:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Inwestycje, Będzie parking Jeleniej Górze - zdjęcie, fotografia
23/03/2019 12:06

W Jeleniej Górze powstanie kolejny parking, który usytuowany będzie przy ulicy Mostowej.

Pusty, niezagospodarowany teren za stacją paliw był raczej niemiłą wizytówką naszego miasta. W czasach kiedy każde miejsce parkingowe w centrum miasta jest bardzo cenne, decyzja o zagospodarowaniu pustego placu zdaje się być trafną decyzją. Nowy właściciel terenu, na którym obecnie są tylko kałuże, wykupił go na wieczyste użytkowanie. W tym miejscu ma powstać parking dla autobusów i samochodów osobowych, który znajdował się będzie przy wybudowanym w tym miejscu obiekcie usługowo-handlowym.

Będzie nowy parking w Jeleniej Górze

Reklama

będzie nowy parking w jeleniej górze - komentarze opinie

  • Janusz - niezalogowany 2019-03-23 12:45:15

    Pewnie płatny

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 13:12:07

    Autobusy i auta osobowe,a co z ciezarowkami? Główna trasa na Czechy żadnego porządnego parkingu dla ciężarówek.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 13:32:35

    może jeszcze tirowki ci tam podstawić ...??

  • gość 2019-03-23 13:36:33

    Parking jest potrzebny w centrum miasta, w miejscu dawnego targowiska na kilińskiego lub zamiast flory... na przeciwko lidla parking jest zupełnie bezużyteczny.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 14:56:51

    To Grunwaldzka a nie Mostowa

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 16:03:21

    Do wyzej. Mostowa jest od Jana Pawla ll do Osiedla Robotniczego. Czyli Mostowa.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 19:25:52

    Parking dla ciężarowych też powinien być jak w każdym mieście tu obok krajowka a niema gdzie płazy zrobic co za miasto masakra niedosc ze to miasto milicyjne to jeszcze bez parkingu na ciężarówki

  • gość 2019-03-23 20:13:04

    Do 19:25:52 - Nie, no dla Ciebie musimy szybko go zrobić, bo się jeszcze obrazisz i nie będziesz chciał tutaj przyjeżdżać, a nam potrzebny jest każdy kierowca ze swoją kopcącą ciężarówką.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 20:29:08

    A jak to się stalonze teren ma nowego właściciela???? był jakiś przetarg? ktoś coś wie? BIP milczy na ten temat !?

  • Temat - niezalogowany 2019-03-23 21:55:49

    Jak ładnie przykryty ten nowy obiekt uslugowo-handlowy. Kolejny market... +Parking reklamowany jako parking miejski. Obłudy końca brak.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 22:04:42

    Mostowa jest od mostu nad Bobrem do mostu nad Kanałem Młynówka, w tym miejscu jest Grunwaldzka, nie wszystko w google maps jest zgodne z prawdą

  • gość 2019-03-23 22:52:12

    6kwietnia drajw klub organizuje kolejną impreze, wtedy znów na ich zlocie będzie policja, tym razem policja sprawdzi dokładnie stan techniczny pojazdów i legalność przeglądów technicznych tych trumienek na kołach, jak również obowiązkowe wyposażenie pojazdów. Odkąd nagłaśniamy ich nielegalną działalność i zawiadamiamy służby, na spoty zaczyna jeździć coraz mniej ludzi, ludzie zaczynają widzieć złą sławe tego pseudo tuning klubu. Nie pozwólmy aby na dwa tygodnie przed Wielkanocą znów wyrządzili komuś krzywdę. W pasterkę jeden z nich śpiesząc się swoim leciwym bmw na spotkanie z tymi bandytami potrącił rodzinę z dziećmi.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 10:06:18

    Dobrze ze nie kolejny market

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 13:25:46

    Kolego gdyby nie te ciężarówki to byś tynk ze ściany jadl bo byś nawet nic w sklepie nie miał bo to co busem by przywieźli to wystarczy na 5minut ale widzę że u Ciebie głowa jest żeby deszcz się nielal do środka

  • Gość12345 - niezalogowany 2019-03-24 16:52:01

    Przetarg oczywiście ze był, już od miesiąca ponad był ogłoszony, minusem właśnie jest to ze kupujący zobowiązany jest do zrobienia parkingu dla autobusów, i z tego co mi wiadomo to chyba na polowe tego placu.

  • gość 2019-03-25 00:57:03

    Ciekawe czy wszystkie materiały wybuchowe stamtąd usunięto....

Dodajesz jako: |