:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

27 Finał WOŚP w Jeleniej Górze – będzie mnóstwo atrakcji i wydarzeń

Adrian Klimas 09/01/2019 13:12
STY 13
Plac Ratuszowy, Poligon przy ul. Sudeckiej godz: 10:00

Przed nami 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki przekazane zostaną na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Co będzie się działo? Gdzie warto się udać? Jakie gadżety przeznaczono na licytację? O tym w naszym materiale.

27 finał WOŚP Jelenia Góra - Co, gdzie, kiedy? 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej zostały przekazane informacje na temat finału w Jeleniej Górze, gdzie orkiestra serc zagra już dzień wcześniej, w sobotę od godziny 12:00 w Galerii Sudeckiej. Tam odbędzie się oficjalny before z koncertami, licytacjami i licznymi atrakcjami.

Główna część tegorocznej orkiestry odbędzie się oczywiście w niedzielę. Najwcześniej bo już od godziny 10-tej rozpoczną się przejazdy off-roadowe i przejazdy wrakami. Na tą okazję ekipa Jelenie Wraki przygotowała prawie 50 pojazdów. Każdy będzie mógł przejechać się po torze za symboliczną opłatą. A oprócz tego na wszystkich czekają : paintball, strzelnica sportowa, stanowisko pierwszej pomocy z instruktażem, kawiarenka z ciepłymi napojami i ciastem.

O godzinie 12-tej na Placu Ratuszowym rozpocznie się Harcerski Piknik Rodzinny, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W programie m.in. gry i zabawy harcerskie, mini miasteczko sportowe, licytacje na scenie, miasteczko ruchu drogowego, stanowiska OSP oraz Dive Med, loteria fantowa z nagrodami oraz pyszna grochówka i bigos z kuchni polowej. Przewidziany jest pokaz wraków.

O godzinie 15-tej orkiestra przeniesie się do Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Na scenie oprócz licytacji gadżetów odbędą się występy jeleniogórskich grup artystycznych, m.in. Szkoły Wokalu Jacka Szreniawy (JCK) i Renaty Kryńskiej (MDK), zespoły: Agat (ODK), Perfectum (JCK), chór Akolada (JCK), Adam Wolak (JCK), grupy taneczne Grzegorza Gigiela (MDK), pokazy Tierra Flamenco (JCK) i wiele innych.

Na zakończenie zabawy o godzinie 19-tej odbędzie się główna licytacja gadżetów WOŚP przekazanych m.in. przez samorządowców i prezydenta miasta Jeleniej Góry.

Jak co roku na ulicach miast kwestować będą wolontariusze wyposażeni w identyfikatory i specjalne puszki. Wydarzenie jak co roku zakończy się światełkiem do nieba. Tym razem w nieco innej formie.

plakat : 

Reklama

woŚp jelenia góra - komentarze opinie

  • Kkk - niezalogowany 2019-01-09 14:39:44

    Kto tym złodziejem daje datki tylko caritas może też coś Ale widać pomgaja ubogim a Owsiak przykleja naklejki że niby on pomaga Raryts z łuznizkiem zjesc obiad

  • gość 2019-01-09 15:26:23

    Kkk, po składni wnioskuję że nie warto z Tobą dyskutować.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 17:06:10

    będzie bez sztucznych ogni ?? :(

  • prawdziwek - niezalogowany 2019-01-09 18:33:00

    Poczytajcie co niejaki Matka Kurka o nim wypisuje i będziecie wiedzieć o co chodzi. Zapoznajcie się też z tym ile pozwów przeciwko temu blogerowi owsik przegrał.

  • Strzelec - niezalogowany 2019-01-09 19:33:48

    Jak ktoś nie chce niech nie pomaga. Jako członek JTS Strzelec zapraszam na strzelnicę przy ul Sudeckiej, można będzie postrzelać, a dochód trafi do WOŚP, przyjemnie z pożytecznym:)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 20:37:51

    Nie chcesz to nie pomagaj, nie musisz się tym interesować i zajmować. Jednak karma wraca, zawsze o tym pamiętaj. A Caritas? Cóż, trochę poczytaj...jeśli potrafisz

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 14:05:54

    Kkk gdyby nie on, nie bylo by w szpitalach tylu urządzeń ratujacych zycie dorosłym jak i małym dzieciom. Jak nie chcesz to nie pomagaj, ale karma zawsze wraca :)

  • Owsik - niezalogowany 2019-01-10 18:47:45

    Przestańcie on i tak to ukradnie i rozstwo i i kupili 2 łóżka i zrobię aferę i nakleją naklejke

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 18:54:15

    Ja jestem za orkiestrą jak najbardziej, ale będzie ona grała pewnie za rok i za dwa, Adam niestety nie ma tyle czasu... Potrzebne są pilnie pieniądze na operację ratującą życie Adama https://www.siepomaga.pl/serce-adama https://www.siepomaga.pl/serce-adama Proszę o wpłaty i udostępnianie gdzie kto może. Dziękuję - Ciocia Adama

  • Gośćwraakowicz - niezalogowany 2019-01-10 20:26:25

    Do kkk. Caritas jest dobry bo rząd polski kupił od nich 40 milionów świec w ramach pomocy Polakom w związku z podwyżka ceny energii

  • gość 2019-01-11 15:34:49

    Najpierw Jerzykowi frajerstwo zbierze do puszek,potem Jerzyk co nieco kupi,zainkasuje prowizje,niezapomni obkleic serduszkami hipokryta ten sprzet ktory jest wlasnoscia Orkiestry no i zapomni o przekazaniu kasy za ktora szpitale musza ze swoich srodkow zapolacic za serwis naprawy szkolenia itp.pierdolki.Widzialam ten piekny osrodek szkoleniowy na Mazurach i ide o zaklad,ze fizycznie zaden orkiestrowicz nie przekroczyl progu tego osrodkaNieskromnie przypomne fakt zakupu 100m apartamentu za 1mln zl w Warszawie dla Jerzyka.Wniosek z tej bajki taki-Lepiej Caritasowi i Ojcu Tadeuszowii niz czerwonej malpie wlozyc.

  • gość 2019-01-12 19:47:14

    Gośćwraakowicz Strach pomyślec jak by wyglądały Polskie szpitale gdyby nie owsiak!!!:-D

  • GOŚC - niezalogowany 2019-01-13 01:35:57

    a w Jakiej formie będzie światełko do nieba ? - może Dziennikarz, który zrobił " nastrój " ODPOWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • WOP - niezalogowany 2019-01-13 03:05:25

    Tak, tak. Zwolennicy PISuarów zrobią wszystko, żeby oczernić Owsiaka. W ogóle caritas rulez. Jpr, ze o taką polskę przodkowie walczyli...

  • betty - niezalogowany 2019-01-13 12:03:02

    Jeszcze nigdy nie widziałam tego, co zrobił Caritas.. ??? Wiem tylko, że czasem wysyłają paczki za granicę, a co z resztą potrzebujących w naszym kraju? Nigdzie nie można przeczytać na co zbierają i co zostało kupione, a WOŚP czarno na białym mówią na co i to jest!! Działa!! Ratują życie sprzętem kupionym w szpitalach!! I chwała im za to!!! Nie bojkotujcie, noe chcecie pomagać, to chociaż nie przeszkadzajcie tym, którzy chcą.

  • Pis - niezalogowany 2019-01-13 13:04:40

    Fundacja Akcja Demokracja - sponsorowana przez podmioty związane z Niemcami - rozpoczęła akcję pt. „Odsunąć Michała Rachonia”. Domagają się wyłączenia dziennikarza z prowadzenia programu "Minęła 20" w TVP Info. Ataki na Michała Rachonia nie zdarzają się po raz pierwszy. Tym razem jednak warto zwrócić uwagę na inicjatora nagonki. Jest to antyrządowa Akcja Demokracja, będąca głównym koordynatorem protestów przeciwko reformie sądownictwa. Jest ona od kilku lat finansowana przez Europejską Fundację Klimatyczną (EFK). Szefem rady nadzorczej EFK - jak ujawniła „GP” - jest zaś Caio Koch-Weser. W latach 1999-2005 był on wiceministrem finansów w rządzie Gerharda Schroedera. To właśnie Koch-Weser podpisał poręczenie państwa niemieckiego dla kredytu Deutsche Banku dla Gazpromu. Pieniądze te miały być przeznaczone na budowę gazociągu Nord Stream, uderzającego w bezpieczeństwo energetyczne i interesy Polski. Poręki tej dokonano na cztery dni przed zmianą rządu, co wywołało w Niemczech ogromne kontrowersje. Zwłaszcza, że wkrótce kanclerz Gerhard Schroeder dostał intratną posadę w rosyjskim koncernie, a Koch-Weser trafił na kierownicze stanowisko do Deutsche Banku (DB). W czasie, gdy Akcja Demokracja dostawała od EFK setki tysięcy złotych, Koch-Weser był także właśnie wiceprezesem DB. Na konto Akcji Demokracji w ostatnich kilku lat wpłynęły także również dziesiątki tysięcy euro od innych niemieckich organizacji. Dostają pieniądze od Niemców. I znów szykują manifestację przed Pałacem Prezydenckim CZYTAJ RÓWNIEŻ Dostają pieniądze od Niemców. I znów szykują manifestację przed Pałacem Prezydenckim Tym razem Akcja Demokracja domaga się odsunięcia Michała Rachonia od prowadzenia programu w telewizji publicznej. PZU atakowane przez fundację dotowaną przez Niemców! Za ubezpieczanie... polskiej elektrowni CZYTAJ RÓWNIEŻ PZU atakowane przez fundację dotowaną przez Niemców! Za ubezpieczanie... polskiej elektrowni Przypominamy niektóre inicjatywy Akcji Demokracji, zwalczającej dziś red. Rachonia: Łańcuch Światła Głośna akcja w 240 miejscowościach. Fundacja nawoływała do protestu przeciwko reformie sądownictwa. Niezalezna.pl ujawniła, że Akcja Demokracja zaangażowana była w finansowanie „świec dla protestujących, wynajmu sprzętu nagłaśniającego, kampanii w Internecie [...], kosztów przewozu setek ludzi". Billboardy o KRS W marcu na ulicach stolicy zawisły za pieniądze Akcji Demokracji billboardy z cytatami Jarosława i Lecha Kaczyńskich o Krajowej Radzie Sądownictwa. Miały one pokazywać, że politycy ci różnili się w ocenie KRS. Billboardy rozmieszczono m.in. przy siedzibie resortu sprawiedliwości oraz Kancelarii Premiera. Przyjąć uchodźców Akcja Demokracja wystosowała zbieżny z linią Brukseli i Berlina apel „Wybierzmy solidarność zamiast strachu”. Można w nim było przeczytać: „Sprzeciwiamy się odrażającemu szczuciu na ofiary wojen i innych kryzysów, które narzuca nam dziś polska władza. Opowiadamy się po stronie solidarności europejskiej”. Marszałku Kuchciński, przed karą nie uciekniesz! Tak nazwano akcję polegającą na donosie do prokuratury na marszałka Sejmu. "Z 16 na 17 grudnia, poza główną salą obrad i z pogwałceniem sejmowego regulaminu przepchnięto najważniejszą z ustaw - budżet naszego kraju. Tego polska demokracja jeszcze nie widziała" - stwierdziła w piśmie Akcja Demokracja. Tagi Woronicza 17Michał RachońTVP InfoAkcja Demokracja REKLAMA Czytaj także Internauci w szoku. Żakowski chwali Prawo i Sprawiedliwość. I to jeszcze jak! WIDEO Internauci w szoku. Żakowski chwali Prawo i Sprawiedliwość. I... Rok 2019 zapowiada się pięknie z przelotami już od 1799zł Rok 2019 zapowiada się pięknie z przelotami już od 1799zł SPONSOROWANE Antyrządowa demonstracja w Austrii. „Wasza polityka śmierdzi jak stare skarpetki” Antyrządowa demonstracja w Austrii. „Wasza polityka śmierdzi... Ukraina bierze kredyt! I to jaki - kwota robi wrażenie... Ukraina bierze kredyt! I to jaki - kwota robi wrażenie... REKLAMA Komentarze (0) Skomentuj artyk

  • Kowal - niezalogowany 2019-01-13 13:10:16

    Czemu mnie usuwacie ???????

  • goość - niezalogowany 2019-01-13 15:43:11

    Przecież i tak nikt tego bełkotu nie przeczyta, bo za długie

Dodajesz jako: |