:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Dachowanie Sobieskiego - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 02/09/2019 16:42

U zbiegu ulic Sobieskiego i alei Jana Pawła II w Jeleniej Górze dachował samochód osobowy.

Kierujący toyotą jadący od strony ronda w stronę centrum stracił panowanie nad kierownicą. Samochód wpadł w poślizg i po uderzeniu w krawężnik dachował, lądując już poza drogą. Kierującemu nic się na szczęście nie stało, pomimo, ze sytuacja wyglądała na niezwykle groźną.

Według świadków zdarzenia auto gwałtownie przyspieszyło przed skrzyżowaniem tak jakby kierujacy chciał zdążyć przed zmianą świateł. Udało mu sie ale po chwili auto wpadło w poślizg. Czy tak było istotnie wyjaśni już policja.

Dachowanie auta na Sobieskiego

 

Reklama

dachowanie auta na sobieskiego - komentarze opinie

  • gość 2019-09-02 17:44:24

    następny co za wolno jechał

  • Gość - niezalogowany 2019-09-02 17:46:06

    Pewnie zmienił już opony na zimowe

  • Gość - niezalogowany 2019-09-02 17:47:08

    Haha co za dzięcioł!!!!!! Trzeba naprawdę byc sierotą żeby wypaść na tym winklu. Spieszyl się z drexa do domu sprawdzić czy żona mu się nie puszcza hahhaha

  • dj.... - niezalogowany 2019-09-02 17:59:11

    To jest wina wystającego krawężnika po lewej stronie .Proszę przejechać wolno i obserwować krawężnik po lewej stronie ,tuż za skrzyżowaniem wystaje krawęznik czarny od opon.

  • gość 2019-09-02 18:27:05

    G...o, a nie wina jakiegoś krawężnika! Ciotka jechała za szybko plus brak umiejętności. Jeżdżę tam codziennie, dzisiaj również i wielu innych i jakoś nie ma lawinowego wypadania na zakręcie. Po prostu ewidentnie wina tej drajwciotki. Powinien stracić prawo jazdy, to następnym razem będzie jechał z prawidłowa prędkością.
    Dobrze, że nikomu innemu nie wyrządził krzywdy, a plus z tego że na jakiś czas jednego drajwklopowicza będzie mniej.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-02 18:57:19

    Hehe brawo !!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-02 19:40:44

    Gołoledź hehehe!

  • do g...na - niezalogowany 2019-09-02 19:48:07

    jeździsz tam codziennie, ale paluszkiem po mapie. Kolorem brąz zaznaczasz trasy, bo wiesz, że dziewczyny lubią brąz. Więc czuj się jak g...o. Nadal pozostań sobą!

  • Gość Marek - niezalogowany 2019-09-02 20:02:18

    Ale cebulką!

  • Jerrry - niezalogowany 2019-09-02 21:23:26

    No i wpi...du i wylądował

  • gość 2019-09-02 22:49:37

    pięknie drajw klubowicz położył swoje auto marzeń na dachu, dobrze że owy klubowicz na pasach nikogo nie potrącił

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 06:38:39

    Ale wy jesteście mądrzy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 09:06:41

    Brawo guwno mistrz kierownicy!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 10:07:07

    Ile zapylał?
    120 czy więcej.

  • gość 2019-09-03 12:32:17

    Popieram wypowiedź dj. Ten krawężnik jest fatalnie usytuowany. Ktoś kto projektuje przebieg drogi a następnie ją wykonuje nie myśli o płynności przejazdu i bezpieczeństwie tyko (wg mojej oceny) o spowolnieniu ruchu. Przykład - wymienione w artykule rondo.

  • gość 2019-09-03 13:28:04

    Czemu popierasz sam siebie?

  • Max - niezalogowany 2019-09-03 17:26:14

    Kolejny debil z Jeleniej....