:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Inne, Amatorska Siatkówki kolejka wyniki - zdjęcie, fotografia
Łukasz Zieliński - blog 18/02/2019 11:37

W zeszłym tygodniu rozegrana została IV kolejka amatorskiej ligi siatkówki w ramach której rozegrane zostały trzy mecze plus jeden zaległy mecz drugiej kolejki.

Wyniki IV kolejki Jeleniogórskiej Ligi Siatkówki Amatorów 2019

ARF Kuźnia Barcinek - Statyści Kamienna Góra - 0:3 (19:25, 16:25, 24,26)
Mecz bez historii. Lider rozgrywek bez problemu pokonał na wyjeździe ARF Kuźnie. Od samego początku goście kontrolowali przebieg spotkania i zasłużenie odnieśli zwycięstwo za trzy punkty umacniając się na pozycji lidera.

MILANOS - Cystersi Krzeszów - 3:0 (25:22, 25:20, 28:26)
Zeszłoroczni finaliści ponownie spotkali się w Karpaczu gdzie po raz drugi z rzędu lepszy okazał się Milanos. Mecz był wyrównany, w którym nie zabrakło ładnych, dłuższych wymian z pięknymi obronami i atakami. Pierwszy set lepiej zaczęli goście wychodząc na kilku punktową przewagę. Przy stanie 11:14 dla Cystersów gospodarze zaczęli grać dobrze dobrze w polu serwisowym dzięki czemu zniwelował przewagę gości i zdobył 7 punktów z rzędu. Dzięki dobrej grze w obronie i skutecznym kontrom Milanos wygrał seta do 22. Drugi set był pod kontrolą gospodarzy. Dobrze grali w ataku i bloku. Skuteczna zagrywka pozwoliła na wypracowanie kilku punktowej przewagi, której zawodnicy Milanosa nie oddali do końca seta. W trzecim secie spora ilość zepsutych zagrywek po stronie Milanosa i niedokładność w ataku doprowadziła do wyrównanej partii. W drużynie Cystersów bardzo dobrze zagrał Michał Trzepak do którego w ostatniej partii były kierowane niemal wszystkie piłki. Mimo nieznacznego prowadzenia przez całą niemal partię Milanosa to goście byli bliższy wygrania trzeciego seta. Pierwsze 3 piłki setowe mieli Cystersi ale dzięki dobrej grze w obronie i ataku Milanos zostawał w grze, wykorzystał pierwszą piłkę meczową i wygrał seta do 26.

Bóbr Marciszów - ZORKA-ORLE - 3:2 (25:23, 25:20, 16:25, 21:25 ,17:15)
Do ciekawego spotkania doszło w Marciszowie, w którym tamtejszy Marciszów podejmował Zorke/Orle z Jeleniej Góry. Co ciekawe oba zespoły walczyły ze sobą o trzecie miejsce w zeszłorocznych rozgrywkach w turnieju finałowym odbywającym się w Karpaczu. Goście przyjechali w mocno okrojonym składzie i mimo to walczyli bardzo dzielnie. Przy stanie dwa zero dla gospodarzy potrafili prawie odwrócić przebieg spotkania. Gdy wydawało się, że Bobrzanie wygrają całe spotkanie trzy zero goście nieoczekiwanie dostali wiatru w żagle i wygrali zdecydowanie seta do 16. W czwartym secie rozbicie gospodarze nie potrafili do końca przeciwstawić się dobrze dysponowanym zawodnikom z Jeleniej Góry, którzy doprowadzili do tie-braku. Ostatnia decydująca partia była wyrównana, w której nieznacznie lepsi okazali się gospodarze wygrywając całe spotkanie 3:2

W zeszłym tygodniu rozegrany został także zaległy mecz 3 kolejki:

Aquanautica Kamienna Góra - Bóbr Marciszów 1 : 3 (14:25, 23:25, 25:22, 18:25)
Mecz, którego śmiało można określić Derbami Marciszowa (oba zespoły grają na tamtejszej hali). Debiutant ligi z Kamiennej Góry podejmował mocny zespół z Marciszowa. W pierwszym secie goście pokazali swoją moc i zdecydowanie wygrali seta do 14. Następne sety były bardziej wyrównane, jeden dla gospodarzy jeden dla gości. W czwartym secie, który okazał się decydujący ponownie klasę pokazali Bobrzanie wygrywając pewnie do 18 a cały mecz 3:1.

Tabela po 4 kolejkach:

M-ce Nazwa drużyny Mecze zw por pkt sety małe pkt 1 Statyście Kamienna Góra 3 3 0 9 9:1 248:193 2 MILANOS 3 2 1 6 6:4 238:232 3 Bóbr Marciszów 3 2 1 6 8:6 303:295 4 Cystersi Krzeszów 4 2 2 6 8:8 360:338 5 ARF Kuźnia Barcinek 2 1 1 2 3:3 169:186 6 ZORKA/ORLE 3 0 3 1 4:9 269:299 7 AQUANAUTICA 2 0 2 0 1:6 130:172

GDZIE OBIECANA LIGA TYPERA???
    GDZIE OBIECANE NAGRODY DLA NAJLEPSZEJ 20-KI POPRZEDNIEJ EDYCJI???
    JAREK, WSTYDU NIE MASZ!!! JAK TAK MOŻNA LUDZI W HUJA ZROBIĆ???

• gość 2019-02-25 21:02:32

Treść komentarza...

• gość 2019-02-25 21:06:37

Jaka to jest liga jelenigórska jak nie ma żadnej drużyny z JG, a wiekszość jest z powiatu kamiennogórskiego. Poza tym z drużynie z Karpacza grają mało ambiti zawodnicy z Kowar którzy nie dali rady w 3 lidze. Pominę fakt że wszedzie są te same wiadomosci z tej ligi, czyli z tego wynika że są opłacane z wpisowego.

• Gość - niezalogowany 2019-03-13 18:48:06

W większości drużyn występują gracze, którzy grali w 3 lidze, ale czy ambitni czy nie ciężko stwierdzić

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Duże mieszkanie do remontu

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu ciekawą ofertę inwestycyjną - duże mieszkanie w stanie do remontu kapitalnego w zielonej, zacisznej..

Stolarz, usługi stolarskie,

Drewniarnia to ręczna manufaktura, która stawia na wyjątkowy i oryginalny design. Zajmujemy się wytwarzaniem, obróbką oraz renowacją drewna. Nasze..

Dwa domy na przepięknej

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje wspaniałą nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Dwa niezależne domy wolnostojące położone na..

Praca magisterska licencjat

Pracami tego typu zajmuję się od lat. Właściwie zawodowo. Zawsze staram się aby były jak najlepsze. Podchodzę do tego w sposób profesjonalny..

Lokal handlowy do wynajęcia -

Do wynajęcia lokal handlowy w centrum Szklarskiej Poręby. Duże witryny, lokal na parterze. W sąsiedztwie - Lidl, bank, poczta i wiele innych..

M2 z balkonem w Piechowicach

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu do sprzedaży mieszkanie w bloku w centrum Piechowic. Nieruchomość znajduje się na czwartym, ostatnim..

Dwa mieszkania w Szklarskiej

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu do sprzedaży dwa mieszkania zajmujące całe pierwsze piętro kamienicy blisko centrum Szklarskiej..

Domz ogrodem i garażem

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną pomiędzy Jelenią Górą a Szklarską Poręba - w Piechowicach. Świetne..

Sprzedam Skodę Felicje

Sprzedam żywana Skodę Felicje 2 z 1999 roku o pojemności 1,3 MPI i mocy 68 koni na łańcuchu rozrządu, auto od drugiego właściciela samochód stoi na..

Kominki, Kotły, Piecyki

Poszukujesz kominka, piecyka lub ogrzewania? Świetnie trafiłeś. Zapraszamy do naszego salonu:

M2 po remoncie Cieplice

Biuro nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu do sprzedaży mieszkanie w centrum Cieplic - bardzo blisko Placu Piastowskiego, Parku Zdrojowego, Szkół..

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

WOSKAR Z WOŚ J WOŚ I JANULEWICZ Sp.J. z siedzibą w Podgórzyn 58-562, Żołnierska 89