:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Czerwone światło zaskoczyło motocyklistę - zdjęcie, fotografia
23/03/2019 14:34

Na ulicy Sudeckiej motocyklista nie zdołał wyhamować przed stojącym autem i najechał na jego tył. Tłumaczył, że nie spodziewał się czerwonego światła.

Do zdarzenia doszło na ulicy Sudeckiej w okolicy cmentarza. Kierująca samochodem osobowym zatrzymała pojazd w związku ze zmiana świateł sygnalizacji. Jadący za nią motocyklista, nie zdołał zahamować aby jednak zminimalizować skutki uderzenia "położył" motocykl na jezdni. Doszło do zderzenia ale jego siła nie była już tak duża.

 Niemniej pasażerka motocykla trafiła do szpitala w celu wykonania bardziej szczegółowej diagnostyki. Nie odniosła na szczęście poważniejszych obrażeń. Funkcjonariusze policji zakończyli czynności wyjaśniające postępowaniem mandatowym wobec motocyklisty. Mężczyzna tłumaczył, że nie spodziewał się tak szybkiej zmiany świateł.

# Czerwone światło zaskoczyło motocyklistę

 

Reklama

czerwone światło zaskoczyło motocyklistę - komentarze opinie

  • gość 2019-03-23 16:22:29

    bezmuzg

  • gość 2019-03-23 16:59:06

    "bezmuzg" napisał Inteligent. ;) , xD

  • gość 2019-03-23 17:20:35

    Dzisiaj dawcy organów ruszyli. Jedyny który jechał normalnie i nie zdążył. Albo ja jeżdżę nie normalnie???

  • gość 2019-03-23 17:40:10

    zgadza się popełniłem błąd ztym mózgiem

  • gość 2019-03-23 18:18:41

    a sezon na motory dopiero się zaczyna i ciekawe ilu głupców w tym roku odda klucze Belzebubowi

  • dj.... - niezalogowany 2019-03-23 18:35:23

    Tak dziś słychać tylko wycie ścigaczy .Jednak polactwo nadal durne.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 20:39:42

    Sezonik się zaczął:-( ...ten nie zauważył, tamten nie pomyślał, a jeszcze inny był ciężko zdziwiony , że po ulicy jeżdżą samochody -ba! a na przejściach to i ludzie potrafią bywać....echhhh....

  • gość 2019-03-23 20:41:29

    Z tym mózgiem !!!

  • m. - niezalogowany 2019-03-23 21:05:29

    Dawcy nerek!..sezon rozpoczeli!:(

  • Motocyklista - niezalogowany 2019-03-23 22:12:24

    W ciągu roku ginie więcej osób w wypadkach samochodowych i na przejściach niż motocyklistów. Ale spoko, ulżyjcie sobie, większość z was to gamonie co wbicie kilku gwoździ w deskę kończą wizytą na SORze :) cipki...

  • gość 2019-03-23 22:53:12

    6kwietnia drajw klub organizuje kolejną impreze, wtedy znów na ich zlocie będzie policja, tym razem policja sprawdzi dokładnie stan techniczny pojazdów i legalność przeglądów technicznych tych trumienek na kołach, jak również obowiązkowe wyposażenie pojazdów. Odkąd nagłaśniamy ich nielegalną działalność i zawiadamiamy służby, na spoty zaczyna jeździć coraz mniej ludzi, ludzie zaczynają widzieć złą sławe tego pseudo tuning klubu. Nie pozwólmy aby na dwa tygodnie przed Wielkanocą znów wyrządzili komuś krzywdę. W pasterkę jeden z nich śpiesząc się swoim leciwym bmw na spotkanie z tymi bandytami potrącił rodzinę z dziećmi.

  • Niewinny - niezalogowany 2019-03-24 05:58:57

    Niewinny motocyklista bo idiotka z tego gównianego autka ma zielone A już chamuje takie przypadki to co codzienność tych niby kierowców kamikadze policja powinna karać tych co jeżdżą 30na godz i tych co stają na zielonym bezmózgi

  • Niewinny - niezalogowany 2019-03-24 05:59:15

    Niewinny motocyklista bo idiotka z tego gównianego autka ma zielone A już chamuje takie przypadki to co codzienność tych niby kierowców kamikadze policja powinna karać tych co jeżdżą 30na godz i tych co stają na zielonym bezmózgi

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 06:38:12

    W sobotę jechalem przez Belgię okolice Antwerpi.Wypadek tir na poboczu obok ścigacz przecięty na pół kask leżał obok.Uwazajcie motocykliści na drogach szerokości.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 07:49:35

    Zlosliwe komentarze na motocyklistów piszą panowie pod mocnym pantoflem i cioty którzy z chęcią by pojezdzili ale żona zabardzo łańcuch skrucila i tylko do kuchni starcza

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 08:03:52

    Zawsze wine zganiają na kierowców jak tylko pojawiają się na ulicach.to jest więcej wypadków gnają jak.wariaty.nie patrzą na innych bo myślą że oni są królami szos nie prawda to tylko ludzie którzy mają pustostan w głowach mowa i sieją postrach to nie motocykliści .

  • Zwykły człowiek - niezalogowany 2019-03-24 08:30:20

    Żal!!! Jak czytam te hejty na motocyklistów rzygać mi się chce! Ludzie ogarnijcie się i nie bądźcie hienami, bo dać Wam tylko ochłap a rozplączecie afere. Ilu jest pijanych kierowców? Ilu ginie motocyklistów z winy innych uczestników ruchu? Ile osób zajeżdża specjalnie drogę? Motocykliści dawcy...??? Chyba krwi, szpiku kostnego, uśmiechu i radości. Ilu Was puszkarzy zrobiło coś bezinteresownego dla drugiej osoby? Miejsca na drodze wystarczy dla wszystkich tylko zacznijmy myśleć o sobie nawzajem, bo dobrzy ludzie się zdarzają a idiotów niestety nigdzie nie brakuje. My też mamy rodziny i chcemy wrócić cali do domu. P.S. jechałem motocyklem w tym korku, miejsce obok siebie zrobiła mi kobieta po 60-tce ze srebrnego Golfa IV. Można ☺ i kto by pomyślał...? Pozdrawiam wszystkich myślących

  • WoW - niezalogowany 2019-03-24 09:06:48

    Co za głupek na motorze niech się cieszy że żyje, nie przypuszczał że mogą być światła na drodze to co u siebie tylko polami jeździ???

  • Do zwykłego czlowieka - niezalogowany 2019-03-24 09:15:59

    Żal.., to jest gdy się takie wpisy czyta...

  • wer - niezalogowany 2019-03-24 09:48:59

    A jak miał się zatrzymać, skoro zelowicze powiedzieli mu, że może pędzić, bo dróżka czyściutka!?

  • Od zwykły człowiek - niezalogowany 2019-03-24 14:10:05

    Odpowiedź do ziomka bez nicku ;) Muszę się z Tobą zgodzić. Mi też jest przykro, a dużo tu ich jest .

  • fan lerchera - niezalogowany 2019-03-24 20:16:08

    Czy będzie na ten temat kolejny głupi rysunek na jelonce?

  • Pasażerka - niezalogowany 2019-03-30 18:18:33

    Akurat jestem żoną i pasażerką tego,, dawcy nerek " :d Ludzie, ogarnijcie się. Piszecie straszne głupoty! Tak dla wyjaśnienia : jechaliśmy może Max 25km/h.. Czy wtedy już zaliczamy się do dawcy nerek? Ciekawe.. Piszecie tak, jakby kierowcom samochodów w ogóle nie zdarzały się wypadki...motocyklista to też człowiek!! Jak możecie tak szufladkować ludzi. Brak słów.. Szanujmy siebie nawzajem...!!!

Dodajesz jako: |