:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Armagedon na drodze do Maciejowej. Kierowcy stoją w korkach

Utrudnienia w ruchu, Armagedon drodze Maciejowej Kierowcy stoją korkach - zdjęcie, fotografia
22/03/2019 16:35

W okolicach nowobudowanego ronda w ciągu obwodnicy Maciejowej wprowadzony został ruch wahadłowy. Spowodowało to ogromne utrudnienia.

Zator zaczyna się już na wysokości zjazdu w stronę Dziwiszowa. Ruch wahadłowy wprowadzony został po to aby drogowcy mogli bezpiecznie pracować - argumentowali pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów.

Zmiana organizacji ruchu spowodowała jednak ogromne utrudnienia. Kierowcy utknęli w korkach a ruch odbywa się żółwim tempie. Pokonanie tego krótkiego odcinka zajmuje dobre pół godziny. Wielu kierowców w związku z tym decyduje się na objazd przez Dziwiszów.

# Armagedon na drodze do Maciejowej. Kierowcy stoją w korku

Reklama

armagedon na drodze do maciejowej. kierowcy stoją w korku - komentarze opinie

  • gość 2019-03-22 18:12:10

    6kwietnia drajw klub organizuje kolejną impreze, wtedy znów na ich zlocie będzie policja, tym razem policja sprawdzi dokładnie stan techniczny pojazdów i legalność przeglądów technicznych tych trumienek na kołach, jak również obowiązkowe wyposażenie pojazdów. Odkąd nagłaśniamy ich nielegalną działalność i zawiadamiamy służby, na spoty zaczyna jeździć coraz mniej ludzi, ludzie zaczynają widzieć złą sławe tego pseudo tuning klubu. Nie pozwólmy aby na dwa tygodnie przed Wielkanocą znów wyrządzili komuś krzywdę. W pasterkę jeden z nich śpiesząc się swoim leciwym bmw na spotkanie z tymi bandytami potrącił rodzinę z dziećmi.

  • do gość 18:12 - niezalogowany 2019-03-22 18:32:46

    Upośledzony człowieku z 18:12 widać bardzo jesteś zainteresowany klubem skoro wiesz wszystko co, kiedy i jak się wydarzy... Skoro tak bardzo razi Cie istnienie owego klubu to na ch*j się angażujesz w jakiekolwiek rozpowszechnianie jego, chociażby przez podawanie jego nazwy w komentarzach? Zajmij sie swoim życiem i utrudniaj je komuś innemu zamiast pie*olić niepotrzebnie o działalności członków klubu którzy mają jakąś pasje...( Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, naklejka nie czyni członkiem).

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 19:18:08

    Pytanie retoryczne: dlaczego remonty dróg w innych krajach zachodnioeuropejskich nie sprawiają takich utrudnień komunikacyjnych? Dlaczego oni potrafią większość najtrudniejszych prac wykonywać w nocy, bez konieczności skazywania kierowców na komunikacyjny dramat? Daleko nam do Europy. Oj daleko.

  • Czytelnik - niezalogowany 2019-03-22 19:22:33

    Roboty w nocy może i byłyby prowadzone, ale mieszkańcy okolicznych domów składaliby skargi na hałas. We Wrocławiu tak jest podczas prac torowych, zawsze się znajdzie ktoś komu przeszkadza hałas wykonywanych prac.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 19:38:48

    To teraz do Wrocławia bardziej opłaca się jechać przez złotoryję? Bolków też zamknięty. Jak ktoś zna dobre skróty to poproszę o informację.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 20:11:52

    Droga na Złotoryje też zamknięta remont mostu w sedziszowej zaraz za swierzawa...zrobiony jest obiazd przez Bolków na jawor bo Bolkow na wysokości stacji Orlen też zablokowany. Proponuję dla jadących osób. Kierować się na swierzawie a tam przez gozdno Kier. Złotoryja pozdrawiam

  • Objazdy - niezalogowany 2019-03-22 20:24:22

    Najszybciej pojechać na łomnice i odbić na jasiową dolinę wyjedziesz koło toyoty a w Bolkowie najlepiej skręcić na wolbromek z wolbromka na sady dolne i wyjeżdzasz za zjazdem na s3 może trochę dziurawa ale idzie przejechać

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 20:26:53

    Jak dobrze pójdzie to najszybciej będzie dojechać do Wrocławia przez Berlin i Poznań. Czas jazdy do 12 godzin. Żarcik. Dzisiaj korek na wlocie do Jelonki zaczynał sie już momentami koło Biedronki. +/- 2km. Nie wiem ile czasu się jechało ale na pewno nie 20 minut.

  • Ja - niezalogowany 2019-03-22 20:28:16

    Chu..j cię to obchodzi co robią inni cwelu!

  • Coś - niezalogowany 2019-03-22 20:49:38

    Czyli najlepiej na Lubań lub Boleslawiec I dalej już A4 do Wrocka

  • do 19 18 08 - niezalogowany 2019-03-22 21:04:20

    Nie siej fermentu,że na zachodzie jest tak zawsze idealnie.Nie byłeś to nie wiesz.Powtarzasz co usłyszałeś ,a to nie zawsze prawda.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 21:20:40

    Teraz to najszybciej na Wrocław to chyba PKP hehehe!!!

  • Miki - niezalogowany 2019-03-22 22:40:46

    Co za pajac co kojarzy drajw klub z krokami jest remont sa korki. Pozdrawiam

  • gość 2019-03-22 22:43:51

    Na zachodzie szybciej... buahaha zwłaszcza autostrady... w DE tam to w mgnieniu oka... Druga sprawa to po co taki artykuł?? Wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś komu przeszkadza jazda przez "Maciejową" a potem ktoś inny komu przeszkadza budowa obwodnicy... To samo z rondem przy zjeździe na Goduszyn i ul. Lubańską

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 09:03:00

    Do Wrocka polecam trasę przez Jezow Sudecki, Czernice, Janowek, Rząśnik, Sokołowiec i dalej na Swierzawe i Zlotoryje, trasa dłuższą o może 20-25km od tej głównej, a czasowo wychodzi podobnie

  • gość 2019-03-23 16:59:20

    Do gościa z 18:32 Pasje to sobie możesz realizować na torze w Miedzianej Górze, Łodzi czy Poznaniu. Tam ryzykujesz tylko swoim życiem. Drogi publiczne i PoRD , są aby bezpiecznie się poruszać, zawsze z myślą o innych użytkownikach drogi.

  • Don Gamera - niezalogowany 2019-03-23 20:16:39

    Dzisiaj ok. 19: 30 spoko - na bieżąco idzie. Myślę, że wszyscy przyzwyczają się i w poniedziałek rano też tak będzie szło.

  • Mag - niezalogowany 2019-03-24 15:14:14

    Gratuluję inżynierowi ruchu ustawienia świateł na wahadle. W niedzielę gdy ruch wyjazdowy w kierunku Wrocławia jest wzmożony, czas oczekiwania na zmianę świateł jest taki sam. Jadący w kierunku Wrocławia muszą odstać 25 - 30 min. przy czym w drugą stronę ruch odbywa się praktycznie na bieżąco. Jeszcze raz serdecznie gratuluję!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 06:45:56

    Mieszkam na zachodzie i nie wszystkie prace drogowe prowadzone są w nocy, a zwłaszcza te w rejonach zabudowanych i głośne nie mogą prowadzone być w nocy. 30minutowy korek w Niemczech to też nie jest jakaś wielka nowość. Polska mentalność ciągłego biadolenia.

  • Gośc z zagranicy - niezalogowany 2019-04-13 10:42:07

    Korki to normalne, prac w mieście nie robi się w nocy..wcrntrnych Niemczech musiałem przez remont autostrady regularnie odczekać +40min. Po co narzekać - lubie PL ale to biadolenie to masakra jakaś.

Dodajesz jako: |