:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jelenie Wraki w Kowarach – Wrak Race “Kowary Dla Wytrwałych”

Wydarzenia, Jelenie Wraki Kowarach “Kowary Wytrwałych” - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 01/09/2019 23:00

Tym razem wyścigi wraków zawitały do Kowar. Wydarzenie w którym było pełno kurzu i ryku silników dostarczyło zawodnikom oraz kibicom wiele emocji.

Wycofane z ruchu, zezłomowane, bez tablic rejestracyjnych. To przede wszystkim takie auta mogą ścigać się w wyścigach wraków. Zawody cieszą się coraz większą popularnością.  Kolejna edycja Jelenich Wraków odbyła się dziś w Kowarach.

Oczywiście bardzo się cieszymy, staramy się jak możemy. Myślę że sekretem popularności jest to, że wszyscy już tworzymy jedną wielką rodzinę, nawiązało się tu sporo przyjaźni. Chcemy się razem bawić i często wielu z nas nie może się doczekać, aby znowu się spotkać - podkreślają organizatorzy Jelenich Wraków.

Jelenie Wraki w Kowarach

 

 

Reklama

jelenie wraki w kowarach - komentarze opinie

  • gość 2019-09-02 11:24:19

    jak auto wycofane z ruchu może brać udział w takiej imprezie ? samochody oddane do stacji demontażu nie mają prawa wyjechać po za jego bramę, i jak redaktor może pisać że auta są bez OC ? każde auto w PL musi posiadać ważne OC, warunek to auto sprowadzone z niemiec, dobra wtopa

  • gość 2019-09-02 12:29:02

    Do gość z 11:24 - Rozumiem, że po prostu chciałeś zaistnieć na forum? Zapoznaj się najpierw z formułą takiej imprezy, jakie są to auta, jak są dostarczane na tor a później się wypowiedz

  • Gość - niezalogowany 2019-09-02 13:14:44

    A co bedzie jak jeden wrak zderzy się z innym i ktoś dozna poważnych obrażeń i kalectwa na cale zycie ? Kto wyplaci odszkodowanie i kto zaplaci za leczenie ? Przeciez nikt nie ma OC ! Czy orgaizator moze odpowiedzieć na to jedno pytanie ? Czy organizator opłaca jakieś ubezpieczenie z tytulu organizacji i pobierania wpisowego ? ????

  • UBEZPIECZYCIEL - niezalogowany 2019-09-02 13:31:09

    Zapraszam do zapoznania się z ustawą o imprezach. Każdy z organizatorów wykupuje takie ubezpieczenie jest to obowiązek żeby dana impreza mogła się odbyć. Przypominam iż miasto Kowary było współorganizatorem owej imprezy musiało ubezpieczyć osoby przychodzące na festyn a organizator główny wykupuje ubezpieczenie cywilno prawne tak zwane ubezpieczenie organizatora, gdzie każdy jest ubezpieczony. Więc proszę nie robić zbędnego zamieszania. Miłego poniedziałku.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-02 19:35:36

    Co to za auta policja zabrała na parking policyjny?

  • Gość z UB - niezalogowany 2019-09-02 22:23:45

    Odkupilem na następnego wraka a co nie wolno??

  • gość 2019-09-02 22:57:30

    fajna impreza jeleniewraki zrobiła szkoda tylko że nikt nie otworzył ryja jak była ta sama sytuacja co w Strzyżowcu że się kurzyło, jakoś pan mad max pan adrianek spikerek co reportaż był o nim w TV że pije i dzieci leje nie mieli żadnych zastrzeżeń, a kebab z kurzem za 17zł smakował bez paragonu ? co pajace jednak lanie wody nic nie daje na takim terenie co ?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 06:29:31

    Haha kurzyło się, ale organizator robił wszystko żeby kurzylo się jak najmniej. Podstawa kurz leciał w stronę lasu a nie na drogę, którą przejeżdżało bardzo dużo samochód.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 06:59:11

    A jak się ty czujesz kiedy musisz? Panu Sz. W du.... Wchodzić bez wazeliny.

  • normalnyuczestn - niezalogowany 2019-09-03 07:26:58

    dwa auta po wyjeździe z terenu imprezy w kowarach zostały zabezpieczone przez policję po sprawdzeniu okazało się że są kradzione.... kolejne dwa po sprawdzeniu okazało się że są zarejestrowane w Polsce jednak nie posiadają ważnych OC i został powiadomiony UFG i kara 4500zł, tak tak wrak czy nie wrak na lawecie czy na kołach musi miec OC

  • gość 2019-09-03 08:29:14

    teee normalny czy nie normalny znowu pierd....................isz fanaberie kłamiesz ze aż ci się z dupy dymi jesteś taki płytki człowiek aż mi cię żal weś idz do psychiatry porozmawiaj może pokaże ci drogę bo pogubiłeś się człowieczku skończ już bo to jest żałosne

  • normalnyuczestn - niezalogowany 2019-09-03 08:54:15

    to oświeć jak to jest że dopuszczacie kradzione fury i narażacie ludzi na grzywny 4500zł

  • gość 2019-09-03 09:34:06

    ty te wraki nazywasz furami hahahaha to faktycznie z toba cos nie tak

  • Robokop - niezalogowany 2019-09-03 09:37:31

    a które to były kradzione pewnie wiesz oświeć nas albo zamilcz

  • gość 2019-09-03 12:15:39

    Czyżby konkurencja się uaktywniła?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-04 07:17:02

    No i teraz konkurencję szlak trafia że JelenieWraki zrobili imprezę na polu i tak wyszło zaje.... . A kebaby z piachem były wyśmienite

  • gość 2019-09-04 08:42:33

    świetną imprezę zorganizowali naprawdę kurzyło się prawie tak samo jak w Strzyżowcu i sie wam podobało ? szkoda tylko że koniec waszej imprezy jest bliski za to że sami narobiliście sobie sztrymsu, jeszcze jak znaleźli ciepłe auta po waszej imprezie to na następnej edycji dopiero będą kontrole, a może te kradzione auta "podrzucił" wam organizator z konkurencji ?

  • gość 2019-09-04 15:07:39

    Do UBEZPIECZYCIELA . Cytuję " Każdy z organizatorów wykupuje takie ubezpieczenie jest to obowiązek żeby dana impreza mogła się odbyć " coś nowego !!! Tylko odrębne ubezpieczenie takie jak NNW wykupione przez organizatora gwarantuje ubezpieczenie każdego uczestnika tych zawodów .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 16:44:28

    Miałeś być wielka szycha a wyszedłeś na nędzną szyszunie. Bey bey łukaszku

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 01:08:29

    Zaje....sta impreza. Super się bawiłam. Tym razem Łukaszowi się nie powiodło ale i tak pokazał kto jest najlepszy. Takich kierowców ogląda się z wielką przyjemnością. Z resztą jest coraz więcej kierowców którzy są naprawdę super i nie zapominajcie, że to jest tylko zabawa. Nie docinajcie sobie na wzajem tylko bądźcie dla siebie w porzadku. Nie psujcie tej fajnej atmosfery bo impreza jest jedną z najlepszych tylko później przykro się czyta komentarze co po niektórych. Szanujmy się, a jeśli komuś się nie podoba to niech nie przychodzi. Proste. Bawmy się razem tak jak to było do tej pory. Nie róbcie niepotrzebnych problemów. A kebab w tym kurzu bardzo smaczny. Brawa dla organizatora za tak fajne imprezy.

  • obserwator - niezalogowany 2019-09-06 09:54:11

    Widać jaki organizator Jelenia Wraków jest . Już w wcześniejszym artykule skomentował , że jak On beknie to bekną Wszyscy , to samo za siebie mówi jak szanuje Wszystkich zawodników .
    Jak się mu d....a pali to wciąga Wszystkich w swoją grę . Wysłał ludzi do konkurencji na imprezę , aby zrobili szum . Jakoś w Kowarach na imprezie kurzyło się tak samo jak w Strzyżowcu , a jednak jedzenie z piaskiem smakowało i nikt nie robił zbędnego szumu o zwrot kasy !!!

  • gość 2019-09-06 17:32:38

    do obserwator, trafione w sedno 100% się zgadzam, pojechali rozwalić imprezę w Strzyżowcu, ale nie przewidzieli że tym sposobem sami na siebie bata ukręcą, maszyna urzędnicza ruszyła wiadomo urzędy trochę się ociągają zanim pisma przejdą z biurka na biurko ale pewne 100% ze jelenie bekną za to, dobrze że są listy zawodników ze wszystkich edycji to US nie będzie miał z niczym problemu

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 20:08:40

    He he to ciekawe co powiedzą ci co startowali a działalność gospodarczą prowadzą a dochód nie wykazują teraz co to będzie szkoda bo fajne imprezy były nie potrzebne było szukanie awantury przez jelenie wraki szkoda

  • Gość - niezalogowany 2019-09-10 23:57:03

    A pan organizator ze Strzyżowca dalej obwinia jelenie za swoją klęskę spowodowaną pazernością chamstwem i nieudolnością. Organizator wysłał ludzi żeby mu impreze zniszczyli hahaha. Mafia dał nam 2000zł na wpisowe i zatankowane auta. Do Dobkowa dzień wcześniej też wysłał? I na każde wraki chyba wysyła bo pełno ludzi w koszulkach a jakoś tylko na tej problem był. I w Łomnicy byliśmy i w Mysłakowicach się świetnie bawiliśmy a tu nagle się zawzięliśmy na Strzyżowiec. Przyjechaliśmy tylko na prośbę Grześka ze Strzyżowca i żałujemy że tam byliśmy choć Grzesiek wspaniały chłopak i szacunek dla niego za zaangażowanie.

Dodajesz jako: |