:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

40 kierowców pojechało w Wrak Race Karkonosze (VIDEO)

Sporty motorowe, kierowców pojechało Karkonosze (VIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 12/08/2018 11:59

Wrak Race to wyścigi samochodów których wartość nie przekracza tysiąca złotych. Oprócz tego kierowca potrzebuje jedynie kasku. Tak prosta formuła przyciąga wielu spragnionych adrenaliny kierowców. W Łomnicy na torze o długości ok. 800 metrów odbyła się pierwsza runda nowego cyklu Wrak Race Karkonosze.

 

40 kierowców pojechało w Wrak Race Karkonosze (zobacz film)

 

 

 

 


Wrak Race to wyścigi samochodów których wartość nie przekracza tysiąca złotych. Oprócz tego kierowca potrzebuje jedynie kasku. Tak prosta formuła przyciąga wielu spragnionych adrenaliny kierowców. W Łomnicy na torze o długości ok. 800 metrów odbyła się pierwsza runda nowego cyklu Wrak Race Karkonosze.

Po czterech najlepszych zawodników przechodzi do półfinałów, a w wyścigu finałowym wyłaniany jest najlepszy kierowca. Zawody mają jednak przede wszystkim charakter zabawy.

W zawodach wystartowało kilka naprawdę ciekawych pojazdów, poddanych drobnym modyfikacjom.

Po raz kolejny Wrak Race cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. 

A już w październiku odbędzie się druga runda Karkonoskiego Wrak Race. O dokładnym terminie i miejscu poinformujemy wkrótce.

Z Wrak Race w Łomnicy prowadziliśmy transmisję na żywo : 

 

Reklama

40 kierowców pojechało w Wrak Race Karkonosze (VIDEO) komentarze opinie

  • Xoxo - niezalogowany 2018-08-13 19:43:23

    I tak jesyem bardziej za lomnica. Bo to wrak race i akurat teren był lepszy. A w jg zwykły wyścig.

  • Do GSM - niezalogowany 2018-08-13 14:48:04

    Taaa bo siedzi i sam siebie zachwala. Men.......a Jeleniej

  • GSM do Marek - niezalogowany 2018-08-13 14:38:27

    Szeszko to raczej na brak roboty nie może narzekać

  • Jacekplacek - niezalogowany 2018-08-13 14:22:03

    Fajnie że w koncu zaczynają się robic takie imprezy w naszej kotlinie bo jak do tej pory to musialem jezdzic do Sławy,Głogowa zeby sie wyszalec.Szkoda tylko ze zaczely sie zgrzyty po miedzy dwoma grupami,ale pewnie się w koncu dogadają i karzdemu uda sie zrobic fajną imprezę w różnych terminach.Teraz jechalem na JelenieWraki ale następnym razem za kosztuje tej frajdy na Karkonosze Wrak.Panowie organizatorzy PROSZĘ ROZMAWIAJCIE ZE SOBĄ!!! Bez fochow przepychanek i docinek bo to tylko zaogni sytuację i nic dobrego z tego nie bedzie.Acha i jeszcze jedno,ten pan wiesiek z Karkonosze Wraki to se moze pozdrawiac pijakow i meneli ze swojej dziury a nie mieszkancow Jeleniej Gory.(napisalem wsioka z malej bo na wielka nie zasluguje)

  • WrakLove - niezalogowany 2018-08-13 14:01:42

    90 do 40 Jelenie Wraki tyle załóg jechało czyli liczby mówią same za siebie. 2 edycja petarda pomiar elektroniczny czyli organizatorzy wyciągnęli wnioski z pierwszej edycji Janka czy Janina pozytywny gościu który robi im robotę dla dzieci i dla dorosłych dużo gadżetów mieli licytacje pomagają potrzebującym jak narazie to Łomnica może się od nich uczyć.

  • Marek - niezalogowany 2018-08-13 14:00:39

    Szeszko zajmij się czymś a nie siedzisz i głupio k9mentujesz

  • Darek - niezalogowany 2018-08-13 13:54:01

    Tu 40 tam prawie 90 samo za siebie mówi.

  • Do "Do Tadi" - niezalogowany 2018-08-13 13:46:56

    Zajmij się hodowlą czegoś, nie oczerniaj ludzi. Szkoda się tu strzępić, każdy wybierze, co chce, co woli lub lubi. Co do organizacji tej edycji Jelenich nie mam zastrzeżeń. Było grubo, tyle powiem i wybiorę się na następną edycję. Ps wygrał najszybszy ;)

  • Do Tadi - niezalogowany 2018-08-13 13:09:51

    To czy jelelie wraki nie mają się czym martwić to nie wiem wiem tylko że za Za wpłatę jako zawodnik na konto nie otrzymałem paragonu ani faktury dzwoniąc do spółki organizacyjnej podanej w regulaminie nikt nic nie wie o żadnej imprezie więc nie wiem czy tak do końca nie mają się czym martwić . Co do organizacji totalna lipa chciałem się wyjezdzic niestety nie było możliwości krotko trasa ciasna.jedno jest pewne nigdy więcej na Jelenich Wrakach w kółko to samo nie wyciagneliscie wniosków z poprzedniej edycji porażka po całości ps.wygrani jak zwykle z koła wzajemnych adoracji błagam zajmijcie się chodowla jedwabnikow

  • Tadi - niezalogowany 2018-08-13 12:49:58

    Jelenie wymiatają . Nie muszą się wami martwić. Czterdzieści załóg z czego połowa od samych organizatorów karkonosze wrack. Do tego już bez wpisowego braliście ludzi żeby tylko zwiększyć liczbę uczestników. Do drugiej edycji po tym co zrobiliście uczestnikom będziecie już chyba tylko płacić aby byli :)

  • Cx - niezalogowany 2018-08-13 11:51:49

    Po ci im kaski jak oni mają puste łby ha ha.??.

  • do Xoxo - niezalogowany 2018-08-13 11:25:36

    Ciekawe, ludzie przyjeżdżający z Łomnicy mówili, że jeden wielki kurz, nawet całej trasy nie polali i mało zawodników ;v

  • Xoxo - niezalogowany 2018-08-13 11:08:02

    W Łomnicy wrak race o wiele lepszy niż w jeleniej :) oglądałam oba trochę tu trochę tu. Łomnicki przebił wszystko

  • do allejja - niezalogowany 2018-08-12 23:24:27

    Na jezdni tam, buhaha, to by się dopiero działo fanie zieleni. Ale zgodzę się nie powinni tam parkować w świetle prawa.

  • rvo - niezalogowany 2018-08-12 23:14:07

    Może organizatorzy zrobią imprezę w innym terminie niż jelenie wraki. Chętnie obejrzałbym obie imprezy, jednak patrząc na liczbę uczestników i "klimat" byłem w Jeleniej.

  • KE - niezalogowany 2018-08-12 22:37:27

    Po to jest taka impreza żeby się wyszalec, a o wypadek trudno bo prędkości nie są duże. Śmieszą mnie ludzie z bólem dupy bo ja bym pojechał lepiej itp. To sobie pojedz cwaniaczku i zobaczymy czy taki cwany będziesz, liczy się dobra zabawa

  • do allejja - niezalogowany 2018-08-12 22:22:48

    Polecam zakup mapy... Gdzie aleja Solidarności a gdzie Łomnica....

  • Oloa - niezalogowany 2018-08-12 17:29:38

    Takie imprezy do czasu. Do pierwszej tragedi. Wtedy wszyscy rozloza rece i winnych jak zawsze nie bedzie.

  • allejja - niezalogowany 2018-08-12 16:12:53

    kierowcy oddac prawa jazdy o płacić mandaty za parkowanie na chodniki i pasie zieleni na Al. Solidarnosci. Nie wiecie ze pojazd prawidlowo na tej drodze parkuje sie na jezndi przy jej krawedzi ? Gdzie policja i SM ?

  • Kl - niezalogowany 2018-08-12 15:20:22

    Wasze komentarze są was warte jeden z drugim czereśniakiem .Pewnie sami takimi jeździcie kierowcy szos i poboczy a za wami laweta! Ha ha

  • Uo - niezalogowany 2018-08-12 15:01:33

    By ma racje ojciec dał ci taczką z obory pojeździc czereśniaku.

  • Do By - niezalogowany 2018-08-12 14:15:38

    Ty to prawko masz chyba na taczkę z ciężarkami. No ale cóż nawet na to cię nie stać! ????oto odpowiedni pojazd dla takich rajdowców jak ty!!!

  • By - niezalogowany 2018-08-12 13:08:00

    Prawdziwi kierowcy to są rajdowcy a to są cieniasy którym udało się zdać prawko a teraz uczą się jazdy.

Dodajesz jako: |