:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Czołowe zderzenie na drodze Jelenia Góra - Karpacz. Droga zablokowana.

05/02/2019 13:24

Na drodze z Jeleniej Góry do Karpacza doszło dziś (5.02) do zderzenia czołowego. Jedna osoba w szpitalu. Droga jest zablokowana.

Czołowe zderzenie na drodze Jelenia Góra - Karpacz.

Do zdarzenia doszło na wysokości Karczmy Skalnej. Według wstępnych ustaleń kierujący Hondą jadąc w stronę Jeleniej Góry, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku Citroenem. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Jeden z kierowców został zabrany do szpitala. Na miejscu trwają czynności. Droga jest całkowicie zablokowana.

Uwaga kierowcy - w miejscu zdarzenia droga była dość mocno oblodzona. Na innych drogach naszego powiatu miejscami zalega także błoto pośniegowe. Zalecamy ostrożną jazdę, noga z gazu!

fot. użytkownicy kanału jelenia112 w aplikacji ZELLO

Reklama

czołowe zderzenie na drodze jelenia góra - karpacz. - komentarze opinie

  • gość 2019-02-05 13:49:12

    W życiu takiego strasznego wypadku nie widziałem, straszne.

  • gość 2019-02-05 14:10:30

    Może w końcu władze powiatu przejrzą na oczy, w jakim stanie jest utrzymywana droga.

  • gość 2019-02-05 14:12:15

    ja widziałem ale to nie o to chodzi tylko o wyobraźnie w tych warunkach

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 14:35:23

    oby poszkodowany wyszedł z tego cały

  • Kierowca - niezalogowany 2019-02-05 14:37:29

    Droga do Karpacza jest w opłakanym stanie. Znów firma nie daje rady czeka na odwilż.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 14:55:28

    Była oblodzona? Jest oblodzona od niedzieli... i nikt nic z tym nie robi... Wypadek to była tylko kwestia czasu...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 16:37:40

    Chloptas z Hondy na bank z drive klubiku! Nie pisze tego złośliwie.

  • gość 2019-02-05 16:38:33

    To jest właśnie takie nie odśnieżanie,ja bym nie przyjął mandatu tylko na ukaranie firmy,która zajmuje się odśnieżaniem.Z takiej koleiny wystrzela się jak z procy,była sytuacja taka sama w Mysłakowicach z 10 lat temu na odcinku może 2 km prosta co dziennie coś się działo,policja była tam co kolizja a i tak tam nic nie robił.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 16:58:49

    Co to za firma utrzymuje drogę powinien zapłaić za rozbite samochody.

  • Bb - niezalogowany 2019-02-05 17:40:07

    Honda z DC...

  • Gośćkk - niezalogowany 2019-02-05 17:52:19

    Następni debile ukarać dobulu zwaną na drogę o warunki włącz myslenie

  • gość 2019-02-05 17:55:16

    Do Bp ja jestem z AKK może już byłe.Dajcie już spokój z tym dc.Bo na dzień dzisiejszy wygląda to tak... dwa Jelenie na rykowisku walą się łbami (porożami) i też są z dc ?........

  • gość 2019-02-05 17:59:06

    debil to ty i analfabeta "ból' się pisze.

  • Fif - niezalogowany 2019-02-05 18:20:56

    Droga nie pierwszy raz przy rondzie w Milkowie w opłakanym stanie. Kto to odsnieza? Mysłakowice czy Karpacz?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 18:21:41

    Droga to jedno a młody kierowca to drugie. Może czas aby policja zaczęła reagować na młodych kierowców i zabierał prawko na jakiś czas za takie manewry. A kolega sobie pozwalał nie raz, mając prawko zaledwie kilka miesięcy!

  • Wisol - niezalogowany 2019-02-05 18:24:52

    Droga bezpanska, zapomniana przez służby ktore powinny o nia dbac!

  • Wisol - niezalogowany 2019-02-05 18:25:11

    Droga bezpanska, zapomniana przez służby ktore powinny o nia dbac!

  • gość 2019-02-05 18:51:21

    Uwaga drajw klub 9lutego organizują kolejną masową imprezę bez jakiegokolwiek zezwolenia, bez zabezpieczania medycznego, bez zgłoszenia w urzędzie miasta jak i bez zgody sklepu. Dodatkowo będą bawić się kilkadziesiąt metrów od miejsca tragedii jaką sporządzili na przejściu dla pieszych zabijając dwoje niewinnych ludzi. Wszyscy zgłaszajmy ten fakt do odpowiednich służb im więcej zgłoszeń tym większe szanse że wytępimy tych bandytów z naszych dróg.

  • Kazek - niezalogowany 2019-02-05 19:06:39

    Panowie Starosta i Przewodniczący Rady Powiatu powinni się spalić ze wstydu

  • gość 2019-02-05 19:10:25

    Moder albo usuń ten komentarz,albo pozwalaj na takie uwagi.do 18:51.

  • Kierowca - niezalogowany 2019-02-05 19:27:37

    Stan drogi rano zgłaszany do powiatu a reakcji zero, a potem komentarze o nieprzystosowaniu prędkości do warunków. Chyba na tym odcinku pada inny śnieg niż w Karpaczu i Jeleniej bo tam sobie z nim poradzono. Tak o nas dbają Ci których wybieramy.

  • gość 2019-02-05 19:28:28

    ten portal to szmatławiec i dlatego wyjebałem ZELLO z fona bo qurwa WOSKAR mi nie odpowiada z tym jebanym portalem

  • Tomek - niezalogowany 2019-02-05 19:50:11

    Co wy z Tym klubem ja np mam samochód po tuningu. I nie zrobilem wypadku. Trzeba jeździć z rozsądkiem. A stan druk mówi samo za siebie bo nie wiadomo kiedy wpadniesz w poślizg i nie zdołasz opanowac a fakt służby juz maja gdzieś usunięcia tego główna z dróg

  • gość 2019-02-05 20:31:54

    Tomek masz racje !wspierajmy poważnych kierowców,i z tych dc ,bo nie wszyscy są bezmózgi.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 20:33:14

    Hej Tomcio! Pisze się "drog" nie druk. Wyłącz słownik, użyj głowy, nie tiuninguj auta! ;-)

  • gość 2019-02-05 20:38:00

    i co droga redakcjo dalej będziecie usuwać komentarze dotyczące drajw klubu ? dziś piszecie kolejny artykuł że łepek z hondy i za jednym zamachem członek drajw klubu doprowadził do wypadku swoją hondą gdzie cierpi dziecko..

  • gość 2019-02-05 21:03:29

    W d ... jgora.pl ma gdzies ludzi j ja mam też czyli jg bujac sie ...................

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 21:31:47

    Karpacz nie ma nic do tej drogi. Za nią odpowiedzialna jest firmą Kama z mysłakowic ... Powinni tam solanka drogę potraktować pług lodu nie zedrze niestety tylko śnieg a ta koleina wzdłuż drogi i to szeroka jest tragiczna.... Firma odpowiedzialna za to grubo oszczędza na soli i solance .... Ten odcinek od Orlenu po rondo to katastrofa....

  • Gość 2 - niezalogowany 2019-02-05 22:04:41

    Do Gość. To nie KAMA cepie. Jak nie wiesz to nie wypowiadaj się. Jeśli chcesz zabłysnąć to najpierw się dowiedz, a później się wypowiadaj. To firma Roben ze Świeradowa jest odpowiedzialna za drogi powiatowe na terenie gminy Mysłakowice. Następny król Internetu: "nie wiem ale się wypowiem"

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 22:40:54

    Już nie Świeradów a jednak Mysłakowice i kama. Wystarczy zdjąć nogę z gazu i włączyć myślenie a lód na drodze nie będzie przeszkadzał.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 22:47:40

    Następnym razem może pomyślą wybierając firmę ROBEN ze Świeradowa. Nie posiadają sprzętu, własnej bazy a nawet materiału (sól, piasek)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 23:26:11

    Jak twierdzisz,że KAMA to od kiedy? Bo KAMA za firmę ze Swieradowa przejęła zimowe utrzymanie dróg i powiatowej, ale tylko na terenie Podgorzyna. Coś dzwoni,tylko w którym kościele? Nie ?

  • Gośćooo - niezalogowany 2019-02-05 23:33:41

    Dlaczego po raz drugi w odstępie kilku dni osp milkow nie wyjeżdża do wypadku? Znowu wycofani są?

  • gość 2019-02-06 01:01:21

    Ta droga jest w gminie Podgórzyn. Firma ze Świeradowa dawno wyleciała na zbity ... zderzak. A tu bezmózg z Hondy z rejestracją DJ91..7 leczył kompleksy szybkością. Gdyby grzmotną w ścianę lub w grube drzewo, to nie byłoby straty. Zanim na mnie naplujesz, to pomyśl że na miejscu Cytryny mogła być twoja żona lub córka w jakimś mniejszym aucie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 06:19:28

    stan drogi odpowiada z wypadek jadąc od ronda jedzie śię w koleinach ia po dojechaniu do tego właśnie miejsca auto wpada właśnie na zbrojony lód kutry zaczyna podrzucić samochód przy nawet 30 km/h i kierowca nie spodziewa się tego bo to jest nie możliwe warunki panujące na drodze w tym miejscu są wyjatkowe a policją powinna zareagować bo nawieszchnia na tym odcinku odbiega od przewidywanych!!!!.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 07:08:05

    A nie wystarczy trochę wolniej jechać?

  • gość 2019-02-06 11:58:09

    Rodzinka z Citroena Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie. Na szczęście jesteśmy tylko mocno poobijani i posiniaczeni, ale CALI!!! wielkie podziękowania dla Pana, który miał bluzę z napisem "straż" za wsparcie i organizacje wszystkiego do przyjazdu służb. Nie zdążyliśmy osobiście wszystkim podziękować, więc tak jak możemy DZIĘKUJEMY. Nie mamy żadnych pretensji do chłopaka z hondy. Warunki były fatalne i myślimy, że on nie mógł nic zrobić. Naszym zdaniem nie cwaniakował na drodze i nie jechał zbyt szybko. Po prostu wpadł w poślizg. Także jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za okazaną pomoc i jedna prośba kierowców...noga z gazu, bo miejscami warunki są okropne.

  • Zygfryd - niezalogowany 2019-02-07 13:55:43

    Chłopak z Hondy z Drajf Clopa postanowił poszaleć, a że jechał na letnich to bardzo szybko zakończył swoją niebezpieczną jazdę. Niestety ucierpieli niewinni ludzie. To kolejny gwóźdź do trumny tego klubiku.

  • Kierowca citroena - niezalogowany 2019-02-07 15:35:39

    Do wszystkich ludzi ktorzy hejtuja chłopaka z hondy proszę was przestańcie!!!!!!!! Glupie komentarze typu szybko jechał jest z jakiegoś klubu czy miał łyse czy letnie opony jakie to ma znaczenie ja i moja rodzina cieszymy sie że skończyło się na potłuczeniach cieszymy się również że chłopak i dziewczyna z hondy wyszli z tego cało i błagam szczegolnie do wszystkich nie piszcie głupot Ps Zygfryt honda miała zimowe opony sam z policjantem je odladałem

  • Figofago - niezalogowany 2019-02-08 03:27:32

    Kierowca wyżej, weź przestań się ośmieszać i podawać się za kierowcę cytryny. Wszyscy wiedzą, że członkowie DC siebie wzajemnie bronią, a w tym wypadku można mieć podejrzenia, że jesteś kierowcą Hondy. Tak czy owak, nic to nie da. Liczy się to, że sprawcą jest gówniarz z Hondy, bo przede wszystkim jechał za szybko i więc można być pewnym że jest członkiem wspomnianego kubu. I tyle w temacie.

  • Kierowca citroena - niezalogowany 2019-02-08 20:11:41

    Tak nie bronię tego chłopaka fakt on jest sprawcą zdarzenia ale jednoczesnie odnoszę wrażenie że wszyscy najchętniej by gościa zlinczowali a to chyba nie o to chodzi w każdym wypadku czy kolizji ktoś jest winien i do takich zdarzeń dochodzi z jakiejś przyczyny ale to nie powód żeby wypisywać takie bzdury jak niektórzy tu piszą i prosiłem już wczesniej żeby przestać każdemu z nas kierowców może zdarzyć sie podobna sytuacja w której nawet najbardziej wzorowy kierowca może stać się sprawcą wypadku czy kolizji

  • Koleżanka z audi - niezalogowany 2019-02-09 00:41:31

    Panowie/Panie Są koleiny na drodze i nie ważne czy to Honda czy BMW czy młody czy stary kierwowca Nie wiadomo tak naprawdę jak to było więc komentarze są zbędne Widzę że każdy z Was wie lepiej;) Zwracacie uwagę na błędy i literówki Same ideały z Was jak widzę;) Życzę wszystkim opanowania, mniej nerwów i bezpiecznej jazdy:)

  • Paździor - niezalogowany 2019-02-09 01:31:38

    Do wyżej, bzdury jakby jechał wolniej to by do wypadku nie doszło, ale wiadomo młody + Honda + szybka jazda = wypadek na drodze. I dlatego nie widzę powodu żeby znaleźć choć cień obrony.

Dodajesz jako: |