:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Dachowanie Karpaczem - zdjęcie, fotografia
31/07/2018 14:05

To już drugie w dzisiejszym dniu (31.07) zdarzenie drogowe w naszym regionie. Rano informowaliśmy o zderzeniu w Podgórzynie, a chwilę po południu tuż przed wjazdem do Karpacza doszło do dachowania VW Polo.

 

Do zdarzenia doszło ok. godziny 13-tej. Kierujący VW Polo jadąc drogą z Karpacza w kierunku Sosnówki stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do rowu i dachował. Na miejscu pierwszej pomocy udzielili nadjeżdżający kierowcy. Chwilę później pojawiła się straż pożarna, karetka pogotowia i policja. Zarówno kierowcy jak i pasażerowi VW nie stało się nic poważnego. Droga na czas prowadzonych czynności była zablokowana.

Komunikaty z tego wydarzenia cały czas przekazywane były na kanale "jelenia112" w aplikacji Zello_PL. Zainstaluj w swoim telefonie tą apkę, a zmienisz swoje urządzenie w CB radio. Będziesz mógł przekazywać komunikaty głosowe innym kierowcom, będziesz mógł również nasłuchiwać informacji z innych zdarzeń w naszym regionie. Przełom w komunikacji pomiędzy kierowcami!! Zello - Polska112

Reklama

Dachowanie pod Karpaczem komentarze opinie

  • Turysta-Podatni - niezalogowany 2018-08-02 00:44:16

    "Lokale Jeleniogorskie" z DJ na blachach jeżdżą jak by im się k...wa wszystkim spieszyło na cmentarz. Spędzam tam wakacje co roku to wiem. Idioci. Nie bez kozery region to "Karko-nosze"

  • Fe - niezalogowany 2018-08-01 10:15:02

    Ten w czrnych szrtach to chyba uchodżca.

  • pstryk - niezalogowany 2018-08-01 08:15:39

    na pewno w innych aplikacjach też sobie kierowcy przekazywali informację o tym zdarzeniu... to taka ważna informacja?

  • pstryk - niezalogowany 2018-08-01 08:15:36

    na pewno w innych aplikacjach też sobie kierowcy przekazywali informację o tym zdarzeniu... to taka ważna informacja?

  • pstryk - niezalogowany 2018-08-01 08:15:32

    na pewno w innych aplikacjach też sobie kierowcy przekazywali informację o tym zdarzeniu... to taka ważna informacja?

  • Do Masakra - niezalogowany 2018-07-31 23:31:05

    A jaki jest twój komentarz ?

  • Xy - niezalogowany 2018-07-31 23:24:05

    Komentarze są debilne jak ludzie którzy je piszą

  • Masakra - niezalogowany 2018-07-31 21:20:23

    Nie ma co czytać.Same debilne komentarze.Jeszcze miesiąc i spadać do szkoły kałamarze.

  • Masakra - niezalogowany 2018-07-31 21:20:11

    Nie ma co czytać.Same debilne komentarze.Jeszcze miesiąc i spadać do szkoły kałamarze.

  • Waldek - niezalogowany 2018-07-31 21:11:13

    Dzień bez wypadku, to dzień stracony. Masakra

  • Do R - niezalogowany 2018-07-31 19:40:58

    Przecież widać że to strażnik wiejski bo wiejski nie ma czapki a też ma obowiązek ja mieć jak noszą mundury to mają być kompletne i schludnie

  • R - niezalogowany 2018-07-31 18:39:13

    Straż miejska nie nosi czapki z orzełkiem i nie jest służbą mundurową jak policja, to jest urzędnik miejski

  • Zenek - niezalogowany 2018-07-31 18:11:58

    Moje polo moje polo zap....ala jak samolot!!!

  • Ko - niezalogowany 2018-07-31 17:06:21

    To nie straż wiejska tylko brzebieraniec na grzybach był ha ha?.

  • Xxx - niezalogowany 2018-07-31 16:43:32

    Normalnie strach z domu wychodzic takie czuby jezdza po naszych drogach

  • Jgddvbn - niezalogowany 2018-07-31 15:06:10

    Strażnik bez czapki z orzelkiem robocze buty

  • Do Hok - niezalogowany 2018-07-31 15:03:46

    To straż Wiejska nie Policjant

  • Hok - niezalogowany 2018-07-31 14:59:15

    Co to za facet w krótkich spodenkach co idzie z policjantem skąd on się tu znalazł chyba z basenu tak prawidłowo wygląda policjant na służbie .

  • Kk - niezalogowany 2018-07-31 14:58:16

    Od razu debilowi zabrać prawo jazdy eliminować bezmózgowca z drogi

Dodajesz jako: |