:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Burmistrz Piechowic ogłosił konkursy na dyrektorów szkół

Edukacja, Burmistrz Piechowic ogłosił konkursy dyrektorów szkół - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 05/06/2019 12:35

Burmistrz Miasta Jacek Kubielski ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów Szkół Podstawowych nr 1 i nr 2.

Przypomnijmy, że od 1 września wakat dyrektorski w Szkole Podstawowej nr 1 w Piechowicach będzie wolny. Natomiast w związku z wygaszeniem gimnazjum i powstaniem Szkoły Podstawowej nr 2 już wcześniej ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora tej placówki. Niestety przy pierwszym podejściu nie udało wyłonić osoby nowego sternika SP2. Konkurs zostanie więc powtórzony.

W związku z tym Burmistrz Miasta Jacek Kubielski ogłosił konkursy na stanowisko dyrektorów obu szkół. Oferty należy składać do 19 czerwca w Kancelarii Urzędu Miasta w Piechowicach, w pokoju nr 3. O dalszych etapach konkursu kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są tutaj : 

 

# Burmistrz Piechowic ogłosił konkursy na dyrektorów szkół

 

Reklama

burmistrz piechowic ogłosił konkursy na dyrektorów szkół - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 15:35:55

    W SP2 już wiadomo że bez zmian. Pierwsze podejście nieudane to za drugim przyklepią.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 16:45:48

    Do gość. Może zacznij zarabiać na jasnowidzeniu jak jesteś taki wszechwiedzący co się wydarzy w przyszłości

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 17:16:02

    Nie trzeba być jasnowidzem żeby wiedzieć że SP2 już wychodzone i klepnięte.

  • gość 2019-06-05 17:50:03

    Kto to pisze? Radzę redagującemu sprawdzić co znaczy słowo wakat. Wstyd

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 18:33:10

    To kto to jest i poco konkurs

  • gość 2019-06-05 19:05:04

    Teraz nauczycielom nie opłaca się startować na dyrektorów bo zamiast 18h na tydzień musieliby pracować 40... ot i cała tajemnica trudności w wyłonieniu dyrektorów...

  • gość 2019-06-05 19:15:04

    I co, Krzysiu?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 20:08:35

    Startowała młoda Pani do sp2 to jej nawet nie dopuścili podobno jakiegoś ksera jednego papierka brakowało (jakaś paranoja, pewnie zbyt ambitna a władza takich ludzi się boi . Ale jak rodzice przeniosą dzieci do sp1 to Pan Burmistrz obudzi się z ręką w nocniku dla 30 dzieci szkoły nie otworzy. Moim zdaniem całkowita porażka Pana Burmistrza że nie inwestuje w młody talent chyba że chodzi o znajomości przykre.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 20:22:23

    Ja jako mieszkanka Piechowic bardzo chwałę Panią Dyrektor z sp 2 za super podejście do dzieci i bardzo dobry kontakt z rodzicami i życzę z całego serca aby zmian nie było.

  • gość 2019-06-05 21:06:47

    Moim zdaniem Tarka powinien zostać dyrektorem SP2, przynajmniej wprowadziłby cos nowego.

  • gość 2019-06-05 21:08:00

    Moim zdaniem Tarka powinien zostać dyrektorem SP2, przynajmniej wprowadziłby cos nowego.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 22:10:09

    Weźcie zdejmijcie fotę Burmistrza jest no yyyy eeeeee nuefitogeniczny?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 22:11:38

    Weźcie zdejmijcie fotę Burmistrza jest no yyyy eeeeee niefotogeniczny?!

  • Gość3 - niezalogowany 2019-06-05 22:14:27

    Jedna zapomniała papierka a 2 będąc dyrejtorm tyle lat nie zdala egzaminu

  • gość 2019-06-05 22:19:16

    I więcej chętnych brak, ci co wiedza z ta władza pracować nie chcą a trzech dyrektorów w sumie w oświacie szukają.

  • gość 2019-06-05 23:55:28

    Wiadomo, że jedna z pan konkurs przegrała , więc chyba nie będzie ponownie startować, troche honoru chyba ma. Pora w piechowickiej oświacie na kadre kierowniczą na poziomie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 15:43:23

    Witajcie zmiany!!!Wszystkie trzy fruuuu ze stanowiska i będzie ok!Już gorzej nie będzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 20:41:12

    Smutne, że przez tyle lat nic w tym mieście się nie zmienia liczą się tylko układy

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 20:43:09

    Smutne że w tym mieście się nic nie zmienia i nadal liczą się tyko układy i układziki

  • gość 2019-06-06 21:37:05

    I nie zmieni, bo to miasto powiązane rodzinnie, przyjacielsko i wspólnymi kredytami. Lepiej jak sąsiadowi jest gorzej niż sie cieszyć ze coś sie udaje. Jeden w tej samej marynarce niebieskiej przez lata chodził, ten zaś w tej samej czerwonej koszuli.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 11:08:05

    Pewnie chciałbyś aby Mazur był ten marynarkę i garniturów ma na cały miesiąc co dzień inny ale całe szczęście że nie jest burmistrzrm

  • gość 2019-06-07 11:16:09

    I przynajmniej wysłowić sie umiał.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 14:31:09

    Pewnie chciałbyś aby Mazur był ten marynarkę i garniturów ma na cały miesiąc co dzień inny ale całe szczęście że nie jest burmistrzrm

  • gość 2019-06-07 15:04:11

    Jak byłem na wsi to tez widziałem że gospodarze w jednej koszuli gospodarowali :)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 18:56:02

    Wesele Boryny

  • gość 2019-06-08 14:03:27

    Ja proponuje podpierdalaczke michałowicka S. Rychel-Widak bo od razu bedzie mogła dac prace firmie ochraniarskiej B.Widak. Ah zapomniałem, on tylko tam sprzata

  • gość 2019-06-08 16:26:46

    a na cóż tam w michałkach donosi sie? a B.W. nie ma firmy więc chyba coś słabo poinformowany/na jesteś

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 16:42:48

    Intensywny chemiczny smród czuć w szkole na orliku przy sali gimnastycznej sp 1. Smród wydobywa się z ceramiki, czy ktoś się tym zainteresuje? A może wszyscy poudajemy, że jest pięknie. Nasze dzieci mają tam wf, wychodzą na przerwy....

  • gość 2019-06-09 09:21:14

    No pani od wf radną z klubu burmistrzowego jest to nie czuje

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 11:03:44

    Dzieciaki biegają na wfie na sksach i wdychaja te opary, wszyscy czują i udają Greka. Smród jak cholera, do tego huk, świetne warunki do nauki

  • gość 2019-06-12 09:07:45

    Dalej trwa polowanie ? oczywiście na chętnych na wakaty

  • gość 2019-06-12 18:15:41

    W dniu dzisiejszym po odrzuceniu z przyczyn formalnych przez komisję konkursową kandydatury pani startujące na dyrektora górnego przedszkola pan burmistrz omijając decyzję komisji powierzył tej Pani stanowisko dyrektora tego przedszkola. Ot ciekawie zapowiadają się rządy tego burmistrza jak już na początku swojego urzędowanie odwala takie numery.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 21:30:19

    I dobrze zrobił

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 22:19:50

    A nawet bardzo dobrze

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 10:54:38

    A nawet bardziej niż dobrze :-) Burmistrz jest prawem autorskim!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 15:56:32

    Sfałszowanym

  • gość 2019-06-13 16:02:36

    Wszyscy się garną do współpracy, a może tak matki chrzestne i ojcowie się przyłożą do lepszego jutra, bo na razie nie jest dobrze!!!

  • gość 2019-06-14 13:37:31

    Gościu z 06.06. godz.21:37:06 uświadom tych nie wiedzących - o tych powiązaniach rodzinnych i przyjacielskich , bo jeszcze wszystkiego nie kumam, chociaż robi się coraz ciekawiej

  • gość 2019-06-18 13:12:08

    Nic nie wiadomo, albo tylko tyle , że .
    Oj coś się będzie działo....chyba ruszą konsultacje....

  • gość 2019-07-02 17:10:44

    Jeszcze tak zaniedbanych placówek a zwłaszcza SP2 nie widziałem no chyba że w ubiegłym wieku .Pleśniowice City...Od razu widać o co chodzi mistrzom strategii rozwoju miasta przy wyborze dyrektorów
    - O NIC NIEROBIENIE ?!

  • gość 2019-07-02 17:13:48

    Ale wybraliście Burmistrza ???? : ))) GRATULACJE !!!!! :)) Widać dobrze wam w czarne D.

Dodajesz jako: |