:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Czołowe zderzenie Kaczorowie Pięć osób szpitalu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Adrian Klimas 29/12/2018 12:34

Na drodze krajowej nr 3 w Kaczorowie około południa doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Pięć osób zostało zabranych do szpitala.

Czołowe zderzenie w Kaczorowie. Pięć osób w szpitalu.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 3. Z nieustalonych przyczyn doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych : Hondy CRV i Chevroleta Captiva. W sumie pojazdami podróżowało siedem osób. Pięć z nich zostało zabrane do szpitala. Po zniszczeniach samochodów można wywnioskować, że siła uderzenia była dość duża. Na miejscu czynności prowadzi policja oraz strażacy z OSP Kaczorów, OSP Mysłów i JRG Jawor. Pomocy poszkodowanym udzielają ratownicy. W sumie na miejsce zadysponowano 4 karetki pogotowia. W okolicach miejsca zdarzenia tworzą się ogromne korki. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Na mapie zaznaczyliśmy miejsce zdarzenia.

Cały czas komunikaty z trasy przekazujecie na kanale "jelenia112' w aplikacji Zello. Nie zwlekaj, dołącz do nas już teraz. www.facebook.com/zellopl. CB Radio w telefonie

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Jelenia Góra

czołowe zderzenie w kaczorowie. pięć osób w szpitalu. - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 12:55:45

    Drive club

  • Drajf clop - niezalogowany 2018-12-29 13:04:09

    Oczywiście, że to Drajf clop standard, miszczowie prostej a i nawet na niej potrafią przydzwonić.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 13:58:45

    Można wywnioskować po tych dwóch wcześniejszych komentarzach że te osoby komentujące są amebami po prostu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 14:31:51

    Ludzie dajcie sobie spokój z tym drive club to już się nudne robi. Jaki nie wypadek to drive club. Zero inteligencji. Jak też do niego należę i co tez mam czuć się winna za wszystko co się stanie na drodze. Banda idiotów

  • Gość 123 - niezalogowany 2018-12-29 15:22:35

    Ci co piszą o drive Clubie pewnie sami nie jednego dzwona zaliczyli a komentują najwięcej. Ciekawe jak by twój ojciec czy matka mieli wypadek czy byś napisał że pewnie drive Club. Zastanów się człowieku co piszesz.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 15:34:52

    Ile można sprzątać po wypadku tylko w Polsce to wszystko tak długo trwa

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 15:35:17

    Zastanówcie się do piszecie jak nie wiecie jak było do cholery jasnej..... Debile

  • nie ameba - niezalogowany 2018-12-29 15:37:44

    Trzeba jakąś petycję do prezia peowaca coby ten klub jeździecki zlikwidowali. Niedługo strach będzie iść do sklepu po bułki.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 16:35:46

    Nie tylko w Polsce sprzątanie tak długo trwa, czynności po wypadku to nie tylko zamiatanie szkła, a jak ci się w Polsce nie podoba to spadaj malkontencie,

  • gość 2018-12-29 16:52:58

    szybciej barany beeee barany beee szybciej ślisko a dekle barany jadą 90km/h jedz baranie jeden z drugim 40-50km/h a nie będzie takich rzeczy, barany jadą jak zwykle za szybko i wyprzedzają w miejscach niedozwolonych beeee barany

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 17:05:16

    Ludzie co piszą o drive clubie .. że to ich członek spowodował zdarzenie , poprostu są debilami... Jak ktoś z twojej rodziny spowoduje wypadek lub kolizje.. i policja udowodni że to z winy członka twej rodziny to co ? Też drive club nie ? Wszystko wina drive clubu , banda debili A jeśli chodzi o sprzątanie .. guwno wiesz to się zamknij... Jeżeli osoby zostały przetransportowane do szpitala na badania .. to sluzby czekają ... Czy będzie kwalifikacja do kolizji czy wypadku... Jeśli wypadek.. to pomiary protokoły przez policję.. itp itd czyli dluzsza opcja

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 17:22:20

    Bo jeżdżą jak debile nakaz jest tam 40 A mina wioske i gaz do dechy debile

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 18:07:27

    Spieszą się warszawiacy i poznaniacy na chlanie sylwestrowe... Nie jeden z nich leciał dzisiaj jak pajac... Szkoda słów

  • driver - niezalogowany 2018-12-29 19:47:38

    Jeżdżę tą droga do Wroc kilka razy w tygodniu. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej pasem pod prąd to norma. A i tak jadę ok.70 km/h na 50. Z powrotem to samo często walą ponad 100km/h w obszarze zabudowanym. Policja powinna pojawiać się na 5 min i znikać aby za 20 min pojawić się ponownie. Takie stanie jak wczoraj nie ma sensu bo już od Mysłowa idą ostrzeżenia długimi. Eliminować debili z dróg a nie uprawiać jakiegoś pomysłu ministra Zielińskiego.

  • gość 2018-12-29 20:38:42

    Drive klub

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 20:42:07

    Drive klub?? Byłem tam i jeden gość miał tablice ZGR.... A drogi to holender.... Posralo was już całkiem.... No chyba że nasz jeleniogorski drive klub robi się międzynarodowa szajką

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 20:48:53

    Autka na nr. rej. PO WA teraz jeszcze dołączyli nowobogatcy z Łodzi ELA , zapier.... ją jakby uciekali przed komornikiem , a to był ich ostatni wyjazd .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 21:35:07

    Haha malkontencie? Jak bys jeździł po za rewirem DLW to byś wiedział jak szybko sprząta się po wypadkach w innych krajach

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 21:35:28

    Haha malkontencie? Jak bys jeździł po za rewirem DLW to byś wiedział jak szybko sprząta się po wypadkach w innych krajach

  • gość 2018-12-29 21:35:46

    uuuu widze że zaczynają sie oburzać zwolennicy drajf klubu... bardzo dobrze bo przy każdej kolizji i nie tylko będziecie wskazywani na sprawców zasługujecie na to !! skończy sie to aż zlikwidujecie ten swój śmieszny klubik. No chyba że wcześniej jego założyciele bekną za organizowanie imprez masowych ... Bo sprawa jest w toku i nie tylko ta.. sprzedaż naklejek... i inne wybryki

  • Henryk - niezalogowany 2018-12-29 23:21:54

    No właśnie, obrońcy (czyt. członkowie) Drajf Clopa są wszędzie i tylko czekają żeby stanąć w obronie... Ale... na nic wasze oburzanie się, bo będziecie hejtowani dopóki nie rozwiążecie swojego debilnego klubiku i zaczniecie jeździć zgodnie z przepisami. A wasze złomy dacie na szrot.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 08:41:50

    Masakra ludzie z wami. Brałam udział w wypadku i ani prędkość ani nic innego. Droga była śliska i zniosło nas w lewo! Nie mogliśmy nic zrobić! Jedna osoba pojechała do szpitala ,która jechała bez pasów resztę badano na miejscu. Żaden drive club. Pozdrawiam! Pani z holendra !!!!!

  • Widz - niezalogowany 2018-12-30 09:10:50

    Wy jesteście ludzie jacyś pop....... Kurwa stałam tam i ludzie jechali wolno a i tak się ślizgali więc przestańcie pier..... Oby dwa samochody jechały wolno a poprostu zniosło bo ślisko. A jak zapierdalacie to wasza sprawa.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 09:16:27

    Drive club nikt inny

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 09:37:46

    Wy jesteście popierdoleni ludzie ,kurwa ich zniosło ta droga była tak sliska

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 11:23:30

    No to ile jechali kierowcy że auta są tak rozwalone jakby jechali po tej nawet śliskiej nawierzchni 10-20km/h to by nic nie było - przejechało 1000aut nikogo nie znioslo tylko tych - marne tłumaczenie barany jadą za szybko i tyle barany beee a ludzie co się ścigają autami po Jeleniogórskiej ulicach i nie tylko maja pretensje że się ich opisuje niech ci z tego drajf wyklucza debili co się ścigają po u ulicach i nikt nie będzie was się czepiał sami wiecie kto to robi więc jak macie czyste konto to tylko wykluczcie i napietnujcie Baranów co się ścigają i pędzą po ulicach Jeleniej i nie tylko

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 12:36:12

    Było ślisko i biedaczki jadąc zapewne przepisowo 40 km/h w tym miejscu stracili panowanie nad autem. Cóż za fart, że tylko tym szczęśliwcom udała się ta sztuka. Skoro takie lodowisko to jakim cudem nie było więcej dzwonów. Zastanawiające. Nastawiać fotoradarów z odcinkowym pomiarem prędkości i skończą się rajdy cwaniaków.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 12:49:21

    Znam ten zakręt jest naprawdę felerny można wpaść w poślizg przy normalnej prędkości czasem duży wpływ ma ogumienie jakie posiadamy.

  • Pasażer hondy - niezalogowany 2018-12-30 14:34:09

    No cóż nie wiem jak skomentować to co tu czytam. Wracaliśmy rodziną z Karpacza z pobytu świątecznego jechaliśmy z 3 letnik dzieckiem 50 km na godzine bo auto za autem kaŻdy wracał ze świąt... z naprzeciwka jechała kia sorento sekunda.... obraz jak odwrócona na nas wpada w poślizg i leci na nas juz bokiem, słowa kierowcy - trzymajcie sie wjedzie na nas -huk i cisza dym i płacz .. tyle ..jechaliśmy przepisowo.. kia 3,5 litra rozpędzała sie pod gore na lewy pas aby zacząć pewnie wyprzedzać .. pech poślizg zarzuciło sekunda i Honda kasacja całkowita. Ból całego ciała szczęście ze żyjemy i mieliśmy duze auto i nic nam w srodku sie nie stało nic tylko siniaki i obicia .. prosze nie komentujcie bo gdybanie i pomówienia sa gorsze niz obraz ktory pozostaje na całe życie w pamięci ....

  • Pasażer hondy - niezalogowany 2018-12-30 14:52:31

    Ps. Pasy miałam zapięte bo pomagał rozpinać mi mąż zapewne by mnie tu nie było gdyby było inaczej leżałabym na asfalcie przy zderzeniu czołowym .... nikogo nie winię bo to poprostu był pechowy dzień pogoda i ten moment .... oby nikogo to nie musiało z was spotkac .. tyle....

  • Spiity Gonzales - niezalogowany 2018-12-30 14:55:02

    Matko jedyno! Ale miałem farta! Jechałem do Wrocławia może pół godziny wcześniej. Przede mną auta i za mną auta. Cud chyba, że wszyscy przejechaliśmy Kaczorów, bo ponoć straszna ślizgawica była. Tylko nikt o niej nie wiedział i dlatego się udało bez dzwonów.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 15:33:32

    Pasażer Hondy to może i jechał 50 km/h ale skoro Kijanka wpada w poślizg jadąc w stronę Jeleniej (pod górę) to nikt mi nie wmówi, że nagle wpada w poślizg jadąc przynajmniej przepisowo. Ludzie, ogarnijcie się. Pierwsza rzecz ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym, drugie to warunki na drodze, trzecie smartfony i inne gadżety. Zachowajcie rozsądek a takie sytuacje będą rzadkimi incydentami na drodze

  • Gwiazda - niezalogowany 2018-12-30 15:57:52

    Do gościa z 12:31. Jezdziłem wiele razy tą drogą i przy nawet 70 - 80 km/h nie ma możliwości żeby wypaść na tym zakręcie czy tym odcinku drogi. Tylko jadąc powyżej setki przy słabych umiejętnościach oraz/albo złym stanie technicznym auta można wylecieć z drogi. Dlatego tutaj musiała być wysoka albo zbyt wysoka w porównaniu do stanu nawierzchni. Inna sprawa, że poziom wyszkolenia kierowców pozostawia wiele do życzenia. Wystarczy lekki deszczyk i panika w oczach. Jakby się przejechać jakąkolwiek drogą, to połowie jej uczestników powinno się zabrać prawo jazdy. Polskim kierowcom bliżej do tym z zza wschodniej granicy niż zachodniej Europy. Postawienie fotoradarów to tylko połowiczne rozwiązanie, powinno się zaostrzyć egzaminy i wydłużyć kursy na prawo jazdy. Plus badania jak w przypadku kandydatów na samochody ciężarowe.

  • Gwiazda - niezalogowany 2018-12-30 15:59:05

    Miało być do gościa z 12:49.

  • gość 2018-12-30 18:45:30

    POMIAR ODCINKOWY - od zjazdu na Kamienną do zjazdu na Janowice

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 19:59:30

    Ani nie wyprzedzaliśmy ani nie jechaliśmy prędko. Z przodu jechali rodzice z drugim synem. Jeden był z nami . Przy dodaniu gazu pod górę jedno z kół straciło przyczepność. Zniosło nas. Nie mogliśmy nic zrobić. Mąż próbował zapanować nad autem. Sekunda i uderzyliśmy. Ludzie błagam was nie piszcie takich rzeczy bo to nasz pierwszy wypadek w życiu od 20lat i całe szczęście że wszyscy żyjemy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 20:09:21

    Stałam tam jak byl wypadek i wyobraźcie sobie barany że co drugie auto jadące pod górę ślizgalo się na tej drodze. Dowiedzcie się najpierw a później pierdolcie bo normalnie zygac się chce tymi waszymi komentarzami

  • gandalf - niezalogowany 2018-12-30 22:25:05

    Do gościa powyżej - dwie ostatnie wypowiedzi to zapewne jedna osoba. Jeśli było ślisko, to dlaczego TYLKO JEDEN z samochodów wpadł w poślizg????? Tylko winny się tłumaczy i zrzuca winy na warunki drogowe - jechaliście za szybko i tyle. Więc przestań pieprzyć głupoty! Powinno się kierowcy tej kii zabrać prawo jazdy, będzie bezpieczne dla innych użytkowników.

  • gandalf - niezalogowany 2018-12-30 22:30:44

    Oczywiście miałem na myśli kierowców Chevroleta i Hondy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 23:14:45

    Do Gandalf.Nie jechałeś tym autem więc nie wiesz. To był ualmek sekundy jak nas zniosło ! Pociągnęło w lewo. Nie masz pojęcia nawet co piszesz. I nie jesteśmy żadnymi cwaniakami tylko normalna rodzina . Piszę jak było. A to co wy tu wypisujecie aż boli. Myślisz że jak debile jechaliśmy ? Nie! Jechaliśmy na wycieczkę z dziećmi i rodzicami. Człowieku weź się opanuj bo nie masz nawet pojęcia jak było ani co tam się stało.

  • gandalf - niezalogowany 2018-12-31 02:48:20

    Gościu, powtórzę, tylko winny się tłumaczy! Nikt inny na tej drodze w tym dniu nie wyleciał z drogi, więc co to za pitolenie że akurat nas zniosło. Jakbyście jechali zgodnie z przepisami to by was nie zniosło. No chyba, że jesteś tak kiepskim kierowcą, że przy 50 km/h na byle mokrej nawierzchni tańczysz na niej jak tancerz na lodzie... Jeździłem tą drogą wiele, wiele razy, na różnej nawierzchni i NIGDY mnie nie wyniosło. Na pewno więc jechaliście więcej niż pozwalały warunki na drodze. Ucierpieli tylko niewinni ludzie z drugiego samochodu, w którego wjechaliście. Poniekąd karą dla was była utrata samochodu i może ten fakt nauczy ostrożniejszej jazdy. I tyle w temacie!

  • Cherlak Szolms - niezalogowany 2018-12-31 09:34:18

    Tak se dedukam że zdjęć, że "Kijana"się pośpieszyła i za wcześnie zaczęła wyprzedzanie. Wjechała na mokre pomalowane i efekt taki, jak widać. Ludzie do szpitala, auta do kasacji, wypoczynek do doopy. Jeszcze dodatkowo trza się będzie spowiadać przed Organami". Ludzie WOLNIEJ!

  • Pasażer hondy - niezalogowany 2018-12-31 09:54:12

    Ps. Potrzebuję skontaktować się z kierowcą kia w sprawie polisy. . Jeśli mógłby ktos zadzwonić do biblioteki w wilkszynie po godzinie 10 telefon jest jawny na stronie biblioteki i tam zostawić namiar na siebie prosze .. tam pracuje moja mama . Nie chce tu podawać zadnych adresów e-mail czy tel ..prosze sie tylko przedstawić to bede miała pewność ze kontakt jest do dobrej osoby . Prosze o pomoc ponieważ nie mozemy zglosic szkody brakuje nam dokumentu.... dziekuje

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 10:59:24

    Nie strasz nie strasz bo sie zesrasz tyle juz straszycie i nic... tylko na tyle was stac? Co wladze nie posluchaly bo moto pasterka sie odbyla... przez pisanie komentarzy na anonimku to nie zawiele zdzialacie... a na komentarzach sie konczy haha...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 12:01:00

    Do pana Cherlaka i gandolfa jak nie masz zielonego pojecia jak bylo nie zabieraj głosu w obydwóch samochodach jechały rodziny z dziecmi i zaden ojciec nie narażalby swojej rodziny na coś takiego a te głupie komentarze są niepotrzebne tylko ktoś kto nie ma zielonego pojęcia jak bylo głupio komentuje .

  • Tadek - niezalogowany 2018-12-31 12:20:37

    Przestań się tłumaczyć, bo jesteś już żałosny. Brakuje Ci już sensownych argumentów, wielu jedzie z rodziną za szybko i nie jest to żadna różnica. Powodem była za duża prędkość i tyle w temacie.

  • Gość drugi - niezalogowany 2018-12-31 12:52:03

    Wiadomo"Gościu", że żaden ojciec rodziny by nie narażał.Takie są założenia lecz z wykonaniem nie zawsze się udaje. Auto jak cięźarówa, 4X4 a jednak się pośliznął. Wolniej.

  • gość 2018-12-31 15:08:58

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: [email protected]

Dodajesz jako: |