:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, latek potrącony przez - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6

Dziś (20.11) w godzinach porannych na drodze wojewódzkiej nr 366 z Podgórzyna do Kowar (na wysokości Sosnówki) doszło do potrącenia.

Według wstępnych ustaleń 20-letni mężczyzna  został potrącony przez busa marki Citroen. Na miejsce zadysponowano pogotowie ratunkowe i policję. Mężczyzna został zabrany do szpitala w Jeleniej Górze. Na tą chwilę nie są znane jego obrażenia. Kierującemu busem nic się nie stało. W samochodzie uszkodzone zostało jedynie lusterko. Trwają czynności w kierunku ustalenia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Ruch jest utrudniony, odbywa się wahadłowo.

Reklama

20-latek potrącony przez busa komentarze opinie

  • gość 2018-11-20 10:25:05

    drive club przestańcie już!!!

  • gość 2018-11-20 10:31:52

    w końcu ci z drajf klubu chcieli zobaczyć jak to jest być potrąconym przez auto, dlatego jeden z członków klubu wskoczył pod tego busa, czekamy na nastepnych. I czekamy na wieśniaka z pomarańczowej a3 aż się nawinie komuś pod maske

  • solidarny na rz - niezalogowany 2018-11-20 11:50:46

    fakt apel do policji wyeliminujcie to stare audi A3 koloru zgniłej pomarańczy (kierowcę). Wczoraj na wysokości Małej Poczty ok godz.15:00 w kierunku centrum skakał po pasach wyprzedzał, omijał i leciał jak głupi łeb... jest monitoring sprawdźcie, potraktujcie to jako doniesienie za nim zabije siebie lub innych pieszych.

  • Renata - niezalogowany 2018-11-20 14:53:18

    Rodzine potraconego Pieszego prosze o kontakt mój e-mail: [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 15:09:06

    Jak widać chyba przechodził w niedozwolonym miejscu

  • Gość13u - niezalogowany 2018-11-20 17:37:26

    Do czubów piszących d Takie bzdury o drive club. Idźcie jeb..ć pustymi łbami o ścianę może coś wam pomoże. Takich beznadziejnych komentarzy, aż nie da się czytać. Zazdrość wam dupe ściska że wy jezdzicie byle czym i nie możecie należeć do żadnego klubu?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 19:28:02

    A myślałem że auto nie ma znaczenia tylko pasja.. To jak byle czym to nie przyjmujecie? Same grube wózki macie?

  • Euro - niezalogowany 2018-11-20 20:14:56

    Do Renata ty chieno

  • gość 2018-11-20 20:41:11

    do Gość13u a kto normalny chciał by sie zrzeszać z pedałami ?

  • gość 2018-11-20 21:34:27

    "zadysponowano pogotowie ratunkowe i policję."... "Trwają czynności w kierunku". Proponuję zadysponować czynności w kierunku nauki języka ojczystego.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 22:22:43

    Pedałem to starego wołaj a niektóre z tych "wózków" kosztuja tyle co Twoje życie więc morda w kubeł lepiej, donosy i donosy a zeby tak Ciebie upolowal.

  • Do tego napinacza - niezalogowany 2018-11-21 00:44:01

    Niektóre z tych "wózków" to by nawet badania technicznego nie przeszły. I tak swoją drogą, to nic nie jest więcej warte niż ludzkie życie. A wracając do tematu drive club'u i tych zjebanych komentarzy non stop pod jakimś wypadkiem, jest po prostu grupka zjebów którzy specjalnie robią prowokację żeby inni ludzie się niepotrzebnie napinali, tak jak mój przedmówca. Siedzisz i się wkurwiasz, a oni siedzą i się z Ciebie śmieją. Gratulacje, nakarmiłeś trolla

  • r2 - niezalogowany 2018-11-21 08:22:03

    Stare i niemodne ale napiszę: "Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!"

Dodajesz jako: |