:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Awantura i szarpanina w centrum miasta

Kronika Kryminalna, Awantura szarpanina centrum miasta - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

Szarpanina, krzyki i wulgaryzmy. Awantura uliczna zakończyła się interwencją policji. Jej najbardziej agresywny uczestnik został obezwładniony przez policjantów i trafił do aresztu.

Do tej niecodziennej sytuacji doszło na ulicy Wolności tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Piłsudskiego. Jak relacjonowali przechodnie mężczyzna zatrzymany przez policjantów zachowywał się agresywnie wobec ciężarnej kobiety i jej partnera. Para była ponadto z dzieckiem.  Awantura miała się rozpocząć w jednym z pobliskich sklepów i po chwili przeniosła się na ulicę. Mężczyźni zaczęli się szarpać. I taką sytuację zastali policjanci. Szybko rozdzielili obu Panów jednak ten bardziej agresywny zaczął stawiać opór funkcjonariuszom. Został więc przez nich obezwładniony i odwieziony na komendę.

Policjanci będą wyjaśniać w jaki sposób doszło do zakłócenia porządku publicznego i od czego całe zajście się rozpoczęło. Na tą chwilę nie wiemy czy osoby biorące udział w zdarzeniu wcześniej się znały.

Reklama

Awantura i szarpanina w centrum miasta komentarze opinie

  • gość 2018-12-13 16:28:21

    Pińcset plusy się poszarpały i od razu afera na całą Jelenia...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 16:29:51

    Pałą po plerach a nie się szczypią z patologią.

  • Xs - niezalogowany 2018-12-13 17:38:03

    Bojówka KOD a poszlo o 500+

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 17:44:44

    Ta dziewczynka z policji miałaby kogos obezwladnic? Chyba takiego patusa 50kg na dwutygodniowym ciągu Czecha o ile wgl. Ale interwencja pełna gębą szkoda że dziesięciu nie przyjechało.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 18:17:07

    Ta kobieta z policji nie polecam spotkania z nią wywyższa się bo ma mundur w drogówce jeździ aby mandat. Tylko wypisać i żeby do statystyk było...że coś robi nieprzyjemna OSTRZEGAM każdego co będzie miał niestety z nią na SŁUŻBIE do czynienia

  • gość 2018-12-13 19:11:36

    Trolle od drajw klubu - zamilknijcie juz.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 19:22:32

    ukrainiec tez był z drive clubu... zadowolony ??

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 19:23:04

    Wkońcu ktoś się wypowiedział na temat tej patoli co pisała wcześniejsze komentarze. Debile i idioci cały czas piszą na temat drajw klubu a sobą się zająć nie potrafią

  • gość 2018-12-13 19:32:45

    To obywatel Ukrainy był członkiem DC? Czy nie był? Oto jest pytanie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 19:57:59

    Tępe ch..je pisze się przez "ch". I kto jest tępy? Drajf clop! He he.

  • S - niezalogowany 2018-12-13 20:30:43

    Oj blondyna blonda....co ja bym ci zrobił...

  • Miii. - niezalogowany 2018-12-13 21:18:19

    Ogólnie młodzi pałkarze to straszne kozaki a zauważył ktoś żeby można było spotkać ich w miejscu publicznym po cywilu??? Kiedyś starszy pan policjant powiedział że sam nie wierzy w to co jest teraz przyjmowane do służby i jak jest mundur plamamiony więc coś w tym jest.

  • Gość gostek - niezalogowany 2018-12-13 21:20:38

    Ja zauważyłem, że w Jelonce jest dużo kobiet policjantek. One wszystkie jakieś takie wątlutkie, te z kryminalnej tak samo. No, ale i tak wolę z nimi nie zaczynać, bo małe, chude, ale zadziorne to one są tak dosyć dosyć

  • Gośćxxxxx - niezalogowany 2018-12-13 22:08:59

    Ukrainiec na Czechu?????

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 15:35:12

    Szanowne grono ekspertów od policji, jest dużo etatów wstąpcie do służby i pokażcie swoje atuty. Tylko że ukończone gimnazjum nie wystarczy żeby złożyć aplikacje.

  • gość 2018-12-14 19:45:44

    proszę o zainteresowanie się i zgłaszanie do odpowiednich służb że drajw klub organizuje motopasterkę na tesco w noc wigilijną, chyba nikt by nie chciał żeby ktoś z nas lub ktoś z naszych bliskich idąc na normalną pasterkę do kościoła zginą pod kołami któregoś z tych miłośników motoryzacji którzy będą całą noc ujeżdżać po Jeleniej

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 21:49:53

    Z tymi etatami to trochę przesada jak się nie mam poparcia to się nie ma etatu!!!!

  • Melina - niezalogowany 2018-12-15 00:55:08

    Kulwa Pioter ale urwał...psia mać ehh

  • Gość - niezalogowany 2018-12-19 09:49:42

    Sorry jak bym chciał się znęcać na obywatelami to bym był w policji na przykładzie tej Pani . A ta mała to ją lepiej dajcie do biura bo naprawdę tak bezczelenej kobiety nie widziałem pewnie nie jedna skarga leży ... Na nią.... Z czego się nie dziwię. Po 2 nie mówię o każdym funkcjonariuszu bo są też wyrozumiali mili kultularni ale ta kobieta powinna przejść jeszcze jakiś kurs na kulturę.

  • TAK - niezalogowany 2018-12-20 13:26:54

    Zapewne robił badania na ul. Groszowej. Nie wytrzymał nerwowo. No i kierowcą drajw klubu już nie zostanie.

Dodajesz jako: |