:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Dachowanie na DW297. Prowadziła 73-letnia jeleniogórzanka

Wypadki drogowe, Dachowanie DW297 Prowadziła letnia jeleniogórzanka - zdjęcie, fotografia
29/01/2019 09:57

Na drodze wojewódzkiej 297 z Pasiecznika do Wojciechowa doszło do dachowania samochodu osobowego.

Dachowanie na DW297

Do zdarzenia doszło dziś (29.01) około godziny 9:30. 73-letnia mieszkanka Jeleniej Góry jadąc Toyotą Avensis, wpadła w poślizg, zjechała do rowu i dachowała. Kobieta opuściła pojazd o własnych siłach, jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych. Nie odniosła żadnych obrażeń. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

fot. dlw112 (kliknij)

Reklama

dachowanie na dw297 - komentarze opinie

  • kość - niezalogowany 2019-01-29 10:17:13

    tam jest lodowisko... nikt nie sypie, koszmar nie droga; nie wiem czy wiek ma tu cos do rzeczy

  • Gośćwrrr - niezalogowany 2019-01-29 10:18:06

    Powinni odbierać prawo jazdy ludzi po 60siatce dla ich i naszego bezpieczeństwa to tak samo jakby dać samochód dziecku nie oszukujmy się na starość człowiek ma już nie ten refleks nie ten zwrok słuch co niegdyś.

  • do wrrrrr - niezalogowany 2019-01-29 10:25:18

    jestem zawodowym kierowca, mam 61 lat, badania przechodze regularnie, wszystko jest okej; nie zapominaj mlody czlowieku, ze do 65 przyjdzie Ci pracowac... oby mial wtedy tyle pary w gwizdku co teraz

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 10:27:11

    ...a młodzi, to wypadków nie powodują?

  • DO 10.18 - niezalogowany 2019-01-29 10:27:20

    POGADAMY JAK BĘDZIESZ KOŁO 60-TKI

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 10:53:21

    Większość wypadków powodują kierowcy do 30 roku życia więc wprowadźmy prawko od 30-stki. A co! Szarpniemy się. To będą przepisy wg Gośćwrrr... niektórych myślenie (a właściwie jego brak) osłabia mnie.

  • gość 2019-01-29 10:57:45

    Toż to auris nie awensis!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 11:47:49

    Zabrać prawojazdy do żywotnio w takim wieku brak refleksu.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 13:06:10

    Czemu honorowo? To tylko dachowanie, nie spowodowanie śmierci....

  • gość 2019-01-29 14:05:58

    Gośćwrrr - ciekawe czy jak będziesz miał ten wiek to będziesz w stanie o własnych siłach wygramolić się spod kompa.

  • do 11.47 - niezalogowany 2019-01-29 14:14:28

    jak widać po wpisie, twojemu ojcu też zabrakło refleksu

  • gość 2019-01-29 15:24:59

    jak pracować to do 65-67 a jak prawo jazdy to odbierać po 60 ciekawy tok myslenia a w młodszym wieku to bezpiecznie jezdzą???????? sami mistrzowie kierownicy .Dobrze ze kobiecie nic sie nie stało a samochód no cóż rzecz nabyta....... ;-/

  • AndyRed - niezalogowany 2019-01-29 15:25:12

    Ja nie będę wchodził w polemikę z co niektórymi ale powiem tak racja jest gdzieś po środku i np po 65 roku powinno się skierować takiego kierowcę na co roczne badania. I nie można mówić ze starsi ludzie już nie powinni prowadzić ponieważ znam wielu starszych osób właśnie po 70 i bardzo dobrze sobie radzą na drogach i powiem tak wielu młodych kierowców poprostu do pięt im nie dorasta w technice prowadzenia pojazdu ze nie wspomnę o teorii. Wielu młodych nawet nie zna znaków drogowych a technika ich jazdy to jest koszmar

  • Twoj stary - niezalogowany 2019-01-29 21:42:02

    Niewinnych na przejsciu zabili ?? a co ty sedzia jestes, byłeś tam ze widziales jak prawidlowo przechodza przez przejscie,a moze byli tak pijani ze lezeli na tym przejsciu, mierzyles predkosc, to idz do prokuratury i zeznawaj a nie tu ferment siejesz stan tam z transparentem aby wszystkie samochody zlikwidowac, a nie mi tu bzdury wypisujesz. Jak juz to bylo potracenie ze skutkiem smiertelnym a nie zabicie kogos i nie wiadomo czy chlopaki sa winni wiec nie wydawaj wyrokow.

  • MiK - niezalogowany 2019-01-30 00:04:57

    Samo porównywanie ilości wypadków powodowanych przez ludzi starszych do wypadków powodowanych przez młodych kierowców to nie wszystko. Najważniejsze są skutki, a te najczęściej zależą od prędkości. Pani wyszła z auta o własnych siłach, bo zapewne szybko nie jechała, a auto przewróciło się na dach z powodu skarpy.

Dodajesz jako: |