:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Bolków - Auto wjechało w pieszych.
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal 24jgora.pl 24/12/2018 21:04

W Bolkowie rozpędzony samochód wjechał w grupę pieszych. Sześć osób w tym troje dzieci trafiło do szpitala.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący autem marki bmw młody mężczyzna, stracił  na łuku drogi panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z jezdni, uderzyło w słup latarni ulicznej i wpadło w na pieszych. Poszkodowani to rodzina : kobieta w ciąży, mężczyzna i czworo ich dzieci (1,5 , 5, 8 i 12 lat). . Wszyscy trafili do szpitala, ale na szczęście nie ma u  żadnej z osób poszkodowanych zagrożenia życia.

Kierowca został zatrzymany. Po konsultacji z prokuratorem postępowanie jest prowadzone w kierunku spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. A jest to czyn zagrożony surowa karą - poinformował  rzecznik dolnośląskiej policji Paweł Petrykowski.

Reklama

bolków - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 21:48:52

    I wez tu wyjdz z rodzina na seiateczny spacer!!! Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.kiedy to sie wreszcie skonczy?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 22:00:01

    Az samosąd sie oddzywa!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 22:05:20

    Urwać łeb przy samej dupie.

  • Arek - niezalogowany 2018-12-24 22:05:31

    Burak w bmw. Zabrać prawko i postawić zarzut usiłowania zabójstwa bo mózgu kierowca niema mógł zabić rodzinę 5 lat bezwzglednego więzienia bym mu dowalil aby przemyślał swój rajd stara bmw

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 22:20:44

    Jeb... y lamusie z tej bmki. Wez sie powieś lepiej. Jesli potrafisz czytać, zrób to. Nie wsiadaj nigdy wiecej za kierownice pajacu...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 22:27:17

    Masakra. Brak wyobraźni nich zabije siebie A nie innych

  • gość 2018-12-24 22:30:11

    obyś zdechł "kierowco"

  • gość 2018-12-24 22:31:39

    Dla Lamusa z BMW tylko krzesło elektryczne.

  • Ciekawe! - niezalogowany 2018-12-24 22:45:42

    Czy wszyscy wierzycie w to co napiszą media? Czy tylko ja źle widzę? Ludzie szli drogą że zostali potrąceni?a może chodnikiem?jechałem tą drogą w moE z pół godziny wcześniej i była tam sama "szklanka". Po uszkodzeniach widać że nie była to jakaś nadmierna prędkość bo by to gorzej wyglądało i auto by skosio nie tylko latarnie ale i to ogrodzenie obok,a nie zatrzymało się na krawężniku. Nie bronie kierowcy ale wydaje mi się to mocno nakręcone. Młody kierowca ,w BMW i jeszcze w święta. Lepszego newsa nie może być. Chyba że się mylę... ale zapewne młody będzie miał już zycie zniszczone... Wesołych świąt dla kumatych.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 22:48:40

    I jak to zwykle bywa przez takich idiotów poszkodowani są niewinni ludzie... Brak słów! Jak nie potrafisz jeździć z wyobraźnią to lepiej siedź w domu!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 23:21:17

    Jechałam tamtędy.Na drodze szklanka a w takich warunkach auto nawet bez wlepszej prędkości może wpaść w poślizg. ALE WIDZĘ ZE TU SAMI WSPANIALI KIEROWCY SIĘ WYPOWIADAJĄ !!!

  • gość 2018-12-24 23:23:36

    Tak na pewno jechał na motopasterkę... Ludzie żałosne te komentarze się robią Dobrze, że to już dzisiaj to może chwila spokoju będzie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 23:31:28

    Jak czytam wasze komentarze to aż głowa boli. "Samosąd,krzesło elektryczne,weź się zabij" wy jesteście ludzie normalni? Każdemu może się zdarzyć wypadek i całe szczęście że nikt nie ucierpiał. Pod każdym zdarzeniem drogowym ta sama banda debili z tymi samymi tekstami.Czasami warto się zastanowić zanim się coś napisze publicznie..

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 23:31:47

    Sami jesteście idiotami dlaczego nie macie pretensji że piaskarki nie jeżdżą tylko do młodego kierowcy i że jeździ BMK to odrazu driwtowiec nie osadzajcie jeśli nie wiecie zastanówcie się co piszecie nie wiecie nie piszcie jechał do dziewczyny nie spieszyl się nie jechał do Jeleniej

  • DC to cwele - niezalogowany 2018-12-24 23:36:40

    Do gość wyżej i ciekawe. Co wy pierdolicie... Jechałem dzisiaj oblodzoną lokalną drogą i... można jechać i nie wylądować w rowie. Ale trzeba jechać z głową, a nie zapieprzać bo się ma BMW (bardzo mały wacek). I tak było na pewno w powyższym przypadku, debil z Drajf Clopa spieszył się na motopasterkę tych ciotek w rurkach. Tym razem ucierpieli niewinni ludzie. Cały ten klub powinien być rozwiązany i zdelegalizowany.

  • DC to cizie - niezalogowany 2018-12-24 23:37:29

    Do gość wyżej i ciekawe. Co wy pierdolicie... Jechałem dzisiaj oblodzoną lokalną drogą i... można jechać i nie wylądować w rowie. Ale trzeba jechać z głową, a nie zapieprzać bo się ma BMW (bardzo mały wacek). I tak było na pewno w powyższym przypadku, debil z Drajf Clopa spieszył się na motopasterkę tych ciotek w rurkach. Tym razem ucierpieli niewinni ludzie. Cały ten klub powinien być rozwiązany i zdelegalizowany.

  • Gość na 1 - niezalogowany 2018-12-24 23:39:35

    Powinien się powiesić, zlinczowac go ....... Masakra ludzie opamietajcie się, to był wypadek koniec kropka. Święta mamy a od niektórych aż zionie nienawiścią, mam nadzieje że wszyscy poszkodowani mają się dobrze i że ten młody kierowca też. Wesołych świąt....

  • gość 2018-12-24 23:42:45

    Do gość z 23:31 bronisz swojego chłopaka z Drajf Clopa?

  • DC to ciotki - niezalogowany 2018-12-24 23:47:25

    Młody + BMW + brak wyobraźni = potencjalne niebezpieczeństwo na drodze i potencjalne ofiary. Zapieprzał i takie są efekty! Gówniarz jeden powinien co najwyżej jeździć hulajnogą.

  • gość 2018-12-24 23:47:33

    Szklanka czy gołoledź? Co to obchodzi pieszych? Furmanki jeździły wolniej, lecz przynajmniej koń miał mózg. Wiele aut, a wymieniona marka w szczególności powoduje chyba zanik resztek mózgu u osobników na lewym fotelu. Jeśli kierowca nie doznał wstrząśnienia mózgu, to najczęściej z jego braku.

  • gość 2018-12-24 23:49:30

    Jak można takiego bezmózga i debila bronić???. Trzeba jeździć z głową, setki aut tamtędy jechały przed nim, za nim i nikt nie wyleciał z drogi... Kretyn!!!

  • Ciekawe - niezalogowany 2018-12-24 23:49:48

    Do dc to cwele!

  • gość 2018-12-24 23:51:29

    Zimą na alufelgach????????

  • ciekawe - niezalogowany 2018-12-24 23:53:49

    Na ludzki rozum jaka musiała być prędkość prawie 2 tonowego auta że tylko zatrzymał się na krawężniku???? Nie bronie kierowcy ale Myślenie nie boli. Ale pewnie co napiszą Media to ślepy naród wierzy

  • Ciekawe - niezalogowany 2018-12-24 23:56:13

    Setki aut w Bolkowie w tym miejscu

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 00:15:20

    Chyba brakło kaski na opony zimowe w dobrym stanie , stan techniczny auta plus tył napęd plus brak doświadczenia i warunki pogodowe i mamy efekt.

  • gość 2018-12-25 00:17:35

    faktycznie ludzie. . . . ile trzeba,by'wpaść w poślizg . i jeszcze autem na tył napęd. dziennie w Polsce są setki takich wypadków. tylko oczywiście jak to spowoduje kierowca starego opla czy passata. albo hondy to nikt nie mówi o tym tak głośno , tylko już BMW to zaraz żal Dupe ściska tym co posiadają Francuza albo inne gówno na kołach

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 00:24:29

    Będę bronić znam go to wiem co pisze wy powinniście się leczyc debile myślcie co piszecie

  • BMW nie dla idi - niezalogowany 2018-12-25 00:41:54

    Znajomku, jesteś pewnie taki sam młody, głupi i razem ze swoim kolesiem jezdzisz zmieniając mu biegi. Takiemu od tego BMW powinni dożywotnio odbierać prawo jazdy, bo tacy młodzi bez mózgu nie myślą za kierownicą.

  • gość 2018-12-25 00:47:02

    Inni jechali i nic, on jechał i wpadł na ludzi. Co tu więcej, gdybać. Swoją drogą, to często widuje się jak młodzi rajdowcy kręcą kółeczka, palą opony na głównej bardzo ruchliwej drodze, czy mkną przez miasto z piskiem opon na zakrętach. Dawniej delikwent dostał rower i co najwyżej sam się poobijał, bo jak to czasami bywa w młodym wieku co niektórych ponosi. Teraz mając samochód tacy stwarzają zagrożenie innym. Policja powinna się tym zająć, w końcu nie jest tajemnicą kto sobie takie zabawy robi na publicznych drogach.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 01:58:13

    Przestańcie pisać głupoty i zmyslac cuda najpierw się dowieccie jak naprawdę to było byłam widziałam i wiem oczym pisze chłopak załamany to co się stało jechał do dziewczyny na kolacje wigilijna nie należy do jakiegoś piepszonegi Clubu BMW

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 02:13:48

    Niedostosowanie prędkości do warunków panujących ... Czy "szklanka" czy posypane, czy dziurawa jezdnia, czy owce na drodze, czy procesja itp itd bez znaczenia. Niedostosowanie prędkości, nie ma tlumaczenia. BMW- "pan " zrobił wielką krzywdę tym ludziom. Poza tym ta droga jest często użytkowana przez "demony predkosci" tym bardziej, że kawałek dalej znajduje sie przedszkole. Musi jakaś magiczna, wyzwala potrzebę prędkości. Życzę zdrowia poszkodowanym. Całym sercem jestem z Wami.

  • Gffdgjkkk - niezalogowany 2018-12-25 03:43:09

    Czy gdyby jechał 20-30km/h też by to tak się skończyło jest ślisko to i trzeba jechać pomalutku a nie pędzić i zwalać winę na drogowców i drogi że nie posypane ale trzeba mieć mózg może on był z tego drajklopa

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 08:20:11

    Czy do was nie dociera że nie był z żadnego piepszonegi drajwklubu

  • gość 2018-12-25 09:32:30

    Jakie to znaczenie, był z klubu, czy nie. Jemu też trzeba współczuć, miał pecha, na przyszłość może nauczy się dostosowywać prędkość do panujących warunków. Co do rajdowców z klubu, szalejących na drogach publicznych to policja powinna sie wreszcie nimi też zająć.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 09:45:07

    Funkcjonariusze z Bolkowa czekają aż "łebki" z BMW kogoś zabiją. Zresztą tak jest w całym kraju. Notorycznie powtarzane wyścigi młokosów w samochodach z napędem na tył pamiętających jeszcze poprzednią epokę. Dlaczego nikt z tym nic nie robi? Panie Komendancie Powiatowy w Jaworze a gdzie prewencja??? Samochody którymi ścigają się po ulicach Bolkowa są najprawdopodobniej w tragicznym stanie technicznym i wołają o pomstę do nieba,gdzie są podległe Panu służby???W zeszłym roku sam z rodziną nie zostałem prawie potrącony przez robiącego bączki kierowcę BMW,zgłosiłem ten fakt i co??? Nic !!! Rzeczona Beemka stała przez kilka tygodni czekając aż sprawa ucichnie a co zrobili funkcjonariusze? Nic. Wszyscy czekają aż "SUPER kierowcy "w bmw kogoś zabiją !!! W takiej rzeczywistości niestety przyszło nam żyć.

  • Euro - niezalogowany 2018-12-25 09:46:34

    Frajer i wszystko w temacie

  • Gośćkk - niezalogowany 2018-12-25 09:58:54

    Mojego znajomego syn zabił gościa w tunelu w Karpaczu i myślicie że gnój się tym przejął chodzi po wolności te sądy to mafia chronią bandytów

  • gość 2018-12-25 10:04:31

    Po BOLKOWIE szybkie jazdy to standard a wypadek to kwestia czasu a POLICJA przymyka oko tam gdzie jest 40 km/na godz. jadą 80 km/na godz.ale kogo to obchodzi .................

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 10:13:51

    Czy każdy kto jeździ BMW musi się ścigać albo driwtowac a nie można mieć bo fajne auto nie mieście jedna miarka i przestańcie pisać bzdur tragedia dla rodziny poszkodowanych i rodziny kerowcy nawet nie macie pojęcia przez co onii przechodzą a wasze wpisy im nie pomagają dylko doluja po Bolkwie jeździły dwie takie same BMW

  • gość 2018-12-25 10:44:36

    To że w tej mieścinie, zmotoryzowanych bezmózgów odstawiających Auto Rodeo nie brakuje, to widać, ale że policja tego nie widzi??, trzeba dostosować się do warunków na drodze!!!!, ale dla takich rozum, i przewidywanie, to coś nowego, i tu żadne idiotyczne argumenty nie usprawiedliwią tego, do pierdla na parę lat, a prawko na zawsze zabrać, i każdemu z poszkodowanych zapłacić odszkodowanie.

  • gość 2018-12-25 10:45:20

    Gdyby nie internet nigdy bym się nie dowiedział że jest na świecie tylu kretynów. 'Było ślisko nic nie mógł zrobić" , "Jechał wolno auto zatrzymało się na krawężniku", "Biedny młody chłopiec, zawsze taki grzeczny a tu go takie nieszczęście spotkało". Trzeba być durniem dużego kalibru, że tak pisać. Po pierwsze to tragedia spotkała tą rodzinę.. Święta w dwóch różnych szpitalach. Małe dzieci z traumą do końca życia. Kobieta w ciąży....Gdyby tylko warunki drogowe były za to odpowiedzialne wyleciało by tam z drogi więcej aut. W ogóle na całym odcinku z Jeleniej do Strzegomia doszłoby do innych zdarzeń. Auta w rowach, na drzewach, na poboczach....tymczasem nic tylko On. No co za pech. Ale lepiej byłoby gdyby w domu siedział zanim kogoś zabije. I rzecz najważniejsza. AUTO NIE ZATRZYMAŁO SIĘ NA KRAWĘŻNIKU TYLKO WPADŁO NA CHODNIK SKOSIŁO PIESZYCH UDERZYŁO W SŁUP I WRÓCIŁO NA JEZDNIĘ. Oczywiście idiota wypisujący wszędzie brednie o Drive Club jest poza wszelką skalą.

  • gość 2018-12-25 11:00:52

    "Jechał wolno, auto zatrzymało się na krawężniku"... ale zanim się zatrzymało to skosiło latarnię przy sklepie, rozwaliło metalowe ogrodzenie, jechało dalej pewnie chodnikiem kilkanaście metrów, skosiło słup telegraficzny i dopiero się zatrzymało. A po drodze była rodzina która chciała miec normalne święta...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 12:06:36

    Barany idioci debile wiem co mówię nie wiechal dupa na chidnik jak by wiechal dupa to by nie było co zbierać przestańcie wypisywać kłamstwa nie byliście tam więc się nie wypowiadajcie ja byłam i wiem

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 12:24:24

    Do wyżej gość. No pewnie ty tu na miejscu byłeś na bank.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 12:41:11

    Do wyżej gościa byłam tam od samego początku do końca do pierwsza

  • Puknij się w łe - niezalogowany 2018-12-25 13:02:13

    Skoro nie wjechał na chodnik to w jak sposób rozjechał 6 osób???? Lampa też stoi na jezdni a nie na chodniku??? Puknij się w łeb.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 13:51:49

    Cała szóstkę nie trafił tylko dwie osoby zachaczyl bo BMW 7 jest długa jak by wjechał całym tyłem to by dopiero była tragedia i przestań piepszyc jeśli nie byłeś na miejscu i piepsznij się w ten głupi piepszony pusty łeb baranie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 14:24:06

    Na ograniczeniu 40 km/godzin i dzwoń.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 14:41:21

    Twoim zdaniem ile jechał

  • Bono - niezalogowany 2018-12-25 14:46:07

    Najlepszy jest ten rudy laweciarz z ruchawic i jego świta. Fajnie sie bawią

  • Poinformowany - niezalogowany 2018-12-25 14:59:00

    Po pierwsze debil był z drive klubu, to fakt - miał wlepę z tego klubiku i przede wszystkim jego członkowie jeżdżą po drogach regionu jak wariaci. Po drugie gdyby jechał 40 km/h to by nie stracił panowania za kierownicą, chyba że chciał się popisać i pokręcić bączki. Jechał na pewno szybciej, dużo szybciej i przy tylnym napędzie plus brak doświadczenia i umiejętności spowodowało, że stracił panowanie i wjechał w chodnik. I najważniejsze jeśli chodzi o prędkość - uszkodzenia, przy 40 km/h nawet przy bezpośrednim uderzeniu koła w krawężnik by się nie urwało - dlatego musiał jechać szybciej. Zresztą przez Bolków mało kto jedzie z przepisową prędkością, chyba że trafi się na korek. Obrońcy jego możecie sobie darować, jest winny i już - nie dostosowanie prędkości na drodze. Powinni mu na długo zabrać prawo jazdy.

  • gość 2018-12-25 15:36:17

    Tak kierowcy jezdza jak im policja i sądy na to pozwalaja !!!!!

  • gość 2018-12-25 15:52:03

    Do poinformowany. . Dziecko popatrz na różne crash testy i zobacz co się dzieje z samochodem przy 40kmh a później porozmawiamy

  • Do poinformowan - niezalogowany 2018-12-25 15:53:51

    Do poinformowany. . Dziecko popatrz na różne crash testy i zobacz co się dzieje z samochodem przy 40kmh a później porozmawiamy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 16:11:23

    "Cała szóstkę nie trafił tylko dwie osoby zachaczyl"- jaką miarą mierzysz. Tylko dwie zahaczył. Uf super akurat te dwie gorsze ale szczęście . Reszta w szpitalach spedza święta bo to lubi?

  • Poinformowany - niezalogowany 2018-12-25 16:26:27

    Do gościa z 15:53, crashtesty są robione przy większych prędkościach, poza tym akurat nikt nie robi testów uderzeniem w koła, a w budę. Gdyby koło urywało się przy 40 km/h po uderzeniu w krawężnik to urywało by się przy każdej dziurze przy tej prędkości i taki samochód nie został by puszczony do produkcji... W tym wypadku mamy duże i solidne auto, choć mocno leciwe, to jednak nie jest jakiś chiński wynalazek. Przy 40 km/h co najwyżej mógłby przeciąć gumy i skrzywić felgę, a nie wyrwać koło z mocowań, zwłaszcza że w BMW masz most, więc i mocowanie musi być solidne, żeby wytrzymać naprężenia podczas jazdy po różnych nierównościach. Tak więc wracaj dzieciaku do szkoły. Debil zapieprzał na pewno gdzieś w okolicach 70 - 80 km/h, jak to każdy młody w bmw.

  • Do głupka - niezalogowany 2018-12-25 17:02:01

    "Cała szóstkę nie trafił tylko dwie osoby zahaczyl'" - Ty jesteś głupi czy z Bolkowa???? Dwie osoby zahaczył a sześć jest w szpitalu?????. 12 letni chłpiec jest w ciężkim stanie. O tym pomyśl kretynie zanim tego debila zza kółka będziesz bronił.

  • Do poinform - niezalogowany 2018-12-25 17:26:12

    Toś ty panie powinieneś zostać biegłym w policji jak wyliczyłeś prędkość po zdjeciach

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 17:58:01

    Sami perfekcjonisci się odzywaja bo nigdy w poślizg nie wpadli, wyzywacie kierowcę bez mózg głupol itp ciekaw jestem jaka reakcja by była jak by kierowca był w średnim wieku i auto innej marki żal mi was. Zastanówcie się kto tu niema mózgu

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 18:27:26

    Policja w Bolkowie ?? To chyba jakiś dowcip ! Gdzie jest Policja jak gnoje wieczorami robią sobie wyścigi ulicami miasta?Co wieczór schlychac pisk opon ?Więc pytam gdzie jest ta Policja ! Czy Oni tylko się pojawiają jak jest wypadek i wtedy udają jak ciężko pracują. Bolkowska Policja to jest PORAZKA !!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 20:41:09

    Wszyscy jesteście tacy świeci? żadnemu nie zdarzylo się wpaść w poslisk? zauzcie sobie wszyscy aureole chłopak zero mandatów dwa lata prawko.odrazu go może powieście chłopak załamany zdolowany piszecie to tak jak by wyjeżdżając z domu miał w planie wjechać w grupkę ludzi a jechał do dziewczyny na kolacje wigilijna pomyślcie trochę co piszecie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-25 23:04:06

    Co wy piszecie, idioci z mediów znaleźli temat bo wypadek w wigilię to trzeba pietnowac,6 osób potrącił, jest afera jedziemy z tematem.!!! Jechałem ta droga nie raz i jak by chłopak zapiepszal to by się nie zatrzymał na 20cm krawężniku tylko wbił by się w "zakłady silena", albo na Lipie po 2 stronie się zatrzymał, tyle osób zginęło w Polsce w wypadkach, a ja ciągle w wiadomościach słyszę o moim "Bolkowie " co za idiotyzm sie dzieje w mediach

  • gość 2018-12-25 23:27:45

    Co ty piszesz, idioto z Bolkowa. Widać że wszystkie wpisy o "zapiepSZaniu" pisze ten sam analfabeta. Pisze się "zapieprzał" jeśli już. A tymczasem - "Kierowca został zatrzymany. Po konsultacji z prokuratorem postępowanie jest prowadzone w kierunku spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. A jest to czyn zagrożony surowa karą" - poinformował rzecznik dolnośląskiej policji Paweł Petrykowski.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-26 11:50:29

    A w Kaczorowie nie ma kanalizacji to jest dopiero straszna informacja.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-26 13:51:06

    Gdyby to był golf 3 lub passeratti to nikt by nie zaznaczył tego w poście lecz no to w końcu BMW z młodym kierowcą..Haha ludzie łykacie wszystko co wam do talerza wpadnie brak słów. Przez takich jak wy później trzeba płacić zwyrzki za oc bo to przecież młody w BMW. Co do sypiącej się krytyki na tego "młodego kierowcę".. Wy wszyscy jesteście idealni do czasu, aż nie znajdziecie się w podobnej sytuacji, wtedy to na was ta krytyka spadnie również I nieważne czym będziecie jeździć :)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-26 14:11:34

    W końcu ktoś normalny się wypowiedział

  • Hans Kloss - niezalogowany 2018-12-26 14:25:22

    Gościu powyżej, odpowiadasz sam sobie? Chcesz podnieść "wiarygodność" swojej wypowiedzi? Jakoś nie zauważasz, że statystyki mówią o tym, że młodzi kierowcy powodują więcej wypadków? Kto 20 letniemu gówniarzowi kupił (bo pewnie nie sam, tylko bez rozumu rodzice) takie auto z mocnym silnikiem. Gówniarz chciał przyszpanować tylko umiejętności i totalny brak wyobraźni skończył się tragedią niewinnych ludzi. Możesz bronić swojego znajomka, ale fakty są takie że TYLKO ON spowodował w tym dniu na tej drodze wypadek. Więc to nie stan drogi, tylko za duża prędkość i tyle w temacie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-26 15:34:10

    Chłopakowi nikt nie kupił auta sam na siebie zarabia jeden błąd a wy chcecie całe życie zniszczyć a wy wszyscy tacy świeci tragedia dotknęła wszystkich poszkodowanych i kierowcę jeśli by jechał innym samochodem i była by taka sytuacja to ciekawe co byście pisali

  • Hans Kloss - niezalogowany 2018-12-26 16:28:31

    Zniszczyć? Sam sobie zniszczył, trzeba było sobie kupić coś z mniejszą mniejszą mocą silnika albo mieć więcej rozumu. Przestań go bronić, rodzina czy znajomy sprawcy? Miej odwagę i przyznaj się.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-26 17:26:18

    A czy gdzieś jest napisane że się nie przyznał dajcie już mu spokój traktujecie go jak by uciekł z miejsca wypadku

  • Leon - niezalogowany 2018-12-26 17:35:20

    Gościu, a co ma piernik do wiatraka??? Jechał za szybko i ucierpieli niewinni ludzie, jest sprawcą i koniec tematu!

  • Psełdo znawcy - niezalogowany 2018-12-26 21:40:15

    Ale wy ludzie macie najeba.. W tych głowach poczytałem wasze komentarze i stwierdzam fakt że znawcy z was na chuj.. większa część ludzi co tu piszą to pewnie jeżdżą małymi autami albo autobusem bo to co piszecie to totalny żal . Dodam jeszcze że ja mam 25 lat i jestem posiadaczem takiej samej bemki z silnikiem 3.5 v8 i użytkuje ja już 3 lata tak że wiem jak takim autem się jeździ w zimie i niekiedy w tępe mózgi ujęcie gazu w tylnym napędzie też może doprowadzić do poślizgu tyłu tak że jak niejezdziliscie takim autami to weźcie się nie wypowiadajcie na ten temat bo totalnie chu.. wiecie a to że jest młody kierowcą i ma bemke nie znaczy że mu rodzice kupil może i on se odłożył kasę na auto i kupił se właśnie e38 bo takie chciał P.s jak już w nagłówku pisze że młody kierowcą bmw spowodował wypadek to odrazu macie chęć wejść i napisać komentarz "że wszyscy młodzi kierowcy w bmw to mordercy" a ile debili w innych markach samochodów sieje postrach na drogach no jeszcze za kierownicą starsi ludzie tak więc moje podsumowanie jest taki odpierd..... Się od niego a policja zadecyduje co dalej z nim będzie

  • Ludwik - niezalogowany 2018-12-26 23:07:36

    Gościu, tak się składa że obecnie jeżdżę samochodem z tylnym napędem i pod butem mam więcej koników od tej beemki i jakoś nigdy mnie na śliskim śniegu, czy innej nawierzchni mnie nie zarzuciło i nie wylądowałem na krawężniku czy rowie albo drzewie. Tylko trzeba umieć jeździć takim autem, a nie popisywać się ponad 20 letnim szrotem nie mając umiejętności. Jeśli nie miał to trzeba było kupić auto łatwiejsze w prowadzeniu. Nie ma więc żadnego usprawiedliwienia, gówniarzowi powinni dowalić solidną karę.

  • Ludwik - niezalogowany 2018-12-26 23:11:33

    Dodam tylko, że właśnie takie przypadki powinno się piętnować publicznie w jak najszerszym wymiarze i zero tolerancji dla głupoty na drodze. Więc się nie odpier..lę od krytykowania tego gówniarza.

  • gość 2018-12-27 12:43:15

    Pajace nie znacie okoliczności wypadku i warunków panujących na tej drodze w tym czasie. Wasze komentarze są banalne a oskarżenia są bez pod stawne ...

  • gość 2018-12-27 13:53:42

    Gościu wyżej...To może sobie wymyśliliśmy 6 osób w szpitalu, 2 ścięte latarnie? Może tego wypadku wcale nie było? Było bardzo ślisko to fakt, ale jaki normalny kierowca nieważne w jakim wieku i w jakim samochodzie nie potrafi jechac bezpiecznie? Trzeba by kompletnym bezmózgiem, żeby tego nie przewidziec. A jak znasz okoliczności wypadku to nas łaskawie oświec!

Dodajesz jako: |