:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Utrudnienia w ruchu, Autobus zsunął pobocze - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal 24jgora.pl 23/05/2019 10:31

Na drodze pomiędzy Przesieką i Podgórzynem autobus MZK zsunął się częściowo z jezdni na pobocze.

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 9. na drodze pomiędzy Przesieką a Podgórzynem. Autobus MZK podczas wymijania z innym pojazdem, zsunął się z krawędzi jezdni na pobocze. Nikomu nic się nie stało, jednak cała sytuacja spowodowała sporo utrudnień.

Warto zwrócić uwagę, że w tym miejscu dochodzi dość często do tego typu zdarzeń z udziałem większych pojazdów.

Autobus MZK zsunął się na pobocze

Reklama

autobus mzk zsunął się na pobocze - komentarze opinie

  • gość 2019-05-23 11:03:18

    Boże czy wszyscy cali ? Ilu było pasażerów ? 1? Czy sam kierowca

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 11:05:06

    Hmm trudno trochę poszerzyc luk na tej drodze w sensie utwardzic newralgiczne pobocze czy polegać na umiejetnosci kierowcy?

  • KE - niezalogowany 2019-05-23 11:09:11

    Super kierowca mzk!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 11:21:43

    Brak doświadczenia i tyle w temacie. Sam jestem kierowca ciezarowki i wchodzac w takie zakrety zwalniam do maximum i zachowuję ostroznosc a nie hamuje i panicznie uciekam do prawej jak zobacze pojazd za zakretu. Szkolenia, szkolenia i jeszcze raz szkolenia. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 11:32:03

    A wystarczy utwardzic ten kawałek, to nie , bo po co ....

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 11:54:17

    W tym miejscu często dochodzi do niebezpiecznych spotkań z udziałem niedoświadczonych i bez wyobraźni kierowców. Najczęściej w okresie letnim. Wyobraźnia każe trzymać się środka jezdni wchodząc w zakręt. Niestety mózgownica nie przewidzi już, ze z naprzeciwka może jechać drugi kierowca z takim samym tokiem myślenia...

  • gość 2019-05-23 12:35:50

    rów jest zarośnięty i zaniedbany przez Zarządce, na miejscu MZK podjąłbym kroki w kierunku odszkodowania. Nie ma co się dziwić ze kierowca zjechał, ponadto cały zakręt jest do zrobienia i poprawa widoczności (wycięcie świerków, które zasłaniają widoczność)

  • Wicek - niezalogowany 2019-05-23 12:39:04

    Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Blachy się sklepie i będzie dobrze. Dajcie spokój z tym super kierowca czy drive clubem czy jak tam. Czepiliscie się. Wiem, temat zabawny dopóki można, to łacha ciągnąć ile wlezie. Ciekawe czy ten co pisze, jakim jest naprawdę, jakim kierowca, czy też bez winy, sam święty nie jestem też. Szacunek dla wszystkich.

  • gość 2019-05-23 12:51:18

    Trzeba rów pogłębić i wtedy będzie o czym pisać

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 15:03:10

    Stare poniemieckie drogi z "naszym" asfaltem obsiane drzewami.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 15:17:47

    Niech dalej Pani Kierowczyni startuje w konkursie jako super kierowca ostatnio na sklodowskiej teraz przesieka .....

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 15:24:47

    Mądrze jest pisać a weź cwaniaku sam pojedź zobaczysz jak to jest jak ktoś z góry zetnie zakręt a autobus to nie osobówka

  • gość 2019-05-23 16:24:48

    A może jakiś mniejszy autobus na ten odcinek puścić?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 17:16:50

    Sami eksperci

  • KE - niezalogowany 2019-05-23 17:23:08

    No nie wiem ja bym maksymalnie zwolnił przed zakrętem i powoli pojechał a to że ktoś inny zetnie zakręt to nie moja wina.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 18:57:58

    Jeśli to ona jak piszą wcześniej jest sprawczynią dwóch rozbitych autobusów na Skłodowskiej a dzisiaj w Przesieka i startuje w konkursie super kierowca to ja mymiękniam jakich kierowców ma Mzk

  • Karp - niezalogowany 2019-05-23 19:02:23

    Ta pani ktora startuje w konkursie super kierowca rozbila nowego Mana,koszt naprawy 80 000zl miasto placi

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 19:05:51

    To o zniszkach na własne oc niech zapomni

  • Poldek - niezalogowany 2019-05-23 19:11:47

    Nie miasto tylko my Jeleniogórzanie na jej zachcianki wydaje się jej ze jest super kierowcą

  • Poldek - niezalogowany 2019-05-23 19:15:23

    A jeszcze nie ma zimy

  • ŁubuDubu - niezalogowany 2019-05-23 21:43:18

    MZK to najlepsza firma i basta

  • gość 2019-05-23 22:03:51

    POPRAWIĆ WIDOCZNOSĆ NA SERPENTYNIE!!! POGONIĆ WŁAŚCIELA GRUNTU WEWNĄTRZ ZAKRETU ABY powycinał chabazie świerkowe. Zamiast budować nikomu niepotrzebny parking na zakręcie wykupić grunt i poszerzyć nawierzchnię. Osobny temat - to się stało w granicach Podgórzyna, granica z Przesieką jest wyżej, na skrzyżowaniu Karkonoskiej z Turystyczną i Żulińskiego.

  • gość 2019-05-23 23:11:21

    Byłam dziś w miejscu zdarzenia. Sami mieliśmy problem z wyprzedzeniem koparki, która później ścięła zakręt zmuszając autobus do zjechania na pobocze. W autobusie były dwie osoby. Nikomu nic się nie stało. Pani podczas wyciągania autobusu na drogę po mistrzowsku wymanewrowała pojazd tak, że obyło się bez większych uszkodzeń. Droga był nieprzejezdna dla większych pojazdów około 1,5 godziny.

  • Starszy pan z Z - niezalogowany 2019-05-24 00:38:24

    Kierowca autobusu był członkiem jeleniogórskiego drajw klubu wiem bo to mój sąsiad pewnie próbował driftować jak to drajw klub ma w zwyczaju.

  • Anonim9000 - niezalogowany 2019-05-24 02:18:45

    te zdarzenie to wina drajw klabu

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 06:10:00

    Sam jeżdżę 10 lat, nie raz przez bezmuzgie yeti muszę zjeżdżać do krawędzi na Maxa, wystarczy lekko żeby przekroczyć krawedz asfaltu a resztę samo ściąga hak nie masz jak odbić przez pacana z na przeciwja bo dej król szos jedzie środkiem to tak się kończy, hmm ale lepszy hejt bo kierowca hu..wy, to co lepiej trzymać się drogi i iść na czołówkę w myśl jesteś większy tobie nic nie będzie...
    Ludzie opanujcie się może tym zachowaniem uratował życie komuś nieodpowiedzialnemu z naprzeciwka.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 06:13:15

    Sam jeżdżę 10 lat, nie raz przez bezmuzgie yeti muszę zjeżdżać do krawędzi na Maxa, wystarczy lekko żeby przekroczyć krawedz asfaltu a resztę samo ściąga, jak nie masz, jak już odbić przez pacana z na przeciwka bo debil król szos jedzie do samego końca środkiem, to tak się kończy, hmm ale lepszy hejt bo kierowca hu..wy, to co lepiej trzymać się drogi i iść na czołówkę w myśl jesteś większy tobie nic nie będzie...
    Ludzie opanujcie się może tym zachowaniem uratował życie, komuś nieodpowiedzialnemu z naprzeciwka.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 09:44:57

    To są super kierowcy nie przewidują co się może wydażyć podczas jazdy.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 10:21:33

    Babie autobus dają i dlatego.Do biedronki niech idzie do pracy.Albo lepiej nie bo będzie tak jak z jej sklepem.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 17:24:15

    Ty pierdoło nawet do biedronki się nie nadajesz