:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Inwestycje, dalej placem targowisku Kilińskiego - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 16/02/2019 11:22

Mieszkańcy zadają pytanie: Co dalej z pustym i zaniedbanym placem przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze?

Co dalej z placem po targowisku przy Kilińskiego

Kilka dni temu w imieniu mieszkańców zadaliśmy Prezydentowi Miasta Jerzemu Łużniakowi pytanie: Co dalej z terenem po targowisku przy ul. Kilińskiego?


- „W poprzedniej kadencji Rady nie został uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego. Po kilku latach pracy nad tym planem i wydaniu kilkuset tysięcy zł. Rada doszła do wniosku, że planu nie przyjmie, został on odrzucony przez co, straciliśmy kilka lat pracy, dużo pieniędzy i zaczynamy praktycznie od nowa. Do momentu, kiedy nie będzie planu, to tam niewiele zrobimy z tego względu, że jest to teren przewidziany pod obiekt wielkopowierzchniowy tzn. pod galerię handlową, a jak wiadomo, w Jeleniej Górze już nikt nie będzie budował więcej galerii handlowej. Jeśli chodzi o sam teren, to obecnie dwie z trzech działek należą do miasta, natomiast działka znajdująca się pośrodku jest jeszcze pod własnością syndyka masy upadłościowej, ale najpierw musimy zrobić plan”.

Reklama

co dalej z placem po targowisku przy kilińskiego - komentarze opinie

  • Art - niezalogowany 2019-02-16 14:24:25

    WSTYD !!! (tylko najpierw trzeba go miec )

  • soclib - niezalogowany 2019-02-16 14:28:12

    Trzeba postawić 2 wieże w dowód wdzięczności tym co rozwalili Jelenią Górę.

  • gość 2019-02-16 14:45:25

    W poprzedniej kadencji rady siedzieli w większości ci sami radni, co teraz, więc do kogo pretensje, panie Dłużniak?

  • Głos ość - niezalogowany 2019-02-16 15:06:18

    Zdejmijecie blachy nie ludzie auta parkują

  • gość 2019-02-16 15:28:38

    A co ma Prezydent do Rady? Sami sobie taką rade ludziska wybraliście to macie.

  • gość 2019-02-16 17:31:03

    parking aż się prosi i kwiczy! róbcie coś!

  • Zabobrzanin - niezalogowany 2019-02-16 18:52:31

    Zaorac centrum miasta. Postawic bloki ;p Oczywiscie zartuje. Jesli miasto dogada sie z wlascicelem 3 dzialki mozna by zrobic piekny park dla rodzin z dziecmi, silownie albo pietrowy parking z ktorego mozna by wychodzic na 1 Maja. To tylko moja fantazja... jak znam zycie to z 10 lat bedzie stal zarosniety. W miedzy czasie ktos rozwali ogrodzenie i beda tam parkowac na dziko.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-16 20:51:17

    Dobra zmiana od 30lat rozwala ten kraj ale polaki dalej na nich głosują a potem pretensje mają ze sami takich wybrali

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 04:00:10

    Ten teren to ogniskowa niemocy władz... Taka laurka... Niech od strony 1Maja jeszcze więcej banerów postawią -brawo! A kiedyś tam tętniło życie, palca nie można było wcisnąć, teraz chula wiatr...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 06:56:24

    A obok ludzie na dziko parkują auta w błocie.a wy co ludzie się dziwicie. Już dwa razy głosiwaliście na buraków którzy zasiadają na stołach w ratuszu. Nie opłaca się zrobić czegoś darmowego dla mieszkańców np. park albo plac zabaw. Lepiej ogrodzić ten teren i co jakiś czas nakleić jakieś nowe plakaty. W sumie jest to idealne miejsce na plakaty wyborcze. Miejsce gdzie można przykleić jakąś gębę oartyjną z różnymi kłamstwami i obietnicami przedwyvorczych. Wstyd wam. Tym którzy "rządzą" w Jeleniej Górze. Mieszkaniec.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 07:27:57

    Kto posprząta śmietnik za Biedronką???? Tam chodzą dzieci do szkoły. Pełno szkła i doły z wodą. U nas jak zwykle. Zrobią coś jak ktoś się utopić albo zrobi sobie krzywdę. A dzieci mają zupełnie inną wyobraźnię.... Niestety...j

  • gość 2019-02-17 07:53:54

    Tym powinnasie zająć prokuratura. Tego typu awaria może przynieść nieobliczalne straty.Tauronowi dobrze idzie jedynie podnoszenie cen .

  • dupekzjeleniej - niezalogowany 2019-02-17 09:36:30

    Bardzo zaniedbane i brudne całe moje miasto

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 16:07:03

    Tak zrobcie Parking w tej jeleniej nie ma gdzie parkowac . !!!

  • Gościu . - niezalogowany 2019-03-03 23:49:37

    To sam wstyd że nic, w samym mieście nikt o tym nie, pomyśli co zrobic z tym pustym placu na Kilińskiego. Przecież można by było, coś z tym zrobić. Tylko że żadna inwestycja z tym, i przetargu nie, ma na to, pieniędzy Ale są i też takie inne inwestycje co robią jak, tylko mają za co to, wszystko. Można by coś z tym, placem zrobić bo jak na to, patrzeć to, na sam widok przeraża wszystko. A szkoda by się, to wszystko zmarnowalo . Jak można i się chce to, wszystko by było, na miejscu zrobione. Tylko by trzeba mieć kasę na, inwestycje różne. A mało też jest prac.

  • Gościu . - niezalogowany 2019-03-04 00:02:04

    A czy ktoś może wie, czy coś będzie robione na placu przy ul. WIEJSKIEJ ? Gdzie dawniej była papiernia. Tam też jest, teren do za budowania lub, coś ewentualnie można , inwestować na tym placu np. Zrobić plac zabaw albo, coś innego . Bo to też tam straszy samym widokiem samych tam gruzowiskach kture tam, pozostawili po znudzonych ruin. Też by można tam w coś zainwestować???? . A szkoda by,zostawiać taki widok by, straszył w Jeleniej Górze.

Dodajesz jako: |