:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
09/05/2018 13:52

WKS Żarki Średnie 2-6 TKKF Kwisa Świeradów (1:1)

Bramki dla Kwisy zdobyli: Konrad Przybyło 30' 65' 75'
Wojtek Ostrejko 50' 77' Adrian Żarkowski 79'

W meczu wyjazdowym podopieczni trenera, Cabały wywożą z Żarek trzy punkty, zwyciężając miejscowy WKS 6:2. Nie było to dla naszego zespołu łatwe spotkanie, nasi rywale na samym początku, spotkania, nie dali nam rozwinąć skrzydeł, w pierwszej minucie zdobyli prowadzenie po błędzie naszego golkipera. W kolejnych minutach pierwszej połowy gospodarze kilka razy jeszcze próbowali zagrozić naszej bramce lecz bez powodzenia. Kwisa natomiast musiała poprawić skuteczność w grze oddalając zagrożenie od własnego pola karnego, i to się udało. Kwisa śmielej atakowała, stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, po jednej z nich zdobyła bramkę wyrównującą a była to 30 minuta kiedy piłkę w polu karnym otrzymał Przybyło. Remis utrzymał się już do końca pierwszej połowy. W drugiej odsłonie przeważającym zespołem była już tyko Kwisa. Gospodarze słabli, z minuty na minutę ich, ataki nie były tak skuteczne piłkarze WKS-u zostawili nam sporo placu, co pozwoliło naszemu zespołowi na swobodne rozgrywanie piłki. Do 50 minuty czekaliśmy na druga bramkę dla Kwisy a zdobył ją Ostrejko. Zdobywamy prowadzenie, ale nie cieszymy się nim długo kilka minut później jednak to gospodarze zdołali wyrównać, po błędzie naszych obrońców. Ostatnie 20 minut spotkania należało już zdecydowanie do naszego zespołu. kolejne dwa trafienia zalicza Przybyło w 65' 75' Ostrejko podwyższa na 5:2 w 77' minucie a ostateczny cios zadaje Adrian Zarkowski w 79' minucie zdobywa bramkę na 6:2

Kwisa zagrała w składzie: Trzajna Michał (Br) Cabała Tomasz Matuszak Norbert Drzymała Piotr, Liszcz Rafał, Paluch Damian Żarkowski Adrian Zarkowski Szymon Ostrejko Wojciech, (Kpt) Przybyło Konrad , Gromadowski Jakub , Ozga Adam, Damian Krukowski . Mackiewicz Adam, Pilinski Bogdan, Borys Maciej,

Podsumowanie XX kolejki

Czarni Lwówek Śląski 4-0 Skalnik Rębiszów
LZS Kościelnik 2-3 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)

Hala 144m2 do wynajęcia w

Do wynajęcia hala 144 m2 w Podgórzynie. Nieruchomość położona na terenie ogrodzonym, dogodny dojazd, duży plac manewrowy. Doskonale nadaje się na..

Zobacz ogłoszenie

Kupię Twoje auto 604211979

Skup samochodów całych i uszkodzonych , zwrot z OC i własny transport. - legalni 604211979

Poszukujemy sprzedawców

Portal 24jgora.pl poszukuje handlowców - osób do sprzedaży powierzchni reklamowej na łamach naszego portalu. Wymagamy wyłącznie zapału do pracy i..

Spawacz - Praca blisko granicy

Runtime Services GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech. Do stałej współpracy poszukujemy spawaczy MAG z..

M2 w CIeplicach 52m2 po

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe spółdzielcze w Jeleniej Górze Cieplicacha. Parter, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Dodatkowo..

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

WOSKAR Z WOŚ J WOŚ I JANULEWICZ Sp.J. z siedzibą w Podgórzyn 58-562, Żołnierska 89