:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Dachowanie Leśnej - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
01/12/2018 11:35

Dzisiejszy (1 grudnia) poranek okazał się bardzo trudny dla wielu kierowców. Do kolejnego zdarzenia doszło na ul. Leśnej pomiędzy Siedlęcinem a Jeżowem Sudeckim.

Kobieta kierująca Hondą Jazz najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Samochód wpadł w poślizg i dachował. Kierująca była opatrywana w karetce pogotowia. Jechała sama. Policja prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. 

UWAGA kierowcy! Na drogach powiatu jeleniogórskiego jest dzisiaj bardzo ślisko. Jezdnia w wielu miejscach jest całkowicie oblodzona. W Jeleniej Górze jak i jej okolicach doszło do kilku kolizji. Zalecamy ostrożną jazdę - noga z gazu!

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Jelenia Góra

Dachowanie na ul. Leśnej komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 12:02:02

    I tak się kończy wychodzenie z kuchni

  • gość 2018-12-01 12:02:39

    Gdzie do Qrwy nędzy są SOLARKI? Na co ..... mać płacimy podatek drogowy schowany w cenie benzyny od lat?

  • Gośćxxx - niezalogowany 2018-12-01 12:05:34

    Trzeba było spać a nie dupę z rana wozić

  • Xxx - niezalogowany 2018-12-01 12:07:11

    Trzeba było spać a nie dupe z rana wozić

  • gościu - niezalogowany 2018-12-01 12:16:42

    Jazz Drive Club sekcja Jeżów :)

  • gość 2018-12-01 12:18:00

    jechała pewnie po zakupy ,żeby ugotowac obiadek mężusiowi, ktory sam sobie nic nie potrafi ugotowac

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 12:24:25

    Odpowiedź na komentarze jest prosta. Albo ktoś jest Kierowcą albo posiadaczem Prawa Jazdy...

  • Darek - niezalogowany 2018-12-01 12:27:07

    Kobieta kierująca ów Hondą widziana była z telefonem przy uchu chwilę wcześniej.

  • gość 2018-12-01 13:02:16

    UWAGA drogowcy! Na drogach powiatu jeleniogórskiego jest dzisiaj bardzo ślisko. Jezdnia w wielu miejscach jest całkowicie oblodzona. W Jeleniej Górze jak i jej okolicach doszło do kilku kolizji. Zalecamy rozpoczęcie posypywania - noga na gaz!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 13:35:42

    Do sądu z nimi od dwóch dni trąbią że będzie ślisko na drogach i zamarznie i nic nie posypywali skandal ktoś widać nie ma mózgu w tej Jeleniej Górze co za miasto

  • Euro - niezalogowany 2018-12-01 14:05:38

    Worek na sper...

  • dj.... - niezalogowany 2018-12-01 15:32:47

    Jechała i gadała lup pisała pitu ,pitu. sprawdzić komórkę .Ubezpieczyciel podnieś składkę o 100%

  • ;) - niezalogowany 2018-12-01 16:34:40

    Bardzo ładnie 5+ tylko za trochę za wolno Pani jechała ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 17:49:05

    Policyjny wytrych. Może tak drogi dostosować do jazdy. Trąbią od tygodnia o gololedzi a drogowcy chyba na gołej leżą

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 17:49:53

    Policyjny wytrych. Może tak drogi dostosować do jazdy. Trąbią od tygodnia o gololedzi a drogowcy chyba na gołej leżą

  • gość 2018-12-01 18:02:01

    jechała na spot drajw klubu

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 19:17:29

    Co wy pierdolicie o gololedzi wszyscy winni tylko nie idiotka które nie pojęcia o jeździe jedź tak jak te,Bea to ie bedzie trahedii

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 19:18:03

    Co wy pierdolicie o gololedzi wszyscy winni tylko nie idiotka które nie pojęcia o jeździe jedź tak jak te,Bea to ie bedzie trahedii

  • gość 2018-12-01 21:02:24

    Matołki.Jest taka pora roku,więc trzeba furmanić ostrożniej.

  • dojezdzajaca do pracy - niezalogowany 2018-12-01 21:39:02

    piszesz komentarz ale jaki głupi , tak aby napisać bzfety idiota

  • Ja - niezalogowany 2018-12-01 21:42:10

    Jechałam tą drogą dziś rano. Droga nie była posypana. Drogowcy pora wziąć się za pracę!!!

  • dojezdzajaca do pracy - niezalogowany 2018-12-01 21:43:10

    piszesz komentarz ale jaki głupi , tak aby napisać bzdety, tam jest teren leśny jest zacinienie no i nie stery jest ślisko .

  • jerry - niezalogowany 2018-12-01 22:13:23

    na pewno jechała na zlot rurkowców z draif clubu

  • Ludwik - niezalogowany 2018-12-02 04:11:57

    To jest tragikomedia na jeleniogórskich drogach. Raz członkini albo kandydatka na nią do drajf clopa, kolejny przypadek który powinien zmierzać do definitywnego rozwiązania tego głupiego klubiku. Dwa, baba powinna co najwyżej prowadzić wózek na zakupy, a nie samochód... Bo jak można na PROSTYM odcinku drogi wylądować w rowie???? Co do oblodzenia dróg, jeździłem po w tym dniu po okolicznych drogach i można jeździć, tylko trzeba umieć! Tej babie powinno się zabrać prawo jazdy, bo jak widać nie potrafi jeździć bezpiecznie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 11:17:53

    Głupia c.pa!

  • Go - niezalogowany 2018-12-02 15:01:08

    Droga drogą, umiejętności umiejetnościami ale poziom komentarzy poprostu poraża,tworzycie wypociny na portalu, a ciekawe ilu "miszczów kierownicy" i ludków typu"wiem wszystko najlepiej"powtórzyło by np na FB gdzie wiadomo kto pisze komentarz?! Pytam retoryczne.

  • Freddy Mercury - niezalogowany 2018-12-02 22:27:10

    Nie widzę problemu, mogę wszystko powtórzyć na FB, nawet to czego nie napisałem.

  • Świadek zdarzdnia - niezalogowany 2018-12-03 03:55:39

    Ci co piszą to mózgu chyba nie mają. Gowno.widcie A się odzywcie. Jechała 30 km/h.to po pierwsze A po drugie tam było tak ślisko że nawet itobis zanosiło! A najlepsze jest że zadzwoniłem żeby coś z tym zrobili to olali sprawę!! Bo szkoda im posypać drogi !!! Wystarczyło lekko zahamować i już można było do rowu wpaść. Kobieta wystraszyła się jak auto zaczęło ściągać i niepotrzebnie zahamowala gwałtownie.

  • Wiem - niezalogowany 2018-12-03 11:07:51

    Dobra, dobra mężusiu, nie musisz na siłę bronić swojej żony, no chyba że jesteś pantoflarzem... Dobra rada, nie kupuj jej samochodu i pozwalaj jej jeździć za wyjątkiem prowadzenia sklepowego wózka. Baba nie ma pojęcia o prowadzenia samochodu czym stwarza zagrożenie dla innych użytkowników. Niech wraca do garów.

Dodajesz jako: |