:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Wypadki drogowe, Ciągnik przygniótł traktorzystę Mężczyzna żyje - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 04/10/2019 12:08

Tragiczny wypadek na drodze Jelenia Góra - Świerzawa. W miejscowości Lubiechowa ciągnik rolniczy przewrócił się na mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło podczas akcji wyciągania ciągnika z rozmokniętego pobocza. Traktor który utknął w miękkim podłożu był wyciągany przy pomocy drugiego ciągnika. Podczas tej operacji w pojazdy uderzył zjeżdżający ze wzniesienia samochód ciężarowy, przewożący betonowe elementy budowlane.  Prawdopodobnie w ciężarówce doszło do awarii hamulców. Wyciągany z pobocza traktor przewrócił się w wyniku uderzenia. Niestety przygniótł właściciela, który poniósł śmierć. Na miejscu jest prokurator. Droga będzie zablokowana przez kilka godzin.

foto : JRG Złotoryja

Ciągnik przygniótł traktorzystę. Mężczyzna nie żyje.

Reklama

ciągnik przygniótł traktorzystę. mężczyzna nie żyje. - komentarze opinie

  • gość 2019-10-04 12:50:29

    Bardzo proszę osobę z rodziny od Pana , który miał ten tragiczny wypadek o wiadomość mój e-mail: [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 13:19:07

    Miszczowie Mańki w natarciu. Sami siebie powybijają.

  • Gość555 - niezalogowany 2019-10-04 13:19:26

    Ponoć to byli Ukraińcy którzy go zamordowali...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 13:55:52

    Jak to ciągnik przygniótł traktorzystę, zmiencie nagłówek!!! Ciągnik sam się nie przewrócił tylko te auto dostawcze brało w tym udział!!! Żeby nie ten kierowca dostawczaka to mężczyzna by żył

  • gość 2019-10-04 16:19:12

    dla kierującego ciężarówką zarzuty o spowodowanie katastrofy w ruchu czego wynikiem była śmierć człowieka i dycha na twardo

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 16:33:57

    Już hieny czekają z firm odszkodowania

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 17:11:37

    LUDZIE!!!!!! NAUCZCIE SIĘ PISAĆ!!!!! A PÓŹNIEJ KOMENTUJCUE. ŻAL ZA SERCE ŚCISKA!!! ABY DOJEBAĆ. A ORTOGRAFIA??? CÓŻ????

  • do 16:19 - niezalogowany 2019-10-04 17:13:09

    Przeczytaj sobie co to jest katastrofa w ruchu drogowym i przestań się wymądrzać...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 17:45:21

    Ktoś wie kto to był?

  • Knu_Pce - niezalogowany 2019-10-04 18:05:08

    Podobno to był traktorzysta.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 18:11:58

    Ukraińca nie skarzą. Banderowcy są pod ochroną Gowina i żydobanderowców z PiSlamu.

  • gość 2019-10-04 18:38:08

    Wyrazy współczucia dla rodziny. Tragedia, nie powinno do tego dojść!!!

  • gość 2019-10-04 19:29:35

    proszę napisać że ciężarówkę man serwisował w Piechowicach drajw klubowicz nuskiewicz garaze kolejna śmierć przez klubowiczów

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 19:38:45

    Większość tych komentarzy żenada, jacyś psychole wypisują te komentarze, zginął człowiek a tu śmichy chichy, oby każdy doświadczył tego który robi sobie jaja z ludzkiej tragedii, życzę tym debilem z całego serca.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 19:52:01

    Moje kondulencje dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 22:46:06

    Portal podaje błędne informacje. Usuwa komentarze , edytuje i poprawia tekst. Masakra!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 22:47:24

    Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd! Jak można pisać takie bzdury?? Nie wiem co za idioci prowadzą ten portal

  • gość 2019-10-04 23:28:33

    nie oszukał przeznaczenia

  • Mieszkaniec wsi - niezalogowany 2019-10-04 23:56:07

    Jedyne co się zgadza w artykule to, że właściciel traktora poniósł śmierć. Bardzo proszę o szacunek dla zmarłego i odrobinę empatii dla rodziny.

  • Luna - niezalogowany 2019-10-05 00:31:03

    Wy w ogóle wiecie ludzie co wy wypisujecie. Człowieka nie ma A wy robicie dochodzenie jak to było czy to ważne nie bądźcie idiotami rodzina cierpi bo to był bardzo dobry człowiek A wy sobie jaja robicie żenada...... !!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 00:31:32

    Straszne to jest jak czytam te komentarze i nie wierzę, że to dorośli ludzie piszą

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 00:34:52

    Straszne to jest jak czytam te komentarze i nie wierzę, że to dorośli ludzie piszą

  • gość 2019-10-05 06:03:27

    Ktoś jak urodził się idiota to idiota umrze.Jak można takie rzeczy wypisywac Portal powinien automatycznie takie wpisy likwidować.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 08:04:40

    Proszę o kontakt jeśli czyta to ktoś z rodziny 730320080

  • Mieszkaniec wsi - niezalogowany 2019-10-05 08:35:08

    Ludzi czekajacych na telefony od rodziny zmarłego w sprawie odszkodowania informuje iż ma w rodzinie taka osobę!!! Wstydzilibyscie się tak oglaszac

  • ... - niezalogowany 2019-10-05 09:20:01

    Empatia, tylko o to proszę...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 09:29:54

    Czy nie możecie zablokować tych jadowitych komentaży

  • Mieszkaniec wsi - niezalogowany 2019-10-05 09:33:26

    Ludzi czekajacych na telefony od rodziny zmarłego w sprawie odszkodowania informuje iż ma w rodzinie taka osobę!!! Wstydzilibyscie się tak oglaszac

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 13:28:30

    Żenada co tu większość wypisuje.Zginal człowieka a tu głupie podsmiechujki,albo jeden drugiego opluwa słownie.GDZIE SZACUNEK DLA ZMARŁEGO WSPOLCZUCIE DLA RODZINY?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 18:17:01

    Przeładowana ciężarówka inspekcję transportu drogowego tamtędy omijała...

  • WAMPIR - niezalogowany 2019-10-06 08:06:05

    Są zwłoki zmiażdżone a jak zwykle zapomnieli dodać KREW.

  • Sanitariusz - niezalogowany 2019-10-06 08:12:51

    Podłorze miękkie, operator ciągnika żyje !! W stanie ciężkim, ale żyje !!

Dodajesz jako: |