:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Adrian Klimas 15/12/2018 17:15

Opady śniegu, ujemna temperatura i piękna zimowa sceneria to jak się okazuje idealne warunki dla miłośników biegania na świeżym powietrzu. W sobotni poranek w Piechowicach odbyła się druga edycja biegu Kropelka Run, który zgromadził na starcie rekordową liczbę 150 uczestników. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.

Kropelka Run to także świetna reklama naszego regionu. W tym roku gościliśmy biegaczy i morsów m.in. z Lubania, Żagania czy Legnicy.

II edycji imprezy towarzyszył szczytny cel. Podczas jej trwania zbierano datki na wsparcie pogorzelców z Piechowic którzy w październikowym pożarze stracili dach nad głową.

Zwycięzcą drugiej edycji Kropelka Run został Jacek Jolibski, który triumfował także w ubiegłym roku.

Tuż po biegu przyszedł czas na morsowanie w urokliwym wodospadzie Kropelka. Wielu kąpiel w lodowatej wodzie traktuje jako sposób na zachowanie zdrowia jak i dobrego samopoczucia.

Druga edycja Kropelki Run okazała się wielkim sukcesem. Wielu zawodników zwraca uwagę na niespotykaną nigdzie indziej rodzinną atmosferę. Pozostaje mieć nadzieję, że w jeszcze większym gronie spotkamy się za rok.

Reklama

Kropelka Run - Rekordowa II edycja komentarze opinie

  • W - niezalogowany 2018-12-15 17:05:59

    Zmarzlam od samego patrzenia!podziwiam i wracam pod cieply kocyk

  • On 38 - niezalogowany 2018-12-15 18:16:32

    Zdjęcie nr 12

  • Euro - niezalogowany 2018-12-15 18:28:02

    Zdiecie nr 12 ok

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 18:31:19

    Czego się nie robi żeby się pokazać. Jaki jest sens w bieganiu na golasa? Skóra na pewno dobrze tego nie znosi.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 18:58:14

    A gdzie Rudolf. Zapowiadał w zeszłym roku że tu dzisiaj będzie. Obiecanki i lanie przysłowiowej wody to jego mocna strona.

  • gość 2018-12-15 19:56:59

    Czy pani radna zbierała do puszki na terenie należącym do gminy, to jak radna od ciuchów na gminnym lokalu, czy sie mylę?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 20:54:01

    Wara od Rudolfa. Macie już nowego i zaczniczjcie się przyglądać co wyprawia ze swoją panią.....

  • gość 2018-12-15 21:27:04

    Czy chodzi o byłą radną - kierowniczkę ciucholandu ''Pod Hakiem'' panią Dorotę Z.

  • gość 2018-12-15 21:50:33

    proszę o zainteresowanie się i zgłaszanie do odpowiednich służb że drajw klub organizuje motopasterkę na tesco w noc wigilijną, chyba nikt by nie chciał żeby ktoś z nas lub ktoś z naszych bliskich idąc na normalną pasterkę do kościoła zginą pod kołami któregoś z tych miłośników motoryzacji którzy będą całą noc ujeżdżać po Jeleniej

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 22:04:02

    Nie przynudzają z drive club . My mamy swoje problemy. Burmistrz kiepski

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 22:14:44

    Kiepski to łagodnie. Chwalę organizacje a burmistrz j jego pani to dno rzeki kamienna

  • gość 2018-12-15 22:16:31

    Gratulacje i słowa uznania dla wszystkich uczestników, a dla organizatorów du że brawa.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 22:33:59

    Podbijamy temat burmistrz kiepdki

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 10:03:13

    Młodzi a tacy spaśluchy.

  • gość 2018-12-16 11:18:47

    widziałeś chudego morsa?

  • gość 2018-12-16 11:40:20

    Jaki kiepski, wara. W końcu zrobi porządek ze wspólnotami, tylko płacimy z naszej kasy za ich utrzymanie. Chwali sie pomysł odwiertów termalnych i ściągnięcie turystów, dla wszystkich to dobra informacja, jak sie dokopie do Tej wody to zginie smog, bo wszyscy bedą mieć ogrzewane domy tą woda. I w końcu uszanujcie wybór mieszkańców. Moze to prosty człowiek, nie obyty poza piechowicami, ale przecież tutejszy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 13:52:15

    A wilki ujadają... Auuuu

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 13:58:21

    Osobom, które nigdy nie odważyły się wejść do tak zimnej wody proponuję zamknąć buzię i zaprzestać plucia jadem. Skoro tyle osób zażywa zimnych kąpieli to znaczy, że jest to fajna sprawa, i tak w rzeczywistości jest. Ale żeby to docenić, trzeba wypróbować na własnej skórze, więc m.... w kubeł. Tak więc piechowickie morsy do zobaczenia na Kropelce..!

  • gość 2018-12-16 14:50:20

    Jeszcze chwila i zatęsknicie za Rudolfem i to bardzo.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 15:53:25

    Już tęsknię. Zdzisław

  • gość 2018-12-16 17:03:06

    Odwierty i turyści po spełnieniu wcześniejszych obietnic, a lista jest długa...... Programowo Wspólnoty , a co z kotłowniami bloków , od razu do odwiertów czy po drodze jeszcze jakaś spółeczka???

  • gość 2018-12-16 17:15:23

    Wilki nie ujadają. To psy ujadają. Wilki to drapieżne ssaki, ze skłonnościami terytorialnymi ....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 18:27:09

    I właśnie taki jeden okaz ssaka instaluje się w piechowicach

  • gość 2018-12-16 23:57:29

    I co z tego że tutejszy jak przez tyle lat pracował w urzedzie i nie dał się poznać z dobrej strony.Prawda, wybór trzeba uszanować ,ALE PRAWDę trzeba WIDZIEĆ i mówić o niej. KRÓL JEST NAGI !!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 00:00:37

    Z pracy cię zwolnił?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 07:19:54

    Z pracy zwolnił? Chyba żart, sam za robota latał dobrze, ze ludzie pomogli i tylko oni wiedza jak się odwdzięczył. Popytajcie jaka miał ksywę jak pracował w naszym urzędzie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 08:31:46

    Odpuść człowieku, widać, że masz osobisty uraz do niego. Jest burmistrzem, wygrał wybory i nic na to nie poradzisz.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 10:36:04

    Ale się naioł aż mu tłuszcz kapie ha ha.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 13:59:43

    Macie nie równo pod sufitem

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 14:39:39

    Pensja 9240 plus 20% dodatek za wysluge lat czyli ponad 10 tys. Miesiecznie mozna zyc panoe Jacku a ten dodatek az w wys.40% to za co pan otrzymal

  • gość 2018-12-17 14:42:49

    A co to za menda drugiej szuka ?

  • gość 2018-12-17 23:06:46

    Ta co pyta.

  • gość 2018-12-18 08:43:29

    To ta co odpowiedziała,ha,ha....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 16:45:40

    A co to jrst 10tys tez mi zarobek

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 17:05:22

    Kiepski burmistrz i jego pani prawa ręka. Buuuu

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 17:07:55

    UPS. Pani lewa ręka

  • gość 2018-12-19 11:47:14

    Już się odwdzięcza ?

Dodajesz jako: |