:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Agresywne psy - świadkowie poszukiwani

Ważne komunikaty, Agresywne świadkowie poszukiwani - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 31/10/2019 13:21

Świadkowie agresywnego zachowania psów znajdujących się na składzie opału przy ul. Łomnickiej jak i osoby, które zostały w przeszłości przez nie pogryzione proszone są o kontakt z policją w Jeleniej Górze.

Rodzina zmarłego Zdzisława, który zginął dnia 28.09.2019r na składzie opału przy ulicy Łomnickiej w Jeleniej Górze zagryziony przez 4 owczarki niemieckie, prosi osoby pogryzione przez te psy, jak również świadków, którzy widzieli jak rzucają się one na ogrodzenie o kontakt z Policja w Jeleniej Górze. Za wszelkie informacje serdecznie dziękujemy.

 

Reklama

Agresywne psy - świadkowie poszukiwani komentarze opinie

  • gość 2019-10-31 13:33:08

    Psy zawsze rzucają się na ogrodzenie, zwłaszcza jeżeli ktoś się kręci przy posesji. Dzieci drażnią psy, ludzie pijani itd. To wina ludzi a nie psów!!!! Jeżeli właściciel szczuł psy, drażnił je i nie dokarmiał to jego powinni wsadzić do kryminału a nie psy.

  • Gość2 - niezalogowany 2019-10-31 13:55:21

    Chyba najwięcej mogli by w tym temacie powiedzieć pracownicy składu jak psy były traktowane i jak się zachowywały.

  • gość 2019-10-31 14:13:11

    To milicja nie wie, że te psy tam były, żeby się rzucać na płot, bramę i ludzi? Taż nikt ich tam nie trzymał, żeby przyjaźnie ogonem machały...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 14:15:25

    Szajba odbija wszystkim....wyslijcie jeszcze psy na turnus odwykowy,a później sprawdzimy jak im poszło...moze gdzies w centrum miasta.
    Jasne jest ze wlasciciele powinni odpowiadac za to .
    Ale skoro ktoś stworzyl takie maszynki do zagryzania ,to chyba dla bezpieczenstwa naszych dzieci i nas powinno sie te psy wyeliminować.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 14:53:02

    Sam sie gosciu wyeliminuj .! Ukarac gnoja a psy oddac do odpowiednich osob

  • gość 2019-10-31 15:08:02

    Chodzi o to, żeby dowieść właścicielowi składu, że jest winny śmierci pracownika i że ma zapłacić wysokie odszkodowanie rodzinie, nawet jak ten dozorca głodził, drażnił i bił psy, aby były wredne oraz agresywne pozwalając mu tym sposobem spokojnie przespać w budzie służbę.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 16:25:15

    Ktos tu zaproponował zeby oddac te psy komuś ...no gratuluję...od razu widac ze osoba bezdzietna...
    Moze samemu prosze nimi zająć a nie glupio komentować.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 17:46:44

    Gość dwa komentarze wyżej! Czyżbyś był kimś z rodziny właściciela?
    Z poprzednich komentarzy dotyczących tej tragedii ,wynikało ,że te psy od dawna były bardzo agresywne , zaś z pierwszych artykułów- ,że dozorca pracował od niedawna. Nie sądzę, aby człowiek dopiero zatrudniony ,miał odwagę bić psy ,których nie zna ,zwłaszcza, gdy wykazują agresję! Nawet jeśli potrafiłby coś takiego robić.
    Co zaś się tyczy głodzenia, to psy karmi się w dzień! Nie nocą! Więc chyba były tam inne osoby odpowiedzialne za karmienie psów!
    A więc Twoja teoria nie trzyma się kupy.
    I jeszcze jedno! ŻADNE odszkodowanie ,nie przywróci życia człowiekowi! Myślę więc, że raczej chodzi o sprawiedliwość! O to ,by wykazać, że właściciel psów musiał wiedzieć o ich agresji i nic z tym nie zrobił! I o to, by nikt nie zarzucał teraz odpowiedzialności na człowieka, który zapłacił za to najwyższą cenę!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 19:51:31

    Tyrala to kawał chama. Pajacuje bo kupił sobie Mercedesa. Traktuję ludzi skandalicznie. Kupił wszystkie działki ma PCK wielka chuda bura!!!

  • Gośćmagiera - niezalogowany 2019-10-31 20:08:47

    Te psy zawsze były bardzo agresywne!!! Za śmierć odpowiedzialny jest właściciel!!! A doskonale służby wiedzą kto jest właścicielem

  • nickt - niezalogowany 2019-10-31 21:18:16

    Chyba prokuratorowi coś nie wychodzi. Szukanie świadków, którzy byli pogryzieni... i co, nie zgłosili tego? Może nagrodę za zeznania że psy były agresywne dac? takie 500+ dla swiadka

  • Gość - niezalogowany 2019-11-01 08:17:08

    To te psy jeszcze żyją??? Ludzie te psy już dawno powinny zostać uspane.

  • gość 2019-11-01 08:37:02

    Te psy wiecznie rozwalały ogrodzenie i nikt z tym nic nie zrobił. Aż doszło do tragedii!!! Tyrała obys zbankrutował!!!!

  • gość 2019-11-01 08:37:23

    Precz z Tyrałą!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-01 09:32:03

    Ludzie zastanówcie się chwilę, niby w jaki sposób te psy są winne? Robiły to, czego ich nauczono. One nie rozróżniają czy to dobre czy złe, czy się tak powinno czy nie. Powinni je przekazać chociażby do behawiorystów lub jakichś odpowiedzialnych osób, które mogłyby określić czy nadają się do adopcji, czy trzeba je ułożyć żeby mogły w końcu normalnie żyć - nie jak do tej pory. Co mają do tego dzieci? Jak ktoś się boi, to niech nie bierze i tyle, nikt nikomu nie wciska ich na siłę, ale nie trzeba od razu ich usypiać. Czasy, w których psy właśnie się tak traktowało już się skończyły. Następnym razem niech sobie założy kamery, lepiej na tym wyjdzie i zwierzęta nie będą cierpieć, ani nikt inny.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-01 09:40:14

    Z jednej strony spoleczenstwo cos wspomina o karze śmierci dla zwyrodnialcow....a z drugiej strony z uporem maniaka probuje chronić kundle ktore zagryzly człowieka ...rece opadaja
    ...ale to do czasu gdy ktos z Waszych bliskich nie ucierpi....oby tylko nie tak tragicznie jak zagryziony mezczyzna.

  • gość 2019-11-03 12:45:31

    Ręce opadają jak się czyta takie komentarze: "a z drugiej strony z uporem maniaka probuje chronić kundle ktore zagryzly człowieka ...rece opadaja" - bo pies nie rodzi się agresywny, pies zostaje tak "wychowany" czyli przymuszony do agresji. Ta sama zasada dotyczy ludzi. Tylko dziwi, że ludzie jeszcze tego nie rozujmieją