:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Będą kolejne markety na Zabobrzu

Inwestycje, Będą kolejne markety Zabobrzu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal 24jgora.pl 25/10/2019 11:02

Na koniec grudnia zaplanowano zakończenie prac związanych z budową nowych marketów u zbiegu ulic Ogińskiego i Różyckiego w Jeleniej Górze.

Teren na którym dawniej znajdowały się korty tenisowe w 2016 roku został sprzedany prywatnemu inwestorowi. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego powstaje tam punkt handlowo – usługowy wraz z parkingami. Według nieoficjalnych informacji mają się w nim mieścić 2 lub 3 sklepy : Stokrotka (litewska sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych, Kik (niemiecka sieć sklepów dyskontowych) oraz sklep odzieżowy.

Oddanie inwestycji planowane jest na 20 grudnia.

# Będą kolejne markety na Zabobrzu

Reklama

będą kolejne markety na zabobrzu - komentarze opinie

  • gość 2019-10-25 11:11:34

    BRAWO JELENIA DZIURA ZBIJCIE WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I POTEM PŁACZCIE ŻE ZA PSI .... PRACOWAĆ MUSICIE

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 11:49:45

    A może władze zrobią coś żeby powstały duże zakłady pracy a nie same markety kpina

  • ja - niezalogowany 2019-10-25 11:56:59

    Jelenia Góra - stolicą Polski - " Marketów ". Brawo. Trzeba ogłosić otwarty konkurs na poszukiwanie wolnych placów pod budowę kolejnych marketów.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 12:41:35

    I po co to komu??. Najlepiej sprzedać prywatnemu przedsiębiorcy i mieć głowy. A miasto kasę sobie wzięło. Brawo dla władzy, żenada

  • J23 - niezalogowany 2019-10-25 12:46:17

    A malkontenci tylko ujadają i ujadają. Do roboty a nie tylko narzekać i narzekać. Lepsza Stokrotka niż żulandia która się ostatnimi czasy tam bawiła.

  • gość 2019-10-25 13:05:39

    A nie można było tam zrobić po prostu parku, nie duży bo nie duży ale odrobina zieleni na Zabobrzu chyba by nie zaszkodziła. Zwłaszcza, że zawsze tam coś o podobnym charakterze było. przynajmniej dopóki nie zrobiono tam syfu po pseudo knajpie itp. nietrafionych pomysłach. W tej okolicy jest już tyle dyskontów... po co kolejny?

  • gość 2019-10-25 13:11:47

    Kto będzie kupował w Stokrotce jak wszyscy kupują w Biedronce i Lidlu bo są najtańsze ! Stokrotka padnie jak Piotr i Paweł na Jana Pawła II .

  • gość 2019-10-25 13:12:02

    Patologia w tym miescie z marketami!!!! Po cholere kolejny!!! Oby szybko zbankrutował!!!!

  • OTUA - niezalogowany 2019-10-25 13:16:01

    Parchy teraz trzeszczą że markety a nie zakłady pracy (sic!). Trzeba było samemu zagospodarować tę dziurę w ziemi swoim biznesem a nie teraz pierdzieć...

  • Gośćkjfc - niezalogowany 2019-10-25 13:16:21

    Wole tych żuli od kolejnych zasranych marketów

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 13:48:04

    I zaś bydło będzie tylko latać po tych sklepach, wiecej korków na zabobrzu jakby ich było mało.

  • gość 2019-10-25 14:24:06

    Fajnie że przybędzie nowe centrum handlowe ,aby tylko byłoby się gdzie wysrać i odlać to do szczęścia nic mi już nie trzeba

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 15:48:46

    Tak narzekacie na markety, a gdzie Wasze mamusie czy kobiety robią zakupy?

  • gość 2019-10-25 15:52:17

    O to moja Grażyna się ucieszy - ona lubi te klimaty, a promocje wręcz uwielbia. Jest szalona. Brawo, brawoooo.

  • gość 2019-10-25 16:40:10

    Ta stokrotka to co za chujnia??

  • Edi - niezalogowany 2019-10-25 17:56:10

    Miejsce jak złoto inwestor wie co robi !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 18:04:20

    A nie lepiej Dino? Polski sklep polski kapitał?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 18:25:30

    Pamiętam jak Pani Iwonka Łużniak kiedyś powiedziała że wszyscy mają prawo handlu. Więc kto chce niech sobie postawi Biedronke

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 19:07:13

    Rządzącym chodzi o całkowite wykończenie ryneczku i innych okolicznych małych sklepików spożywczych i piekarniczych - może by tak Pan Obaz i pozostali nowowybrani posłowie i senatorowie zaczeli coś działać aby w Jeleniej powstawały normalne miejsca pracy a nie niewolnicze obozy pracy i żeby nie upadaly małe sklepiki i duże hurtownie których kiedyś bylo dużo - na czyje zlecenie działają od 30 lat radni jeleniogorscy i prezydenci

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 19:11:22

    Dlaczego jesteśmy pozbawiani wyboru? i narzucają nam sklepy w których mamy kupować ich wyprodukowane chorobotwórcze i rakotwórcze sztuczne jedzenie - nie pozostawiają nam wyboru i ludzie są zmuszani żeby tam kupować bo inne znikły przez te markeciki

  • gość 2019-10-25 21:28:43

    Kto te tereny opierdala za łapówki ???jeszcze 50 marketów można zmieścić w jeleniej dziurze ...

  • gośćrem - niezalogowany 2019-10-25 22:51:29

    Market buduje prywatna firma za swoje pieniądze. Miejsce wybrała idealne. Obskórne RONDO z czasów PRL może mieć problem.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-26 04:23:25

    Były korty będą markety,chodzenie od jednego do drugiego to też sport.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-26 07:56:08

    Nie hejtować bo tego się nie da czytać. Osobiście mi się nie podoba bo nie ma przejścia koło przedszkola i jakoś mi się to nie komponuje w tym rejonie ale z drugiej strony patrząc ktoś będzie miał pracę mało płatną ale zawsze coś.

  • Ja002 - niezalogowany 2019-10-26 10:22:15

    Tak ktoś będzie miał prace a ktoś obok w sklepie ją straci ... . Nie trzeba nam żadnych marketów bo i tak jest za dużo .

  • Gość - niezalogowany 2019-10-26 10:58:02

    Co ma Obaz i posłowie do ustanawiania co kto może stawiać w JG? Góvvno. Z resztą Obaz też robi zakupy w marketach. I to NIEMIECKICH. Np. dzisiaj w Kaufland

  • Gość - niezalogowany 2019-10-26 12:59:32

    Drodzy czytelnicy ,na naszym ryneczku niestety towar ,który oferuje większość sprzedających jest towar zakupiony w owych marketach,cena podniesiona na maxa i udaje towar eko,oraz tak zwany z rodzinnego gospodarstwa,pora z tym wciskaniem kitu nam kupującym skończyć,jacy my jesteśmy naiwni ,Polak to potrafi!!!!!!!

  • gość 2019-10-26 14:38:48

    Jak mamy najgłupszego prezydenta od 30 lat to tak się dzieje. Ten gamoń nadaje się na pisuarda w szalecie miejskiej, nigdzie indziej.

  • gość 2019-10-26 20:04:56

    Gdzie dialog z e społeczeństwem ?! Gdzie poszły \'\' wziatki \'\' kto przytulił ?????? Czerwona dżuma społeczeństwo ma z tyłu!!!!!!!!!!! Jak długo jeszcze pezet(p)eer(o)wski Medelin będzie Władyką Sudettenlandu ????!!!!! Obudźcie się bo was pomalutku niszczą !! Śmieci , ścieki ,woda niedługo JUŻ 23% VAT .Tesco ucieka z Lechistanu więc tą lukę należy zapełnić i wyprać siano ze słomą .Ryneczek odjazd ???

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 09:57:21

    Wcale ten sklep nie był tam potrzebny. Były drzewa, zieleń. Wystarczyło uporządkować ten dołek, zrobić mały plac zabaw, piaskownice. Wtedy miejsce służyłoby mieszkańcom. Ale po co. Można walnąć wstrętny moloch. Wszystko zabetonujcie i zabudujcie marketami. Udusimy się w smogu i będzie spokój.

  • Gość Marek - niezalogowany 2019-10-27 21:21:03

    Brawo Luzniaka! Nic nie POtrafi pozytycznego zrobić dla Jelonki

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 05:28:38

    Do tego ci pisał o korkach. To w Jeleniej są korki?? Człowieku podjedz do wielkiej Brytanii albo nawet do Niemiec tam zobaczysz co to korki. U nas to zwykle spowolnienie z natężenia ruchu chwilowego. Korki to chyba masz na imię haha

  • RadnyTENzPRAWEJ - niezalogowany 2019-10-29 10:05:28

    Czy komentujący mają downa? Mam wiele do zarzucenia obecnemu Panu prezydentowi miasta, ale jeśli chodzi o ten teren to został sprzedany w 2016!!! Barany! Łużniak jest prezydentem od 2018! Sprzedali ten teren za czasu Zawiły! Z A W I Ł Y !

  • gość 2019-11-09 13:24:36

    Pewnie miejsca pracy po 12 godzin, moloch lepszy od zieleni, nie ma to jak ekologia, czyste powietrze o którym tak pięknie się tylko mówi. Niebezpieczne rondo, ale co tam wypadki?! Kogo to interesuję, na pewno nie władze!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-20 09:56:54

    Biedne to miasto rzadzone wciąż i wciąż przez czerwonych! Tu nigdy dobrze nie będzie. Trzeba było tam park ładny zrobić.

Dodajesz jako: |