:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Komunikacja, Ciasno Cieplicach - zdjęcie, fotografia
23/01/2019 12:10

Coraz więcej samochodów i co za tym idzie, coraz mniej miejsc parkingowych.

Ciasno robi się w Cieplicach

Mieszkańcy uzdrowiska skarżą się, że mają problemy z zaparkowaniem swoich samochodów. Każdy kawałek wolnego miejsca jest wykorzystywany do zaparkowania pojazdu. Taka sytuacja jest m.in. na ul. Krynicznej i Źródlanej w ścisłym centrum Cieplic. Kuracjusze mają do dyspozycji niewielki parking wzdłuż ul. Marysieńki Sobieskiej, ale niestety jest on zbyt mały.

Nie inaczej jest na pl. Kombatantów, gdzie również mimo dużej ilości miejsc parkingowych na próżno szukać w ciągu dnia wolnego miejsca. Jedyny parking, który dysponuje, dużą ilością wolnego miejsca jest przy ul. Oskara. Langego, lecz niestety znajduje się poza zasięgiem wzroku właścicieli i co tu ukrywać jego lokalizacja pomimo bardzo dobrej komunikacji nie cieszy się zbytnim zaufaniem wśród kierowców.

Reklama

w cieplicach - komentarze opinie

  • gość 2019-01-23 12:37:38

    A co z małym , ale zawsze , parkingiem na ul.Solankowej ? Panie Prezydencie, czy to tak trudno na trwałe wyrównać powierzchnię , załatać dziury, na których można zawiesić auto ??

  • Ciepli.... - niezalogowany 2019-01-23 15:28:26

    Jak można zostawić auto na parkingu przy ul.Sobieszowskiej czy na ul.O. Langego? Jak 'plemnik' z reszta złodziejskiej cieplickiej ekipy kradli paliwo i niszczyli co im w łapy wpadło

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 17:31:34

    Zdziwieni ciasno robi się wszędzie szklarska Karpacz jelenia cieplice aut przybywa a parkingów nie ma i nic w tym dziwnego

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 17:53:33

    A co z rowerami? Kupujecie rower elektryczny, torebki z tyłu i hop koniec z problemami parkingowymi.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 18:07:38

    Należałoby zrobić parking z prawdziwego zdarzenia na Placu.Kombatantow.Wyburzyc szpecace budki ,wyciąć stare suche resztki żywopłotów, wyłożyć kostka brukowa ,pomalować pasy parkingowe i byłoby praktycznie i do tego ładnie i czysto.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 18:08:08

    Należałoby zrobić parking z prawdziwego zdarzenia na Placu.Kombatantow.Wyburzyc szpecace budki ,wyciąć stare suche resztki żywopłotów, wyłożyć kostka brukowa ,pomalować pasy parkingowe i byłoby praktycznie i do tego ładnie i czysto.

  • gość 2019-01-23 19:00:22

    sam se jeździj rowerem zimno jest, gdzie dziecko posadzę

  • gość 2019-01-23 19:41:22

    Ja tez jezdze rowerem i dziecko jest z tylu na foteliku, cieplo opatulone i zadowolone. Nie pokonujemy przeciez dziesiatek km, zeby z tego rodzaju transportu rezygnowac, bo jest zimno. Przynajmniej jestesmy wszyscy zdrowsi, czego wszystkim zycze.

  • pikaczu - niezalogowany 2019-01-23 20:46:19

    zdrowsi od smogu na ulicy hehe, proszę Cię, w maseczkach jeździcie?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 00:37:29

    Zaorać park zburzyć teatr i postawić parking... No i biedronke

  • gość 2019-01-24 13:28:43

    Czy wymodelowane grube matrony i brzuchaci Janusze nie mogą czasem swoich tłustych dupsk przetransportować na własnych nogach ???? Tylko wszędzie muszą wjechać ....Jak by mogli to do sklepu,do kościoła ,do teatru by wjechali swoimi 15 letnimi rzęchami ...żenada

  • gość 2019-01-24 20:24:43

    A wiecie że w Cieplicach nie ma już ul Oskara Langego?, nie piszcie tak bo przyjezdny wpisze taką ulicę w GPS-a i się zdziwi bo powie mu system ze nie ma takiego adresu albo jeszcze wywiezie go gdzieś na zadu.....

  • gość 2019-01-24 21:39:53

    nooo... zamist Langego jest św Jadwigi śląskie, juz chyba dobre pół roku jak nie wiecej.j

  • dj.... - niezalogowany 2019-01-25 07:00:49

    Jak tzw. młodzież szkolna wychodzi z zająć do swych bryk to policja winna sprawdzać trzeźwość co niektórym . Tam od strony krzaków to pełno małpek się wala .

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 19:50:58

    Z drugiej strony już jakiś czas trwa remont parkingu przy uzdrowisku a dokładniej przy długim domu od strony rzeki...