporkowe?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-24 09:03:05

    Podejrzewam że gdyby dziecko zachowywało sie grzecznie a mamusia byla w stanie strofować a nie bezstresowo wychowywać to na paragonie widnial by wydruk"za dziecko"a ze dziecko zalazlo za skórę obsłudze to nie dziwie sie na taki komentarz.Brawo dla obsługi za rozróżnienie

  • Alec - niezalogowany 2019-07-24 09:09:09

    Przecież to jest fake news . Widać inteligencję niektórych nie dziwię się że później takie osoby poruszają się po polskich drogach i jest tyle wypadków

  • Gość - niezalogowany 2019-07-24 09:58:06

    To jak to kest fakenews to dlaczego green mountain napisal oficjalnie na fb przeprosiny dla tej pani . Nie wiesz to nie gadaj

  • Gość - niezalogowany 2019-07-24 10:44:21

    Przepraszam bardzo ale co to "kierownictwo" za przeproszeniem pierd... to u nich recepcjonista lub inny pracownik wpisuje czyt.fiskalizuje sobie z marszu kasę fiskalną ? Z nazwą usługi jaka mu do głowy akurat w tym momencie przyjdzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-24 14:47:59

    No przecież to proste - dzieci są normalne, a z 500+ to tylko bachory

  • K0TL3T - niezalogowany 2019-07-24 21:37:53

    Wystarczy zobaczyć na liczbę gwiazdek i komentarzy dodanych po publikacji tego zdjęcia, na profilu tego hotelu zarówno na Facebooku jak i Google. Kreatywny marketing

  • Gość - niezalogowany 2019-07-24 21:40:21

    Bachor i wszystko w temacie

  • Aaaaa - niezalogowany 2019-07-25 04:19:50

    Nikt nie powinien czy w zartach cxy napowaznje nazywac jakie kolwiek dziecko bschorem. Ja bym jeszcze na pani Agnieszki miejscu sluzbe hotelarska czy tez wlascicieli o odszkodowanie. Powinno byc nalisane za dziecko nie bahora. I taja opinie sobie psune ten htel bo ja bym juz tam nie pojechala i naglosnila wszędzie jak sie na dzidzieci mowi tam.

  • GośćAnnadi - niezalogowany 2019-07-25 10:28:01

    Wstyd!!! Nic śmiesznego. Uwidacznia jedynie stosunek obsługi hotelu do rodzin z dziećmi. Na twarzy uśmiech, a w głowie to co na tym paragonie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-26 09:24:59

    W każdym hotelu powinna być taka dopłata bo to co wyprawiają niektóre bachory to przechodzi ludzkie pojęcie ja jadę do hotelu odpocząć a nie wysluchwiać krzyków od rana .

  • Gość - niezalogowany 2019-07-28 16:21:42

    Nie trzeba bylo sobie sprawiac bachora to by nie bylo problemu

  • GośćOsa - niezalogowany 2019-08-01 13:04:41

    Przeczytalam komentarze pod tym artykulem i dochodze do wniosku ze 70% spoleczenstwa polskiego ma deficyt umyslowy i problemy mentalne.. Dlatego nie dziwie sie ze ten kraj jest juz na skraju zupelnego upadku.

  • GośćOsa - niezalogowany 2019-08-01 13:05:05

    Przeczytalam komentarze pod tym artykulem i dochodze do wniosku ze 70% spoleczenstwa polskiego ma deficyt umyslowy i problemy mentalne.. Dlatego nie dziwie sie ze ten kraj jest juz na skraju zupelnego upadku.

  • Gośćmonika - niezalogowany 2019-08-08 07:50:40

    Potwierdzam i podpisuje sie obiema rekami pod komentarzami na temat bachorow biegajacych bez nadzoru po domu zamieszkiwanym rowniez przez innych gosci, wrzeszczacych podczas gdy tatus siedzi z piwem a mamusia w telewizor patrzy.

Dodajesz jako: |