:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Inwestycje, Będzie kolejny parking Jeleniej Górze - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 24/02/2019 17:50

Coraz więcej inwestycji w Jeleniej Górze zaczyna być realizowana. Sceptycy, którzy wątpili w obietnice przedwyborcze obecnego Prezydenta Miasta Jerzego Łużniaka, mogą spać spokojnie.

Parking w Jeleniej Górze

Na forach internetowych oburzeni mieszkańcy wytykają problemy z miejscami parkingowymi w centrum miasta. Jak się okazuje, te problemy już niedługo mogą zostać po części rozwiązane.
W najbliższym czasie zostanie przeprowadzony przetarg na rewitalizację ulic Drzymały, Flisaków i Kostiala wraz z objęciem Kamiennych Schodków. W trakcie remontu wymienionych ulic zostanie doprowadzony do porządku plac znajdujący się za budynkiem „Handlówki” obok dawnego rynku przy Kilińskiego. Obecnie teren jest miejscem, które mieszkańcy traktują, jako miejsce parkingowe narażając swoje pojazdy na uszkodzenie z powodu występujących tam nierówności.

Jak zapewnia Prezydent Miasta Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, to miejsce zostanie wyremontowane i powstanie parking.

Reklama

parking w jeleniej górze - komentarze opinie

  • gość 2019-02-24 18:23:20

    Oczywiście parking będzie płatny. Brawo.

  • gość 2019-02-24 18:28:31

    Dużo aut stoi za free w tym miejscu ,czas sypnąć tuczeń i postawić jakiś ładny parkomat szybko się zwróci inwestycja mam rację?

  • gość 2019-02-24 18:32:28

    Co to jest tuczeń? To jakaś odmiana trzody chlewnej?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 18:42:25

    zapomnieli dopisać ze płatny ??

  • gość 2019-02-24 19:10:17

    i niech będzie płatny, za darmo mają wam zrobić?! kurła jakie to polaczkowe, jak śmieci w krzaki wyrzucić to pierwsi a jak coś dostać to za darmo...nie ma!

  • Motoo - niezalogowany 2019-02-24 19:13:34

    To że parkingi są płatne to dobrze, bo ludzie traktują takie parkingi jak przechowalnie swoich pseudo pojazdów do jeżdżenia.Jednak można byłoby pomyśleć o zniżkach albo całkowitym zwolnieniu z opłat ludzi mieszkających w obrębie takiego parkingu lub ludzi pracujących w jego pobliżu , a nie mających możliwości parkowania na posesji lub obok swojej pracy. Aut niestety przybywa.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 20:40:16

    Właśnie są pracujący i mieszkający dojeżdżać do pracy ok 25km płacić za paliwo ok 400-500zl wykupić karnet na parking zarabiac najniższa krajowa no nic tylko pracować?!!!! I dziwić się że ludzie wyjeżdżają na zachód bądź wola stać w mops- ie gops-ie po zasiłek na jedno wyjdzie!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 20:57:44

    To by było nie sprawiedliwe jak by trzeba było płacić bo cholota z ratusza parkuje gdzie się da i to za free Panie Prezydencie kiedy zostanie ogarnięty ten bałagan w Koło ratusza bo miasto pseudo turystyczne a plac ratuszowy obstawiony autami do okola czy to atrakcje turystyczne? ?

  • gość 2019-02-24 21:24:51

    na dniach trafi filmik do sieci jak założyciel drajw klubu ten od żółtego seata leona ściga się po ulicy wolności z innym czarnym samochodem audi a3, miało to miejsce 20lutego po godzinie 22 na wolności z cieplic aż do małej poczty się wyścigowali a tak sie chłopak zapierał że jeżdżą zgodnie z przepisami. Oczywiście film trafia na policję i do innych instytucji które są w trakcie sprawdzania działalności tego klubiku

  • gość 2019-02-24 22:05:43

    Polaki zgadzają się nie wiedzieć dlaczego na podatek który ładnie się nazywa "opłata parkingowa" jak można w ten sposób ograbiać Polaków! - panie Prezydencie niech parkingi w Jeleniej Górze w końcu będą bezpłatne !!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 22:08:27

    Nooo co ty...wyścigowali się? Naprawdę? Dałbyś sobie już spokój dziecko z tym pisaniem...

  • gość 2019-02-24 22:12:34

    Za darmo by chcieli pseudo biznesmeni,którzy podrzucają inny śmieci i nie płacą.Kilka dowodów na to mam.Niektóre cwaniaczki by się zdziwiły.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 07:37:42

    Sprawa dotycząca drive clubu nie jest wcale tak blacha jak mogłoby się to wydawać. Ci ludzie stanowią realne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi (wszystich) w swoim otoczeniu... Nie chcę być siewca złych wieści, ale ta "formacja" ma wszelkie przeslanki by przyczynić się do drogowej tragedii...

  • relek - niezalogowany 2019-02-25 08:51:48

    A Zabobrze ??? Różyckiego i Szymanowskiego ??? Można zrobić parking tuż przy patkingu Promedu. Można ale trzeba chcieć.

  • loop - niezalogowany 2019-02-25 12:22:59

    Parking będzie, ale na pewno płatny. To ja już chyba wolę omijać dziury.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 14:42:24

    DRIVE CLUB to piep'sz"ona drogowa patologia!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 15:58:48

    Kurła parking dać to za mało, jeszcze bezpłatny by chcieli banda decydentów. Szykować kasę na karnety i w ręce całować za zmniejszenie kosztów amortyzacyjnych samochodów.

  • Gośćbnnn - niezalogowany 2019-02-26 08:25:22

    Skoro ma być płatny to lepiej żeby został jaki jest. Większość parkujących tam to uczniowie handlówki dlaczego idąc do szkoły maja płacić np za 8h parkingu,?

Dodajesz jako: |