:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Chwilówki na spłatę długów - gdzie dostać?

Finanse, Chwilówki spłatę długów gdzie dostać - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 19/12/2018 17:56

Długotrwała, trudna sytuacja finansowa może doprowadzić nas do zadłużenia. Konieczność spłaty powoduje często zaciąganie kolejnego kredytu, który umożliwiłby wyrwanie się z długu. Uzyskanie kredytu w banku tradycyjnym jest raczej niemożliwe, toteż jedynym chyba wyjściem pozostaje ubieganie się o chwilówkę na spłatę długu. W artykule wyjaśniamy czym są chwilówki na spłatę długów, przedstawiamy ich zalety i wady, podpowiadamy gdzie można je otrzymać, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Czym są chwilówki na spłatę długów?

Chwilówki na spłatę długów są nazywane również pożyczkami na spłatę pożyczek albo chwilówkami na spłatę zadłużenia. Są one często przysłowiowymi, ostatnimi deskami ratunku, ale są to także na ogół najwyżej oprocentowane oraz obarczone najwyższymi opłatami dodatkowymi pożyczki na rynku. Jest tak dlatego, iż pożyczki chwilówki na spłatę zadłużenia są obarczone wysokim ryzykiem niespłacalności. Firmy pożyczkowe chcą więc w ten sposób przynajmniej częściowo zmniejszyć swe ewentualne straty. Klienci na ogół decydują się, a przynajmniej powinni decydować się, na tego typu pożyczki dopiero gdy wyczerpią wszelkie inne możliwości i nie mają już absolutnie innego, lepszego i tańszego wyjścia. Pożyczki na spłatę zadłużenia udzielane są zazwyczaj na raty i na dłuższy okres.

Z powyższych przyczyn tylko niektóre firmy działające na rynku mają w swej ofercie pożyczki na spłacanie długów. Jedną z nich jest Freezl. Bez większych problemów można dostać od tej firmy internetową pożyczkę na zadłużenie na stronie:https://freezl.pl/chwilowki.

Zalety i wady pożyczek na spłatę długów

Poniżej prezentujemy najważniejsze zalety i wady chwilówek na spłatę długów.

Zalety pożyczek na spłatę długów:

Ø podstawowe wymagania są niezbyt wyśrubowane: pełnoletniość, ważny dowód osobisty, stały dochód, nr konta bankowego;

Ø nie jest konieczny poręczyciel;

Ø dostępne dla osób o niskim dochodzie oraz spłacających inne zobowiązania;

Ø można występować o nie online;

Ø przyznawane nawet w kilkanaście minut;

Ø przelew może trafić na konto nawet po kilkunastu minutach, a najpóźniej w kolejnym dniu roboczym;

Ø dostępne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wady pożyczek na spłatę długów:

Ø są najdroższymi pożyczkami;

Ø mogą doprowadzić szybko do wpadnięcia w tzw. spiralę finansową, a ta z kolei może prowadzić do rolowania długów, stających się z czasem prawie niemożliwymi do spłacenia;

Ø nieterminowość lub nieregularność spłat owocuje dotkliwymi karami mogącymi jeszcze bardziej zwiększyć ogólne zadłużenie.

Jak uzyskać pożyczkę na spłatę długu?

Uzyskanie szybkiej pożyczki na spłatę zadłużenia odbywa się zazwyczaj wg bardzo podobnej procedury jak w przypadku zwykłych pożyczek chwilówek. Różnice polegają głównie na bardziej rygorystycznych wymogach, określanych już konkretnie przez daną firmę.

Podstawowe wymogi dla uzyskania pożyczek chwilówek na spłatę długu są z reguły następujące:

Ø pełnoletniość;

Ø obywatelstwo polskie i stałe zamieszkiwanie na terenie Polski;

Ø przynajmniej jedno źródło stałego dochodu;

Ø zdolność do spłaty miesięcznej raty w wysokości uzgodnionej z pożyczkodawcą;

Ø pozytywna historia kredytowa.

Przed złożeniem wniosku o chwilówkę na raty na spłatę długu warto skorzystać z porównywarek online, aby wybrać najlepszą ofertę.

Procedura przyznawania nie odbiega znacząco od procedury stosowanej przy zwykłych pożyczkach:

Ø po wybraniu firmy mającej najlepszą ofertę wchodzimy na jej stronę i rejestrujemy się;

Ø wypełniamy formularz - dane osobowe, adres, sytuacja finansowa i mieszkaniowa, źródło i wysokość dochodu (konieczne!);

Ø potwierdzamy swą tożsamość - zależnie od firmy, albo symbolicznym przelewem na konto firmy pożyczkowej, albo przez zalogowanie się do swej bankowości internetowej poprzez specjalną aplikację weryfikacyjną;

Ø pożyczkodawca zweryfikuje dane oraz historię kredytową i podejmie decyzję;

Ø po zaakceptowaniu środki są przelewane na konto zazwyczaj w przeciągu 1 dnia roboczego.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

1. Jakie źródło dochodu jest wymagane dla uzyskania pożyczki ratalnej na spłatę długu?

Wystarczające jest w zasadzie każde udokumentowane źródło dochodu: pensja, renta, emerytura, zasiłek, alimenty bądź stypendium. Nieudokumentowane źródła dochodu, np. tylko z pracy na czarno, nie są akceptowane.

2. Czy skończone 18 lat wystarczy do otrzymania chwilówki na spłatę długów?

Tak, ale to zależy od konkretnej firmy (np. Freezl). Niektóre z nich przyznają jednak takie pożyczki dopiero osobom w wieku 19, 20, 21 albo nawet 24 lat.

3. Czy można ubiegać się o przyznanie chwilówki na raty na spłatę zadłużenia w trakcie spłacania innej pożyczki czy pożyczek?

Tak, ale tylko pod warunkiem, że tamtą pożyczkę/pożyczki spłaca się regularnie i terminowo. Oznacza to bycie rzetelnym i terminowym płatnikiem, czyli posiadanie dobrej historii kredytowej.

Można, oczywiście, zastanawiać się i dyskutować w nieskończoność czy zaciąganie chwilówki na spłatę długu to dobry pomysł, czy wręcz przeciwnie. Wydaje się, że raczej tak, jednak najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na zaciągnięcie takiej pożyczki dopiero wtedy, gdy już naprawdę całkowicie zawiodą nas wszelkie inne możliwości i będziemy mieć na gardle przysłowiowy nóż.

Reklama

Chwilówki na spłatę długów - gdzie dostać? komentarze opinie

  • gość 2018-12-19 18:06:01

    głupota jak zadłożony człowiek mam miec czysta historie kredytowa.....

  • drive klub - niezalogowany 2018-12-19 20:26:59

    Potrzebuje pilnie gotówki, ponieważ muszę zatankować GAZ w moim 29 letnim BMW, żeby dojechać na moto pasterkę i ścigać się na prostej od świateł do świateł.

  • gość 2018-12-19 20:46:37

    jak mozna reklamowac tego rodzaju wyjscie z sytuacji- ktore przewaznie konczy sie utratą mieszkania- CZY TAK ZDZIADZIALISCIE ZE ZŁODZIEI REKLAMUJECIE

  • gość 2018-12-19 23:53:43

    Jakie Ø (fi) mają te chwilówki, że tak ogłupieni ludzie się do nich pchają?

  • Gość xyz - niezalogowany 2018-12-20 05:23:50

    Co za syf, promują Pętle za łeb dla ludzi. Bezmyślność tego portalu

  • gość 2018-12-25 02:07:48

    W Islamie LICHA jest zakazana.

  • gość 2018-12-27 12:33:23

    Czasem trzeba wziąć taką pożyczkę. Niestety mi się nie udało w porę spłacić, więc teraz mam długi. Jedyny plus tej sytuacji jest taki, że windykuje mnie kruk a oni mi poszli mocno na rękę jeśli chodzi o spłatę.

  • gość 2019-01-05 14:08:20

    Dzien dobry, kazdy, kto to czyta, jestem Charles Rita z nazwiska i jestem z Poland. Jestem tutaj, aby dac krótkie swiadectwo o tym, w jaki sposób udalo mi sie uzyskac prawdziwa i uzasadniona pozyczke od pani Jorge Grace, pozyczkodawcy, bylem w rozpaczliwej potrzebie pieniadze po tym, jak zostalem oszukany przez kilka firm pozyczkowych, które chcialy mi pomóc, ale nigdy tego nie zrobily, odebrali mi duzo pieniedzy i nie pozostalo mi nic, az do wiernego dnia rozmawialem z moja przyjaciólka, która wlasnie splacila swoja pozyczke od Firma pozyczkowa Jorge Grace, Moja przyjaciólka dala mi swoja poczte i wszystko, co potrzebne, aby sie z nia skontaktowac. Wiec pewnego dnia wyslalem maila do firmy z prosba o pozyczke w wysokosci 30000zl, by splacic swoje dlugi i zalozyc nowy biznes, dostalem odpowiedz od oni i powiedzieli mi, zebym sie nie martwil, ze mi pomoga, wiec dalem im spróbowac i prosze ich, aby przystapili do transakcji pozyczki, wiec ku mojemu najwiekszemu zaskoczeniu po wszystkim bylem tak zszokowany, ze pomogli mi pozyczka po tym, jak zgadzam sie na ich warunki pozyczki, jestem szczesliwy dzisiaj z moja rodzina i jestem równiez bardzo wdzieczny, ze otrzymalem od nich pozyczke bez obaw, nigdy nie wierzylem, ze nadal istnieje wiarygodny pozyczkodawca online, dopóki nie znajde pani Jorge Grace, która pomaga mi wszystkim dzieki niej, jestem wdzieczny, Prosze, jesli potrzebujesz jakiejkolwiek pozyczki on-line, prosze uwazaj na oszustów, w razie gdybys potrzebowal pozyczki, mozesz skontaktowac sie z pania Jorge Grace zaufanym wiarygodnym pozyczkodawca i wierze, ze ona pomoze ci tak, jak mi pomogla, jesli potrzebujesz pozyczki, aby szybko skontaktowac sie z nia przez e-mail {[email protected]} Pomoze ci, modle sie, aby Bóg ja dla mnie blogoslawil. Charles Rita

  • Romanna Isabell - niezalogowany 2019-01-17 17:27:45

    Jak otrzymałem Pożyczoną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej ([email protected] lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241). Witam wszystkich, Nazywam się Romanna Isabella, pochodzę z Montany w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby potwierdzić, jak otrzymałem pożyczkę od Martina Luciano World Wide Loans Financial Services za pomocą poczty elektronicznej ([email protected] lub WhatsApp Phone: 1 (706 ) 609-5241). po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawił mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services , który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni i uczciwi pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z tą pożyczkową firmą, która naprawdę pomogła mi z moją pożyczką i zmieniła moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale doradziłbym ci, szukając pożyczki, aby skontaktować się z nimi dzisiaj, ponieważ są troskliwi i wyrozumiali. Nie wiesz, czy potrzebujesz pilnie potrzebnej pożyczki, czy chcesz uzyskać fundusze na swoje projekty, więc skontaktuj się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services na swoim firmowym adresie e-mail ([email protected] lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241).

  • gość 2019-03-14 18:29:38

    cześć wszystkim Nazywam się Kamelia, jestem tu po to, aby złożyć zeznanie, jak otrzymałem kredyt hipoteczny od pani Mary Lisa FIRMY POŻYCZKI, po tym jak złożyłem kilkakrotny wniosek od różnych kredytodawców hipotecznych. Potrzebowałem pilnego kredytu hipotecznego na rozpoczęcie działalności gospodarczej i złożyłem wniosek do różnych kredytodawców hipotecznych, którzy obiecali pomoc, ale nigdy nie udzielili mi kredytu hipotecznego. Dopóki mój przyjaciel nie przedstawi mi pani Mary Lisy, która obiecała mi pomóc, a nawet ona zrobiłem tak, jak obiecała, bez żadnej zwłoki. Nigdy nie sądziłem, że są jeszcze wiarygodni kredytodawcy hipoteczni, dopóki nie spotkałem się z panią Mary Lisa, która rzeczywiście pomogła z hipoteką i zmieniła moje przekonanie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej pożyczki hipotecznej, skontaktuj się z MRS Mary Lisa za pośrednictwem firmowej wiadomości e-mail: ([email protected])

  • Pamela Raymond - niezalogowany 2019-03-23 01:53:17

    czesc, moi ludzie, czy jestescie w kryzysie finansowym i potrzebujecie pozyczki, zeby zaplacic rachunki i zalozyc firme? oto jest odpowiedz na twoje problemy finansowe, poniewaz dzisiaj wlasnie dostalem pozyczke w wysokosci 58 000 euro od globalnej pozyczki tymczasowej od firmy i chce skorzystac z tej okazji, aby powiedziec ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cie poprosilo i w ciagu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauwazysz, ze globalne zastrzezenie jest jedyna firma, której mozemy zaufac, a teraz jestem bardzo szczesliwy, wiec prosze skontaktuj sie z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a nastepnie {[email protected]} to jedyna firma, która moze ci pomóc w kryzysie kredytowym i dzis ja i moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni, poniewaz równiez splacilam swój dlug bankowy, wiec skontaktuje sie z nimi dzisiaj i czekam na zyczliwa odpowiedz dzisiaj